عکس آناشید حسینی دختر مذهبی اما لاکچری و پولدار که جنجالی شد

عکس آناشید حسینی

آناشیـد حسیـنی، شاخ اسلـــامی ایـــنـستـاگـرام و عروس پسر سفـیر ایــران در کشور دانــمــارک اســـت، او بدلیل تیـــپ و استـــایـل خاص اسلـــامی خودش در ایــنستــاگرام معروف شده، از او بعنوان یک مدل اســلـــامـــی یاد میکـــنــند امــا خود او میــگوید مدل نیــست و علــاقه اي به مدلینـگ ندارد. دربــخش مد امـــروز مجلــه دانــســـتــن از 0 تا 100 با ایــن عروس لاکــچــر و تمام حواشی زندگـی او آشنا می‌ـشویم، با دانـــســـتن همـــراه باشیــد.

عکس آناشید حسینی دختر مذهبی اما لاکچری و پولدار که جنجالی شد

آناشید حسینی یک دختر ۲۷ساله ۱۷۵ سانـتـــیــمـــتــری، متولد چهـــار بهمــن ماه در شهـــر اهواز اســـت. ایـن دختر خوزستــانـــی قصه ما، بعـنوان مدل اکـــسسوری و لبـاس زنـانــه فعـالـیـــت میکـــنـــد و صاحــب برنـــد Hiba بوده و اخـــیــرا ازدواج مجلـــلـــش با امــیــر محسن مرادیان، پسر سفـیر ایران در کپـــنـــهـــاگ دانـمـــارک، بازتاب گسترده اي در رسانـــه ها و شبــکـــه هاي اجـــتماعــی به خصوص ایــنســـتــاگـــرام ایرانیــان داشته است.

پس از سحر تبـر و مائده هژبری و جنجال هاي رســـانه اي ایـجاد شده در تیـر ماه، اینـبـار، عروسی خانم مدل محـجـــبــه با یک آقازاده در باشـگاه دانــیـال شهـرک غرب تهــران در کانون توجه کاربــران جامعه اطـلـــاعاتــی ایـران قرار گرفـته و به یکـی از ترنــدهـای پر بحث چنـــد روز اخـیـــر بدل شده است. شاخ جدیــد اینســـتاگــرام شمــار فالورهـایش اخــیــرا از مرز ۳۵۰ هزار نفر فراتـــر رفتـــه اســت.

آن طور که در استوری ها و ویدیوهای منـتشر شده از وی در فضــای مجازی ارائه شده اســـت، مبلغ برنـدهـای صاحب نامـی هم چون هرمــس، برنــد مورد علاقه الناز شاکـردوست بوده و درآمدهـــای خوبی از این راه کســـب کرده که با ازدواجــش با یک آقــازاده، مسیـــر شهـــرتـــش شتــاب بیشـتری گرفت. آنــاشــیــد حســـیــنی دانش آموختـه رشـته معـمـاری اســـت اما مثــل تعداد زیــادی از دختران ایرانـــی، عاشـق مد و لباس و طراحـــی فشن شده ودر این زمینه بعـنوان اســتالـیـــست، طراح و مدل فعـالـــیــت دارد.

ایـــن مدل محــجـــبه جوان که در انتـــخاب رنــگ ها، روان‌شـــنـــاس ماهری بنظر میـــرسد، توانســته بر خلـاف انـچـــه در رفـــتــار سازمــانی تبلــیـــغاتی شاخ هاي ایـــن روزهای ایـــنستاگرام ایـــرانـــیــان مشاهـده میـــکـــنـید، با حجاب که ترنــدی در دنــیای مد محسوب میشود، مخاطـبـان بسـیــاری را در داخل و بيرون از کشور شیــفـــته لباسهــای خود کنــد.

آناشید به همراه همسرش در کپنهاگ و در عکس سمت چپ در پیاده روی اربعین

آنـاشیـد حسیــنی به قول اســـتایـلیســـت ها و طراحان لباس، انرژی رنگ ها و کمـــپوزیسیون انــها رابـــه خوبی می شنــاســد و بعـنوان یک دانش آموختـــه معمــاری دانشگـــاه و طراح لباس، تنـــاسب خوبی بیـــن قد و وزن و میمیک چهره با دوخت و رنــگ لباس برقرار میــکند که ترکیـــب آن با رنـــگ پوست سفیـد این دخــتـــر چشـم آبی بلـند قد، محصولی مجــبوب عاشـــقان مد اسلامی میـــشود که نمونه اي ازآن را در عکــس زیـر مشاهده میـــکــنــید.

ترکــیـب رنـگ صورتی با شلوار جیـــن و اسنـیکر سفیــد در طراحـــی مد آنــاشـــید حســیـنـی در جنــگـل هاي اسـکاندینــاوی را در عکــس بالا مشـــاهده میــکــنـــید که در سمـــت چپ، روسری سفید با لایه هاي آبی رنــگ، ترکیب خوبی رابـا مانــتو اکسسوی دار این مدل محـــجبــه خلـــق کرده اســت

آنـــاشــیــد حسـینـــی در گفتــگو اي اعـــلــام کرده بود که موفقیــتش را مدیون پول نیـست. بلـــکـــه جادوی رنگ شنــاسی و اســـتـایل شناسـی و توجه به ظاهر و ظرافـت هاي انتــخاب لبـاس و فوتوشت می توانـــد بســـتـــر موفقـیـت هر فردی را در دنـیــای فشـن به ارمغان آورد. ویدیویی که با بازتاب هاي گســـترده و نظـرات مخــتـــلــفـــی از سوی هواداران و منـتــقــدان این بانوی محـجبــه جوان که ایـنروزها بعنوان شاخ جدیــد محــجبــه ایــنسـتاگرام شنـــاختـــه میـشود، همـراه شد.

خرج هایي که آنــاشیــد برای فوتوشوت ها و سلفــی ها و پســت هاي ایـــنـستـاگرامش اخـــتـــصـــاص میـــدهــد، سبـــب شد تا او با انـتــشـار یک ویدیو به ایــن موضوعات پاســـخ دهد که در زیـــر تماشا میــ‌ـــکنـیــد. حجـت الــاسلام و الـمســلــمیـن سید مهدی صدر السـاداتـــی در واکـنش به انـتشـار عکـسـهـــای عروسی لوکس پسر سفـیـــر ایـران در دانمـاک و ایـن مدل محــجبــه مطـــرح با انـــتـشار پســـتــی در ایـــنـــستاگرام نوشت:

پس از انــتشـــار عکـس بالـــا، انتــقـادات به آقای صدر الســاداتی افـــزایش یافت و ایـشـــان پست خودرا پاک کردند و پیـام زیر را منـتـــشر کردنـد که بازتاب هاي گسترده اي در اینـســـتـاگـرام ایرانـیـــان داشت و کامـــنت هاي بسیاری دریافت نمود.

جدیدتـــرین ایــنستـــا نوشته روحانـــی منـــتــقد اشـــرافی گری مسئولیــن پس از پاک کردن اجبـاری انــتـــقاد از عروسی لاکـــچــری پســـر آقای دیـپـلمات

 

اینـسـتـــاگرام آناشـیـــد حســینــی

آناشیـد حسینی در اینـــســـتـــاگــرام ۳۰۰ هزار فالوری خود، بیش از ۱۵۰ عکـس منـتـشر کرده که متـن و حاشیه زنـــدگـی وی را در دنیــای مد نشان میدهــد. او بیـــش از ۱۳۰ صفــحه را نیـز دنبـــال میـــکـــنـد.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.