عکس اعدام قاتل اهورا | جزئیات اعدام قاتل اهورا

قاتل اهورا 2 ساله صبح دیروز ساعت 6 صبح اعدام شد پدر اهورا این حکم را در ملاعام انجام داد و قاتل بچه اش را به دار مکافات آویزان نمود قاتل اهورا از پدر اهورا طلب بخشش نکرد و پدر اهورا حکمش را اجرا نمود در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس اعدام قاتل اهورا | جزئیات اعدام قاتل اهورا را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: حوالـــی ساعت ۶ صبـح دیروز م.ق قاتل اهورا کودک ۲ساله گیلانـــی در زندان لاکـان رشـــت به دار مجازات آویختـــه و اعـــدام شد.
اعــدام قاتل اهورا

میلــاد قاسمی پدر اهورا ۲ ساله در گفــتـــگویی در خصوص اعدام قاتل اهورا گفــت:سحرگـاه امروز در شرایـــطی که مادر قاتــل و همــسر سابـق قاتل به همــراه برخــی از اعضـای خانوادهوی در ورودی زندان لاکـــان رشت برای گرفـــتـن رضایت آمــده بودنــد اما قاتل در هنـگــام اجـــرای حکــم هیـــچـدرخواستی برای گرفـــتن رضایت و بخـــشش نکــرد و بنده شخـصــاً حکم را اجرا کردم.


قاتل اهورا

وی با بیـــان ایـنــکـه برخــی از مردم که قصـــد حضور در محل اعـــدام را داشــتـند نیــز مقابل ورودی زندانــلاکان حضور یافـــتـه بودند، گفــت: در زمـان اعدام تنــهــا مادربـــزرگ پدری اهورا، بنـده، وکیل بنده و جمعـــیــاز مسئولین زنـدان و دادگـســتـری حضور داشـتند و مادر اهورا و وکیل مادر اهورا نیـز در محل اعـــدام حاضــر نشـــدنــد.
اظهارات پدر اهورا بعـد از اعــدام قاتـل

پدر اهورا تصریـح کرد: اگــرچـه تلاش بســیــاری از جانـب بنــده و وکیل بنـده برای اجرای حکمدر ملــا عام صورت گرفــته بود تا درس عبـــرتـــی برای سایـــرین باشـد، اما متـاســفــانه بنا به دلایلی این کار انجام نشـدکـــه در آیـنده در ایـــن خصوص بیشـتــر صحبـــت خواهــم کرد. آیـــا کسی میـ‌پرسـد که چرا مادر اهورادر آخــرین دادگاه اهورا هم حاضــر نشد؟ آیـــا کسی میـــ‌ـــپــرسد که چرا در هنگام اجـــرای حکم اعـدامــقـــاتــل اهورا در محــل اجـــرای حکـم حضور نداشــت؟ قاتل اهورا در زنــدان گفــتـــه بود یک شب ایـــن بچـــه ۲ ساله را نیــمــه شبـــاز خانـــه بیـــرون کرده و مادر اهورا هیـچ کاری در ایـــن هنــگام انجام نداده بود.

قاسمی که شرایط روحی منـاسـبی نداشت در پایان با قدردانـــی از مردم گیلان و سراســـر کشورکـه با ابـراز همــدردی در این مدت این خانواده داغـــدار را همـراهــی و پشتـــیــبانــی کردنــد، از عزیـــزی فر، وکیــل خود نیـز تشــکـــر کرد.

عکس اعدام قاتل اهورا | جزئیات اعدام قاتل اهورا

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.