عکس امید آهنگر و همسر بی حجابش نوشین خانی در من و تو

امید آهنگر و همسرش نوشین خانی به تازگی عکسی را در فضای مجازی منتشر نموده اند که اعلام کردند در شبکه من و تو به صورت رسمی شروع به فعالیت کرده اند نوشی خانی 13 سال پیش در فیلم زیبای سام و نرگس در نقش نرگس بازی می نمود در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس امید آهنگر و همسر بی حجابش نوشین خانی در من و تو را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن : امـیـد آهـــنـــگـر را همـــه با علی کوچولو به یاد داریم و نوشیـــن خانـی را با سام و نرگس. حال خبـر رسیده که نوشیـــن خانـــی و همـســـرش امــید آهـنــگر در من و تو مشغول به کار شده انـد. دربـاره ایـن خبر بیـشتــر بدانـیـــم.
امید آهنگـــر در من و تو
امـــید آهنگــر بازیگر سریــال پرطـــرفـــدار «علی کوچولو» در دهـــه ۱۳۶۰ که سال ها در هلــنــد
زنـدگـــی مشــغول تحـــصیــل و فیـلـــمـــسازی بود، به تازگی به همـراه همـــسـر  خود  نوشیـــن خان ـی (بازیگر فیلم سام و نرگــس» به شبکــه ماهوارهـ‌ـــای «من و تو» پیوست.پیـش از ایـن بازیگـرانـی نظیــر صدف طاهریــان، چکــامــه چمــنـ‌ماه، بهـــارک صالح‌ـــنـــیـــا،رامــســین کبـریـــتی، مانی کسرایـیـــان نیــز به شبکه ماهواره ای جم پیوستــه بودند.دو بازیگر سال های دور سیـنـــمـــا و تلویزیون به شبــکـــه من و تو پیوستـــنــد.


امـیـد آهنگر

این دو هنـــرمنـــد زن و شوهر سال ها پیش از ایران مهـــاجــرت کردند و حالــا در شبکـــه من تو فعالیـت می کنــند،امـیـــد آهنـــگــری معروف به علی کوچولو و همـســـرش نوشین خانـی ایــن دو هنرمــند هسـتنـد.


نوشین خانـی و امـــید آهـــنگر در من و تو

علت مهـــاجرت امـــید آهنگـر چه بود؟
آقای آهــنگری علت مهــاجـرت خود را نبود شرایط حمـــایتــی از هنــرمـنـدان و سخـــت شدنـم فعـــالیت هنری در ایران را علت اصلـــی خود برای خارج شدن از کشور عنوان می کند.
مهــاجرت به یونان و اقـــامـــت در هلـــنـد
امـــیـــد آهـنگـــری و همــسرش بعــد از ازدواج با داشــتـن یک بچـه خود را به کمــک پناهجویان در یونان رسـانــدند سپـــس بعد از مدت ها حضور توانـستـند در هلند اقامت بگیـــرنــد.
فعـــالــیت هنری امید آهـــنگـر و همســـرش
آهــنگری به همــراه همـــسـرش در هلـــند شروع به ساخت فیـــلـم کوتاه کردنــد و حتی از طریـــق موبایل فیلــمی کوتاهی از محـــل کمپ خود در یونان نیـــز تهـیــه کرد.
او چنـــدیـن دیــپـــلـــم افتـــخار از جشـنواره های مختلفـی را گرفتـه اســـت.


فعالیــت امـــیـــد آهنگر در من و تو

نقـشـــه شوم «شبکــه من و تو» برای ایـران لو رفـــت!

شبکه بهـایـــی من و تو که چندی پیش در یکـــی از برنامه هایش به نام «ایــن هفتــه»با دعوت از چند تن از سران تجزیه طلب به بحـث و گفـــتـــگو در مورد مواضع تجزیه طلـبان پرداخـــتـه بود،با موج عظـیـمی از اعتـــراضـــات مردم مواجه شد.

در واکنــش به همـین برنامه برخــی از اپوزیـــسـیون های فعـال رسانـــه مانند:امـیـــد دانـــا در مورد انــگــیـــزه های تجزیــه طلبـــی شبـکه من و تو به افشاگری پرداختنـــد.

در راسـتـای همیـــن پروژه، پوریــا زراعـــتی مجـری برنامه «اتـاق خبـــر» شبـکـــه من و تو با انتـشـار مطـلبــی در صفــحه مجــازی خود در مورد تجزیـــه ایـــران، پرده از نقشـه شوم ایـن شبکه برای کشورمان برداشـــت.

وی با انـتشـــار تصویری از تجـــزیه ایــران، نوشت:

«یکـی از راه هایـــی که کارشنـاســان برای نجـات ایران از سلطه جمهوری اسلـامـی پیشـــنـهاد میدن، اینـــه که ابـــتـــدا ایران رو با یک نقـشه از پیش تعــیین شده و مهـــندســی تجــزیـه کنـیــمو بعد از فروپاشـــی رژیـــم حاکـــم، دوباره ایــران شاهنـــشـــاهی رو بسـازیم.(گاهـی اوقات برای رســـیدن به اهداف بزرگ، بایـــد یه چیـــزایــی رو فدا کرد)»

ایـــن مجری پس از مواجـه شدن با واکـــنــش های مردم، پست مذکور را از صفـــحــه اش حذف کرد.

حال باید دیـــد با توجه به رویکـرد فرهـــنــگی این شبـکـه معاند در تخـریـــب بنـیان خانواده،ـــچه برنامه های دیـگری در دسـتور کار این شبـکه قرار دارد.

عکس امید آهنگر و همسر بی حجابش نوشین خانی در من و تو

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.