عکس امیر حسین مدرس و همسرش با تیپ خفن در وقتشه

امیر حسین مدرس و همسرش امشب در برنامه وقتشه مهمان می باشند امیر حسین مدرس از برنامه کودک و نوجوان کار هنریش را آغاز نمود و خیلی زود به اوج شهرت دست یافت او برای دومین بار ازدواج نموده است امیر حسین مدرس عاشق همسرش می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس امیر حسین مدرس و همسرش با تیپ خفن در وقتشه را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: امیرحسین مدرس مجری سرشناسی که علاوه بر اجرا در زمینه های هنری دیگری چون خوانندگی ، بازیگری ، نویسندگی و خطاطی نیز تبحر دارد. این هنرمند کشورمان به همراه همسرش امشب به تلویزیون می آیند.
امیرحسین مدرس و همسرش در تلویزیون

 


امیرحسین مدرس و همسرش در برنامه وقتشه

امیرحسین مدرس با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:دوشنبه شب،با برنامه وقتشه از شبکه نسیم با اجرای جناب آقای کامران تفتی میهمان خانه های شما خواهیم بود. ساعت پخش ، 21 بازپخش ١ شب و ٩صبح و ١٥ عصر.


امیرحسین مدرس و همسرش در کنار پسرش

امیرحسین مدرس یکی از فعال ترین هنرمندان در سینما ، تلویزیون و عرصه خوانندگی است که امشب مهمان کامران تفتی در برنامه وقتشه میشود.


امیرحسین مدرس و همسرش در کنار محسن قاضی مرادی و همسرش

امیرحسین مدرس در برنامه دورهمی درباره جدایی از همسر اول و ازدواج مجددش گفت :من دوبار ازدواج کردم . اولین بار سال 74 ازدواج کردم و زندگی ام 12 سال طول کشید و حاصل آن پسرم ایلیا است که در حال حاضر 15 سال دارد و بعد از جدایی از همسرم 6 سال تنها بودم و برای ایلیا هم پدر بودم و هم مادر تا اینکه در سال 92 دوباره ازدواج کردم .

 


امیرحسین مدرس در کنار همسرش

امیرحسین مدرس در برنامه دورهمی درباره نحوه ورودش به دنیای تلویزیون گفت :سال 66 زمانی که دوم دبیرستان بودم علاقه زیادی به تلویزیون داشتم به همین دلیل در سازمان صدا و سیما تست دادم و برای اجرا در گروه کودک و نوجوان شبکه یک انتخاب شدم و کارم را آغاز کردم و تا امسال 30 سال است که در صدا و سیما کار کرده ام.

تصاویر جدیدی از امیرحسین مدرس و همسرش


عکس جدید امیرحسین مدرس و همسرش


عکس جدید امیرحسین مدرس و همسرش


عکس جدید امیرحسین مدرس و همسرش


عکس جدید امیرحسین مدرس و همسرش

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.