عکس ارمیا قاسمی مدلینگ و بازیگر این روزها

ارمیا قاسمی یکی از مدلینگ های خوش تیپ ایرانی می باشد که بیشتر در عرصه پوشاک فعالیت می نماید ارمیا به دلیل چهره زیبایش به کار مدلینگی یک برند معتبر دعوت شد و وی نیز این کار را قبول نمود ارمیا به کلاس بازیگری نیز رفته است سریال نمایش خانگی آسپرین ایفای نقش نموده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس ارمیا قاسمی مدلینگ و بازیگر این روزها را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

ارمـــیا قاسمی (Ermiya) متولد 25 مهر 1368 در تهران، بازیـــگــر استدانـــشــجوی انـصرافــی ترم 5 رشـتـــه عمران دانشـــگاه سراسـری و انصـرافی ترم 2 معدن می باشـــد، بجز بازیـگری مدل است و یک برادر بزرگتر از خود بنام ایـــلیــا دارد.

مرحوم مادرش کرد کرمانـــشاه ایل کلهـر و پدرش تهـــرانی است.

عکـــس های ارمـیا قاســـمـــی بازیـگـر و مد

نحوه ورود به مدلـــیـــنگ

فعـالـیت ارمیـــا در مدلیـنــگ از سال 1390 شروع شد.

در یکــی از روزهـا برای گرفتن عکــس آتـلـــیـــه پیش یکـــی از دوستانم رفتم، او هم چنـــدتـــا از عکس ها رو در فیسـبوک گذاشت که استــقبال عجــیــبــی از عکـــس ها شد و لایک های زیــادی گرفـت.

از چنـــد روز بعـــدش بهم تو آتــلیه ها پیشــنهاد عکاســی می شد تا اینــکه پیـشـنهاد کارهـــای مدلیـــنـــگ واسه لباس هم شد که باعث ورود من به این حرفه شد.

عیــنـک فروش

من از سال 1387 تا سال 92 کارم فروش عیـــنک آفــتـــابـی بود ولی بخاطر مسائل ارزی تصــمــیم گرفتم ایـــن کارو دنــبال نکنم.

عکــس و بیوگرافـــی ارمیا قاسمی

کلـاس بازیگـــری

به مدت یک سال و شش ماه در کانون فیـــلـمــسازان جوان دوره بازیـگــری را پشت سر گذاشـــتم، پس از پایـــان دوره از طریـق دسـتـیـار قاســـم جعـــفـری برای بازی در فیــلم عیـن شیــن قاف سال 93 معـــرفـی شدم.

اولین کارم در بازیــگــری در 5 – 6 سکـــانـــس ایــن فیــلـم شروع شد.

سریال خانـگـــی

دومیـــن تجربـه و شناخــته شدن ارمیا با سریال نمــایــش خانـــگــی آسپرین شروع شد که الـــبــتـه اقبال عمومی نسبـت به ایـــن سریــال 17 قسـمـــتــی در بیـن مردم رخ نداد.

ورود به تلویزیون

چهـــره و اســتـعـداد بازی اش در سریــال آسـپـــریــن مورد توجه عوامــل سریــال کوبار شد، ارمــیـــا اولین تجـربه خود در تلویزیون را با نقش اولی سریــال کوبار تجــربـه کرد که در فروردین 97 از شبکه 2 پخــش می شود.

از 15 سالگی با نمــاز

راسـتــش هیچ وقت نمی خواهم از خودم تعــریـف کنـــم ولی از 15 سالــگـــی تا الان نمـازهــامو خوندم و همـــیــشـــه شکـر گذار خدا هسـتـم.

عکس های ارمیـا قاسمــی و مادرش

شایــعه ازدواج با شاکردوست

چنـــدی پیش شایعه شده بود ارمــیـــا با الـــیـــکــا شاکــردوست تنهـــا خواهر النـاز شاکـــردوست ازدواج کرده است اما ارمیا در جواب به ایـن سوال می گوید :

الیکــا دوست خوبم هســـت، چنـد تا همـکــاری کاری داشـتـیـــم برای طراحــی ولی من نمیــدونم چرا ایــن شایـعــات به وجود میـــاد.

تحـصـیلــات متـــفـــرقه !

من ۵ ترم عمـــران دانـــشگـاه سراسری ساری گذروندم بعـد متـــاسفـانـــه مدیــر دانشگاه با انـــتقــالــی من بارها موافقـت نکـــرد و من مجــبور بودم به تهـران برگــردم و درســـم ناتـمام ماند.

تهرانم مهـنـدســی معدن ۲ ترم خوندم که از ایـن رشتـــه هم خوشم نیومد وآخر رفــتم دنــبال مدرک بازیـــگری که برای آینده خودم بهتـر بود رفــتم.

عکس همـــسر ارمـــیــا قاســـمی

مدیریت باشگـاه

ارمیا مدتـهـاست مدیـــر باشـــگـاه تکنــیک برتـر vip می باشـــد، مادرش را عشـقـــش میدونه و میــگـفت خیــلی باهــاش رفـــیـــق بودم، متاسفانــه در مرداد سال 95 بخاطر بیــمــاری مادرم رو از دسـت دادم

علایـــق

● خواننده مورد علـــاقـــه : فرزاد فرزیـن

● رنـــگ مورد علاقــه : سبــز

● غذا : کلــا برایـــم زیـاد فرق نمــی کند

● اهل کتـــاب : بله، روانشنـاســـی و رمان می خوانم

● ورزش : به غیـر از بدنســـازی فوتبال و کوهنوردی

عکس ارمیا قاسمی مدلینگ و بازیگر این روزها

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.