احسان علیخانی قبل از کاشت مو و جراحی زیبایی +عکس

عکس احسان علیخانی قبل از کاشت مو و جراحی زیبایی!

احسان علیخانی یکی از بهترین مجریان صدا و سیما می باشد سال ها در ماه رمضان مجری برنامه زیبای ماه عسل بود بسیاری از هنرمندان را به برنامه خود دعوت نموده است احسان علیخانی قبل از وارد شدن به تلویزیون چند نوع عمل زیبایی بر روی چهره اش انجام داده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس احسان علیخانی قبل از کاشت مو و جراحی زیبایی! را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

پریناز ایزدیار به احسان علیخانی : چرا تو عصر جدید رقص و آواز زنها نیست ؟

به گزارش سایت دانستن: عــکس های قبل کاشتـــن مو و عمـل زیبـایی مجری برنامـــه ماه عسل، احســان علیخــانــی در فضــای مجـازی دست به دســت می شود که ایــن تصاویر چهره ای بسـیار متفاوت را از این مجــری نشان می دهـند. در این پست های طنـــز آمیز کاربران نوشتـه اند ” اگـر احــسان علـیخـانی مو نکاشـتــه بود، بیـــنـی عمـل نکـرده بود، خودش جز مهمـــانـان ماه عســل بود نه مجــری آنـــ”.

برنـامه ماه عســـل با تهــیـــه کننـــدگـی و اجــرای احســان علیـــخـانی جزو محـبوب تریـــن برنامه های ماه رمضـان می باشــد که هر سالـه مردم ایران را قبـــل از افطــار پای تلویزیون میـنـــشــانـــد.

احسـان علـیـخانـــی Ehsan Alikhani مجـری ماه عسـل در ایــن چنـــد سالـــه توانــستـــه خود را در دل مردم ایران جای کند و با اجــرهـای قوی خود جزو پرطرفــدارتـــرین مجــری های تلویزیون باشـد به گونه ای که هر سالـــه نامش میـــان سه مجری برتــر ایــران دیـــده میشود .

چهره احـسان علــیــخانـی چهـــره ای خاص می باشد که به جرات میـــتوان گفت قیـــافــه جذابـی داشــتــه که با چهــره جذاب خود نیز توانســـتــه در میـــان ایـــرانـــیـان نمــره خوبی بگیـرد امــا اخــیرا عکـس هایــی از احسـان علــیخانی منــتـــشـر شده است که به گفـتـــه کاربــران عکـــس های احســان علـیــخــانی قبــل از عمل زیــبـایی می باشــد.

عکس های خفـن احـســان علـــیـخـــانـــی که باعـث جنـــجـال عمل زیــبــایی احــسـان علــیخـانـــی شده اسـت این روزهـــا در میان مردم ایران در حال دسـت به دســـت شدن می باشـــد .

بـرخی از کاربـران با انـتـشــار این عکس ها نوشته اند :

اگــر احسـان علیـــخانی مو نکـاشتـــه بود، بینی عمـــل نکـــرده بود، خودش جز مهــمانان ماه عســل بود نه مجری آن .

بیوگرافــی احـســان علــیـــخــانی :

تاریخ تولد، محل تولد، هنــگام تولد:

در پانزدهـم آبان سال ۱۳۶۱ در تهــران به دنـــیـا آمد.

پدر: –

مادر:-

برادر: –

خواهر:-

همسر:-

فرزندان:-

احسان علیخانی قبل از کاشت مو و جراحی زیبایی +عکس

مشخصـــات فردی احــســان علـــیخانـــی :

در یک جمــلـه آدمـی امـیـدوار و بلنـــد پرواز اسـت . متـفاوت با دیــگران اجرا میـــ‌‌ـــکند و می‌ــگوید: «من شبیـــه هیچ‌ــکـس نیـسـتــم، من خودم هسـتــم، احسـان علیخانـیـ…) وی به عنوان یک مجــری؛ مســـلط، صمیمی و پرتحرک است. یکـــی از ویژگی‌های قابل توجه او که در همــان برخورد اول به چشم میـــ‌آید، اعــتــمــاد به نفـــس باورنـکردنــی‌ـــاش است، شاید بیــنــنــدگان تلویزیونی این اعتــمـاد به نفــس را تنــهــا در اجـرای او ببـینـــنـد، اما به واقع، او در زندگــی شخــصیـــ‌اش هم، همـــیــن گونه اســت. اهل ریسک است ، پس انــداز نمــی کند، مصـــاحبه کردن خســـتـهــ‏اش مى‏ــکـــنـد، آدم قانـــعــى نیــســـت، راز دار است. بزرگـــترین عیـبـــش را کمی شلـــخـتـگــی و بزرگتــریـــن حسنـش را پرانــرژی بودنـش می داند.

عکس احسان علیخانی قبل از کاشت مو و جراحی زیبایی!

احسان علیخانی این روزها مشغول تهیه برنامه عصر جدید مخصوص استعداد یابی ایرانی ها هست . البته همه معتقد هستند که این برنامه یک کپی ایرانی از گات تلند هست اما خب تونسته جذب خوبی داشته باشه .

مطالب مرتبط:

استوری احسان علیخانی،الهه حصاری و افراد مشهور در فروردین ۹۷

نوید محمدزاده،احسان علیخانی و بازیگران در اکران بدون تاریخ بدون امضا

بیوگرافی و زندگی احسان علیخانی و عکس های جدید مجری محبوب تلویزیون

عکس همسر احسان علیخانی و بیوگرافی + عکس شایعات

عکس خفن و جالب احسان علیخانی در اینستاگرام

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.