عکس اعدام قاتل اهورا پسربچه سه ساله گیلانی که مورد تجاوز قرار گرفت

عکس اعدام قاتل اهورا پسربچه سه ساله گیلانی که مورد تجاوز قرار گرفت

عکس اعدام قاتل اهورا پسربچه سه ساله گیلانی که مورد تجاوز قرار گرفت

به گزارش مجله دانستن : مهـرماه سال گذشته یک فقـره کودک آزاری منجـر به قتـــل در رشــت اتفــاق افـتـاد که در نهــایـت در ۱۶ آذر ماه قاتــل اهورای ۳ ساله به قصـــاص نفـــس محــکوم شد و حکم صادره صبـــح امــروز اجرا شد.

ماجرا از ایـن قرار بود که ناپـدری یک پســـربـچـــه حدوداً 3 ساله پس از آزار و اذیــت جســـمـــی این کودک، سر طفل را به دیوار میـ‎کوبد که در اثر این اقدام کودک فوت می کنـــد.

ناپدری طفـــل در بازجویی اظهـار داشتــه که هیــچــگونه سابقـــه و مشــکـل روانـی نداشـتـــه و در زمان اقــدام به ایـن عمــل مجـرمانه مواد مخـــدری نیـــز مصــرف نکرده است امــا به منـــظور بررســـی دقــیـــق ایـن ادعــا پرونده به پزشـــکـــی قانونی ارجاع شد.

حجــت‌ـالاســـلام والمــســلـمـین مصـطـفوی‌نـــیــا دادستــان عمومی و انقـلاب مرکـز اسـتان گیـــلان در ایـن زمینه گفـت: طبــق نظـریه پزشـــکـی قانونی علت تامـــه فوت خونریـزی مغزی گزارش شده است.

دادستـــان رشت همچـنیـــن هفـــت آبان ماه از صدور کیفــرخواســت و ارســال پرونده قتل اهورای ۳ سالـه به دادگاه خبــر داد.

وی با اشـاره به دریـــافـــت نظریـــه نهــایـــی پزشکی قانونی تصریح کرد: ایــن پرونده پس از طی مراحــل قانونی در دادسـرا با صدور کیـفرخواسـت کودک آزاری و قتل عمـد به دادگـاه کیـفــری یک اســـتان ارســـال شد.

گفتـــنـــی اســت جلسه محــاکمه قاتــل اهورا ۸ آذر ماه در دادگـاه ۱ کیــفری اسـتــان گیلـــان برگــزار شد.

سیـاوش پور رئیس کل دادگستــری گیلــان در 17 بهـــمن ماه از تاییـد رای پرونده اهورای سه ساله در دیوان عالـــی کشور خبـر داد و گفـت: پس از انجـام تشریفات و تقاضــی اولیــای دم و اســـتـــیذان از رئیس قوه قضــاییـــه رای به مرجله اجـــرا در خواهـد آمـــد.

گفـــتنـــی اسـت رييس كل دادگـــسـتـري استان گيلـان گفت:حکم قصاص قاتـــل اهورای ۳ ساله در زنــدان رشــت اجرا شد.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.