عکس العمل رئیس جمهور فرانسه به سخنان تند اسرائیل و امریکا

ماکرون رئیس جمهور فرانسه به سخنان تند امریکا و اسرئیل علیه این واکنش نشان داده و اظهار نمود این سخنان یک هشدار علیه ایران می باشد و امریکا ، اسرئیل نباید این گونه با سران ایران سخن بگویند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتنر عکس العمل رئیس جمهور فرانسه به سخنان تند اسرائیل و امریکا را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

برخورد ماکرون به گفتگوها برعلیه کشور‌ایران

به گزار مجله خبری دانستن : عکس العمل ماکرون به بیانات مقابل کشور ایران , رییس جمهور فرانسه با تاکیید بر لزوم نگهداری طرق گفت‌وگو با کشور ایران نسبت به پیامدهای بیانات خصمانهٔ ایالات متحده , رژیم صهیونیستی و ایالات متحده عربی برعلیه کشور‌ایران هشدار بخشید .

از رویترز امانوئل ماکرون , رییس جمهور فرانسه روز چهارشنبه خاطرنشان کرد : بایستی تعادل در رابطه با کشور‌ایران نگهداری شود .
او هشدار اعطا کرد که بیانات خصمانهٔ ایالات متحده , اسراییل و ایالات متحده عربی راجع به اعتراضات اخیر در کشور ایران میتواند منجر وقوع مبارزه با کشور‌ایران شود .

برخورد ماکرون به بیانات درمقابل کشور‌ایران از سمت ایالات متحده

ماکرون گشوده نیز با تکرار موضع ها ضد اهل ایران خویش تاکید کرد که مراقبت فشار بر جمهوری اسلامی ایران بایستی ادامه یابد ولی نباید طرق گفت‌وگو با کشور‌ایران مسدود شود .

او ادامه اعطا کرد : می بایست یک راهکار منطقه‌ای در قبال کشور ایران برای محدود کردن این مرزوبوم صورت پذیرد
البته در صورت کمبود قابلیت و امکان گفت‌وگو حوزه‌ قادر است وارد معضل جدیدی شود .

طی روزهای اخیر دونالد ترامپ و بعضی مقامات این سرزمین در مواضعی مداخله جویانه از اعتراضات در کشور‌ایران حمایت کردند که‌این قضیه با برخورد منفی یوزرها شبکه‌های اجتماعی رو به رو شده‌است .

عکس العمل رئیس جمهور فرانسه به سخنان تند اسرائیل و امریکا

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.