عملکرد کاندوم زنانه در داخل واژن (مهبل)

کاندوم زنانه برای پیشگیری از حامله شدن و بیشتر بیماری مقاربتی خوب می باشد بهتر است خانم ها هماز کاندوم استفاده نمایند تا در نزدیکی و رابطه های جنسی دچار بیماری مقاربتی نشوند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عملکرد کاندوم زنانه در داخل واژن (مهبل) را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

پاسخ مجـلــه دانستن به سوالــات رایـج خانـــم ها و آقـایــان

کانـدوم زنانـه دارای جنس لاسـتــیـــکی بســـیـار نازک، نرم و لطیــف و بسیار راحـــتــی اســت که دو حلـقـه قابــل انــعطاف درهردو سرانـتهایی آن وجود دارد. یکـی از ایــن حلـــقه ها کمــک می کند که کانـــدوم در داخـــل واژن خانم ها در آخــر رحـــم ثابـت جای بگیـرد. همزمـان حلـــقـه دیـــگر کانـــدوم بیرون واژن قرار دارد.

کاندوم زنـــانه چگونه عمل می کنـــد؟

کانــدوم زنــانــه از نوعی پلـاستــیک به نام پلـی اورتــان (Polyurethane) ساخـــتــه شده اسـت. پلـــاســـتــیک کانــدوم زنــانــه قسمـت داخـــلی، گردنـــه و لب های بیــرونی واژن (آلت تناسلـی زنـانه) را می پوشاند. این وسیــلـــه نیز مانند کانـــدوم مردانـه از بارداری ناخواسـتــه، انــتـــقال میـــکـــروب ها و ویروس هایی که می توانــند از طریـق تماس جنـــس از جمـــله ویروس اچ. آی. وی. انتــقـال یابند، جلوگیری می کنـد. ایــن وسیلـه می توانـــد تا ۸ ساعت قبل از تمــاس جنسـی داخـــل واژن خانــم ها جای داده شود.

عملکرد کاندوم زنانه در داخل واژن (مهبل)

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.