عکس آرایش نیلوفر رجایی فر یا الیزابت پایتخت در سریال ممنوعه

نیلوفر رجایی فر در سریال ممنوعه با بازیگران سرشناس هم بازی شده است او گریم کاملا متفاوت و زیبایی نسبت به فیلم سریال پایتخت 5 دارد مدل مو و آرایش نیلوفر رجایی فر بسیار جذاب می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس آرایش نیلوفر رجایی فر یا الیزابت پایتخت در سریال ممنوعه را در سایت دانستن خواهیددید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: نیلوفر رجــاییــ‌ــپور، بازیــگــری ایــرانــی است که در سریـــال «پایتـخـت۵»، نقش یک زن انگلیـسی به نام الیــزابــت را ایفا میـــ‌کنــد.

به فصل پنــجم سریـــال «پایـــتــخت»، شخصــیتـی به نام الیـــزابــت اضـــافه شده که دخــتری انگلــیـــسـیو عضو داعش اســـت که از ایـن گروه تروریـــسـتـی برگـــشتـــه و در پی رهـایی از سوریـه اسـت.

نیلوفر رجایی‌فر بازیگری ایـرانــی اســت که ایـن نقش را «پایـتــخت» ایـــفـــا کرده، او ۲۶ سالهو فارغ الــتــحـــصیـل لیســـانس فیـزیک از دانــشـگاه رویال لندن اســت و به زبــان انگـلــیـــسی تســلط کامـل دارد.

«پایــتــخت» اولیــن تجـــربــه بازیــگری رجــایــیـ‌ــفــر اســـت که سیـــروس مقدم او را کشــف کرده و به عنوان بازیـــگـــر نقـــش الـیـــزابـــت جلوی دوربـــیـــن ایــن اثر رفــتـه اســت.

فصـل پنـجم سریـال «پایتخـت» به کارگردانــی سیروس مقدم و تهیــه کنـــنــدگـــی الـهــام غفوریو نویســندگی محسن تنــابنــده تولیـــد شده اســت و محـــسن تنـابـــنده، احــمد مهـرانـفـر، علیــرضـا خمسه،ریـمــا رامـیـن فر، نسرین نصـــرتـــی، هومن حاجی عبدالـهــی، بهرام افشاری، سارا و نیـکـــا فرقـــانی، مجــتـــبی بلـال حبـشـی، مصـطـــفـی بلـال حبـشی و سلـــمــان خطی در آن به ایفـــای نقــش می پردازنـــد.

بد نیســـت بدانیــد:هادی حجـــازیـــ‌فر به «ممنوعه» پیوست

هادی حجـازی‌ـفـر در نخســـتین حضور خود در سریــالــی ویژه شبکـه خانگـــی در «ممنوعه»که توسط امـــیر پورکـــیــان کارگـــردانی می‌شود به ایـفـای نقــش میــ‌ـــپـردازد.

هادی حجازیـ‌ـــفر در نخــســـتـــیــن حضور خود در سریــالــی ویژه شبـــکه خانـگی، در «ممــنوعه» که توسط امـــیــر پورکیــان کارگردانی می‌ـــشود به ایفای نقش میـ‌ـــپـــردازد که پیـــش از ایــن نیکـی کریمـی، پژمان بازغی، خاطــره اسـدی، الهـه حصــاری، امیرحـســین آرمـان، آنــاهیــتــا درگـاهــی، آتـیلا پسـیانی و مجـیــد مظـــفری جلوی دوربـیـــن آن رفــتــه بودنـد.

سرمایــه گذاری این سریــال ویژه شبـکـه خانـگـی توسط صادق یاری صورت گرفته است.

سریـــال «ممنوعه» داستان سه نســـل را به صورت همــزمــان و پیوسته از دغدغـــه های امروز جوانــان تا آسیب مسائل روز خانوادگی و اجتمــاعی روایت می کند.

موسســه سرو رســـانه پارسـیـان پخـــش سریـال «ممنوعه» را برعهـــده دارد.

عکس آرایش نیلوفر رجایی فر یا الیزابت پایتخت در سریال ممنوعه

لینک مرتبط:

عکس الیزابت یا نیلوفر رجایی فر با تیپ خفن در سریال ممنوعه

مصاحبه خواندنی با نیلوفر رجایی فر دختر داعشی سریال پایتخت ۵

عکس بی حجاب نیلوفر رجایی فر الیزابت پایتخت ۵

عکس نیلوفر رجایی فر دختر داعشی سریال پایتخت ۵

عکس دختر داعشی سریال پایتخت ۵ نیلوفر رجایی فر + بیوگرافی

نیلوفر رجایی فر،میترا حجار و بازیگران معروف ایرانی در اینستاگرام ۹۷

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.