عکس آناهیتا نعمتی با مدل ابروی پاچه بزی و پهن -همسر سابق ابوالفضل پورعرب

عکس آناهیتا نعمتی

عکس آناهیتا نعمتی با مدل ابروی پاچه بزی و پهن -همسر سابق ابوالفضل پورعرب

او در سال 1356 در شاهـرود به دنیـا آمــد.آناهـیتـا نعــمـتـی بازی در تئاتـر را در سال 1372 و با بازی در تنبورنوازان (هادی مرزبان) آغاز کرد.

وی با بازی در مجـموعه تلویزیونی دبـــیـــرستان خضراء (اکـــبـر خواجویی) در سال 1374 به دنیای بازیـگـــری معـــرفی شد.

آنــاهیـتــا نعــمـتـی بازی در سیـــنـــمـــا را در سال 1375 و با فیـــلـم به نمـایــش درنیامـــده افـــسانه پوپک طلــایی (خسرو شجـــاعی) آغـــاز کرداو بعـد از گذارانــدن دوره بازیــگــری زیـــر نظــر مرحوم حمــید سمــنـــدریــان برای اولیـــن بار در نقــش کوتاهـی در فیـــلم «هیوا» (رسول ملـاقلـــی پور، 1377) ظاهـر شد.

اولیـن فیـلـــمــی که از او بر پرده سیـنمـــاهـا به نمــایــش درآمد در سال 1378 و با نام عشق کافی نیـــست (مهدی صبــاغـزاده) بود.امـا با بازی در مجـــموعه تلویزیونی پرطرفــدار مســافـر» بود که به شهرت رسـیـد.

او تا قبـل از «پارک وی» (فریدون جیـــرانی، 1385) نتوانـــستـه بود در سینـــمـــا اعتـباری برای خود دسـت و پا کنـد.

امــا در فیلم «پارک وی نشـان می دهـد که می توان در آیــنده روی او حسـاب ویژه ای باز کرد. نعـــمتـی در فیلـــم «زن دوم» (سیـروس الوند) یکـی از نقش های اصـــلی را بر عهـده دارد و در یک سکـــانس، جایـــی که از بهـــرام (محــمدرضا فروتن) می خواهـد که به او فرصـــت بدهد، بیـادمـــاندنی اســت.

در سال 1369 در کلــاسهــای بازیگـــری تئاتـــر شرکــت کرد و در واقع دلش میـخواســـت یک بازیـــگـــر خوب و حرفه ای تئاتـر شود و در ابـــتـــدا علـــاقه چنـــدانـی به بازی در سینمــا و تلویزیون نداشـــت.

اولین کار جدی او نمایـــش ” تنبور نواز بود”.”.بازی در سیـــنــمــا از سال 1357 و با فیلــمـ” افســـانه پوپک طلـاییـــ” به کارگـردانــی خسرو شجـاعی آغـــاز کرد؛ فیــلـمـــی که هرگـــز اکــران نشد.در انتخـــاب نقـش، مواردی که برایش حائز اهمـــیـت هســـتـنــد را کارگــردان و فیــلمنامـــه می دانـد.

اولیـــن فیـلمی که با بازی او در سیــنما ها اکــران شد، ” عشـق کافــی نیــستــ” به کارگردانـی مهــدی صباغ زاده بود که در سال 1378 بر روی پرده رفت.

آنــا نعمــتی همسر سابـــق ابوالـــفـضل پورعـــرب می باشد, حاصل ایـن ازدواج دختــری به نام رایــکــا بود.او در مورد فرزنـــدش می گوید:
خیــلــی خوشحـالـم که رایـــکـا را دارم و خوشحالم که با سن و سال کم او را به دنیا آورده ام، چون الان خیـلـــی با هم دوست هسـتــیم.

همـــیـــشه به خودم می گویم ای کاش در 17-18 سالـــگی به دنیا می آوردمش.

رایکـــا انگیزه ی زنـدگـی، کار کردن، موفقــیت، پیشرفـــت و ساخـتـن من اســت. بســـیار دخــتـــر باهوشی است و منــتـــقـد کارهای من. یکی از دلـایـــلی که بعضــی از فیـلـم ها را بازی نکردم رایـکا بود.

چنـد تا از کارهـــای من را دیــد و گفـــت خجالـت نمــی کشی ایـــنــهــا را بازی کرده ای؟ این چه بازی اســـت کردی؟ (می خندد) ولی خیــلــی جاهـــا آمده و تئاتــرهایم را دیـــده و تشویقم هم کرده.

خیلـی بیشتر از سن اش می فهمـــد.

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.