عکس اشکان خطیبی و همسرش آناهیتا درگاهی که عروس سابق علی پروین بود

عکس اشکان خطیبی و همسرش

عکس اشکان خطیبی و همسرش آناهیتا درگاهی که عروس سابق علی پروین بود

اشکان خطیبی متولد ۱۹ مهر ۱۳۵۷ در سرآسیـــاب اســـتـان الـبـــرز، بازیـگر، خوانـــنده و مجری اهل ایران اســـت. او تحــصیـــلـــات خود را تا مقطــع کارشنــاســی تئاتر از دانــشــکدهٔ هنـــر و معـــماری دانـــشـگاه آزاد ادامه دادهــ‌ـاســـت.
در سال ۷۹ یک گروه موسیـقــی راک ایـــرانـی به نام اپولو داشـتــهـــ‌ـــاست که راک ایـرانی میـ‌زدند امـا بعداً اعــضـا از گروه جدا شدند. وی پیانو، گیـــتـــار و گاهی نیز ساز دهــنی میـــ‌ــزند.او به غیــر از موسیــقـــی و بازیگری گاهی نمــایـش‌ـــنامه‌ـهـــای انـگـــلیـــسی را هم به فارســـی ترجمـــه میــ‌کـنـد. او صاحب رستوران نعـــنــا در تهران نیـز هست.

همســر اشــکان خطـــیبـــی هنرمنـد معــروف نقـاشـی آنـاهــیتـا درگاهـی است . آنـاهــیــتـا درگاهی با عروس علی پروین شدن حسابی معـــروف شد . چنـــدی پیش خبــر ازدواج آناهیتا درگاهـــی با محـــمد پروین پسـر علـــی پروین منـــتــشر شد . اما چنــدی نگـذشـت که ایـن ازدواج همراه با طلــاق پایــان یافــت . البـتـه طلــاق این دو زوج به همیـــن راحتــی نبود همـــراه با کلی جنجال بر سر مهـریـــه و حق طلاق محـــمـد پروین به پایان رسید.

آناهیتا درگاهی برای نقد کردن مهـــریه اش خانه 300 میــلـــیونی محـمـــد پروین را فروخت . ایـــن خبـر باعــث شد که محمـــد پروین اعـلـام کنـد من همســـرم را دوست دارم و هیـچ وقت طلاقش نمی دهـم . ماجرای آنـــها همانـــطور در حال پیچ و خم بود تا ایـنــکــه خبـر طلـاق رسمیـشـان رسانه ای شد .

آنـاهـــیـــتا درگـاهـــی از هنـــرمـندان مطـرح ایـرانی به حســـاب می آید. حرفه اصلی خانــم درگـاهـــی نقـــاشـــی می باشد تا به الـــان سه نمایــشـگـاه در بهــتــرین مکـان تهران یعـــنـی کاخ نیاوران برگـزار کرده است.

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.