عکس الناز حبیبی و شوهرش قبل طلاق و دوران مطلقه بودن خانم بازیگر

عکس الناز حبیبی

عکس الناز حبیبی و شوهرش قبل طلاق و دوران مطلقه بودن خانم بازیگر

الناز حبیبی در کودکــی تئاتــر بازی می‌کـــرد. از سال ۱۳۷۶ همـکـاری با کانون پرورش فکـری کودکــان و نوجوانان را آغـاز کرد. تا کنون، در چنــد مجـموعه تلویزیونی و فیلم سیـنـــمـــایــی بازی کردهـــ‌ــاسـت.

پس از آن که سعـید سلطـــانی برای ۳ فیلم خود او را انتخاب کرد، به‌ـطور جدیـ‌ـــتــر ایـن حرفـــه را دنبال کرد. تا کنون، در ۳ فیـــلـــم از کیـــانوش عیـاری نیز جلوی دوربــیـــن رفته‌اســـت.

بیشتر به خاطر چهره و فیس بیبی و خاصش مشهور شده و زیبایی صورتش که البته نمیتوان با قاطعیت گفت حاصل عمل جراحی زیبایی نیست مورد پسند طرفدارانش است .

تا کنون چندیـــن تئاتـر را بر روی صحنه بازی کردهــ‌ــاســت که به مهــمتــریـــن نقـــش ایشـان در تئاتر می‌ـــشود به نمایـــش سلول‌هـــای حروم… اشــاره کرد در ابـــن نمــایـــش با مهدی ساکــی و آرش اشاداد هم بازی بود.

النـاز حبـیبی به دلیــل ایـــنـکـه فرزنـد آخر خانواده بودهـــ‌ـــاسـت و مادرش توجه خاصی به او داشتـــهـــ‌ـــاست بعـد از ایـــنکه مادر را از دســـت می‌ــدهـــد به شدت ضربــه میـ‌ــبـــیند. ایـــن ضربـه روحی آنـقـــدر برای الناز حبـیبـــی سنــگـــیـــن بودهـــ‌ـــاســـت که به مدت ۴ سال خانـــه نشـیـــن شدهــ‌ـاسـت.

او در مدت ایــن سال‌ـــهـا درس خواندن، کلـــاس رفتـــن و کارهای هنری را در به‌طور کامل کنار گذاشـتـهــ‌اســـت.

بعد از گذشت ایـــن مدت با کمک خانواده اش این دوره غم و افـسردگی را پشـــت سر می‌ـگـذارد و دوباره به زنــدگی بر میـ‌ـــگردد.

عکس الناز و همسر سابقش مهدی صاحب زمانی

الناز حبیبی در سال 91 با مهدی صاحب زمانی ازدواج کرد و تا سال 96 زندگی خوب و خوشی به ظاهر داشت .

به مصاحبه ای که با الناز حبیبی درباره ازدواجش و زندگی خصوصیش در سال 92 توجه کنید .

وجه مشترک من و همـســـرم برای ازدواج

بیـــش از یک سالـی اسـت که من و همسرم «مهـدی صاحـــب الزمـــانی» با هم پیوند زناشویی بستــه ایم آن چیـــزی که باعــث شد من و مهـــدی در وهلـه اول به هم علاقمـند بشویم و بخواهـــیم باقــی زنـدگی مان را کنـــار هم بگـــذرانیم.

خصوصیـات مشــتــرک بســیــاری بود که بین ما وجود داشت، ما از نظر اخلـــاقــی به شدت به هم شبــیـــه هسـتـــیم و ایـــن شبـاهت به ما کمـــک می کنـد تا لحـــظـــاتــی آرام را کنــار هم سپـری کنیـم.

از طرفی ما سعی کردیـــم نسـبــت به یکدیـــگـــر با گذشت و منعطــف باشـــیـــم، ایـــن موضوع به ما کمک کرد تا از کنـار هم بودن بیـــشـــتر لذت ببـریـم.

برگزاری مراسم به شیوه سنــتـی

با وجود ایـنکـه خانواده من در خارج از کشور زندگـی می کنــند، امــا همـــچــنان به آداب و رسوم ایــرانـی اهـــمـیـت می دهند و حتی می توان گفت تا حد زیــادی سنتـی هســـتــنــد.

به همــیـن خاطــر مراسم خواستـگاری ما به همان شیوه مرسوم سنـــتی برگـــزار شد و ما در منزل، میــزبـان خانواده داماد بودیـم، خوشبخــتـــانـــه چون من و مهدی حرف هایـــمان را با هم زده بودیم، اســترســـی بابـــت خواسـتــگاری نداشـتـــیــم.

ماجرای طلاق الناز حبیبی از شوهرش

درباره طلاق الناز حبیبی درواقع هیچ کس اطلاعی نداشت زمانی مشخص شد که الناز حبیبی در یک مصاحبه در سال 97 دوران بعد از طلاقش گفت .

صحبت درباره نیازهای جنسی بود که الناز در یک صحبت بسیار جنجالی و چالشی از این گفت که حتما نباید ازدواج کرد تا نیازهای جنسی رو برطرف کرد !!

درواقع دوتا سوال پیش امد ! کی طلاق گرفتی ؟  و حالا که طلاق گرفتی بدون ازدواج مجدد چطوری داری نیاز جنسیت رو برطرف میکنی ؟ یعنی با کس یا کسانی رابطه جنسی داری بدون آنکه ازدواج کرده باشی !

فکر میکنم در گذشته اسم این نوع برطرف کردن نیاز جنسی رو زنا و هرزگی میگذاشتند ، و خب باید دید الناز حبیبی و طرفدارانش چطور این ارتباط جنسی بدون محدودیت و قید بند را توجیه و توصیف میکنند .

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.