عکس اشکان خطیبی و همسرش که قبلا عروس علی پروین بود

اشکان خطیبی یکی از بازیگران سرشناس که در بسیاری از فیلم ها و سریال ها به ایفای نقش پرداخته است همسر اشکان خطیبی آناهیتا درگاهی می باشد که قبلا عروس علی پروین بود پسر علی پروین با آناهیتا درگاهی چند سال پیش ازدواج کرده بود در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس اشکان خطیبی و همسرش که قبلا عروس علی پروین بود را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله دانستن: اشــکــان خطـیبی بازیـــگــر جوان و محبوب کشورمان که به عنوان بازیـــگر و مجری در اولیـــن قسمــت از مجموعه برنـــامه گپ حضور داشت، در پاســخ سوال رامـبـد جوان، دیـگر مجری ایـــن برنــامـــه که از او درباره نحوه آشنــایـی اش با همسـرش سؤال کرد؛ با خنـده گفت:کم کم به هم علــاقه منــد شدیم آخرش هم دل من رو دزدیــد و ازدواج کردیــم.

همسر اشکــان خطیـبــی هنــرمـــنـــد معــروف نقـاشی آنـــاهـیــتـا درگـــاهـی اسـت . آناهـــیتـــا درگــاهـی با عروس علی پروین شدن حسابی معروف شد . چنـدی پیش خبــر ازدواج آناهـــیتا درگـاهـی با محـمــد پروین پســـر علـــی پروین منــتـــشـر شد . امـــا چندی نگـذشت که این ازدواج همـــراه با طلـــاق پایــان یافـــت . البتـــه طلـــاق ایــن دو زوج به همین راحــتی نبود همـــراه با کلــی جنـــجال بر سر مهریـه و حق طلـــاق محـمد پروین به پایــان رسـیـد.


آنـــاهـــیـتا درگاهـــی همـــسر اشکان خطیـبی در کنـار علـی پروین

آنــاهـــیـتا درگـاهـــی برای نقـد کردن مهـریه اش خانــه 300 میـــلــیونی محمـد پروین را فروخت . ایــن خبـــر باعث شد که محمـــد پروین اعـلـــام کند من همــسـرم را دوست دارم و هیــچ وقت طلاقــش نمی دهــم . ماجرای آنــها همانــطور در حال پیـچ و خم بود تا اینــکه خبر طلاق رســمــیشـان رســانـه ای شد .

آناهـــیتــا درگاهی از هنرمنـــدان مطــرح ایـرانـی به حســـاب می آید. حرفــه اصلی خانـم درگــاهـــی نقــاشی می باشــد تا به الان سه نمایــشگــاه در بهترین مکـــان تهـــران یعـــنی کاخ نیــاوران برگـزار کرده اسـت.


اشــکــان خطـــیـــبـی و همــسـرش

خبر طلاق آناهیتـــا درگـاهی هنوز از تب و تاب نیـفتــاده بود که خیلی سریـع خبـر ازدواجش با بازیگـــر مطـــرح ایرانــی اشکــان خطـــیــبــی منــتـشـر شد.


اشـــکان خطیــبـی و همـسرش آناهیـتا درگـــاهی

عکس اشکان خطیبی و همسرش که قبلا عروس علی پروین بود

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.