عکس ازدواج عمو پورنگ و همسرش

ازدواج عمو پورنگ شایعه یا واقعیت چندی پیش داریوش فرضیایی یک عکس با ملیکا شریفی نیا در فضای مجازی منتشر نمود که باعث شد همه فکر نمایند با وی ازدواج نموده است داریوش فرضیایی هنوز مجرد می باشد و ملکا شریفی نیا هم همکار وی می باشد در ادامه تصاویر و جز,یات بیشتر عکس ازدواج عمو پورنگ و همسرش را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

خـــبـــر ازدواج عمو پورنـــگ با دخــتـــر شریـفـــی نیـا چند روزی است به همراه عکـس های زیـــر منـــتشر شده اسـت، در ایـن عکـــس داریوش فرضـــیـایی مشهور به عمو پورنــگ در کنار ملیکا شریـــفـی نیــا قرار دارد.

ماجرای عکـــس

ایــن عکس دو نفـــره چنـــد روزی اســت شائبه ازدواج ایــن دو بازیـــگر و هنـــرمنـد مشـهور را منتـــشــر کرده اسـتف خانوم ملیکا شریـــفی نیـــا دختر محــمــدرضـا شریفـــی نیا می باشــد که در مجــموعه مجـــلـــه گل و بلـــبــل در کنــار عمو پورنـــگ به ایــفـــای نقـــش می پردازد.

ازدواج شایعــه یا واقـــعیـت ؟

در حالــی خبـــر ازدواج ایـــن دو منتـــشــر می شود که باید گفت خانوم ملــیـــکا شریفــی نیا سالـــهاسـت با فردی بنام امــیــررضـــا طلاچـــیـــان ازدواج کرده و متـاهـل اسـت، و انــتــشـار عکس سلـــفی دونفــره دلــیــل بر ازدواج نیـست.

علـت انتشار شایــعـــه

با بوجود امدن شبکــه های اجتـــماعی، مدیـران کانـــال ها در صدد هستـــنــد با انـــتـشار اخـبار نادرست در گروه ها و کانال های دیـــگر سعـی در جذب فالورهـــای زیــاد باشنـد که متاســـفــانه عده ای زیادی از کاربران را فریـب می دهنـــد و موجب انـتـــشار شایـــعــه در فضای مجای می شوند.

عکس ازدواج عمو پورنگ و همسرش

 

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.