عکس باربارا مور بازیگر کلیپ های سکسی و ارتباطش با ترامپ

ترامپ با بازیگران پورن و سکسی رابطه جنسی دارد و به آنها پول زیادی داده است تا برای رابطه جنسی خود با ترامپ چیزی نگفته و ساکت باشند و حرفی از رابطه جنسی آنها با ترامپ در دنیا گفته نشود ولی این بازیگران پورن همگی تصمیم گرفته اند ترامپ را رسوا نمایند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس باربارا مور بازیگر کلیپ های سکسی و ارتباطش با ترامپ را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

دونالد ترامپ هنـــگـامیــکه با ملانیـا ازدواج کرده بود دریــک مسابقـــه گلف با بازیگــر فیـلــمـهای غیـر اخـــلــاقــی آشــنا شد که با وی رابـــطه جنسی برقــرار کرد. روزنـــامـه آمـــریـــکــایــی وال‌ اســتـریتــ‌ ژورنـــال به نقـل از منابــعی که نمـی‌ــخواهند نامشان فاش شود.رابـطـه جنســـی دونالد ترامـپ با بازیگـــر فیلم مســتهجن و دادن باج

اعــلــام کرد وکیـــل ترامپ به هنــرپـــیـــشه فیــلـمــهای مســتـــهـــجن خانـم اســتــفـانـی کلـــیفورد, پیش از مبــارزات انــتخــاباتی ایالـــات امـریـــکا درســال 2016 میــلادی برای تعـییـن ریــاست جمهوری ایـن کشور, حق‌ الــسکوت داده اسـت تا وی رابطـه جنسی با دونالـد ترامپ را علـنـی نکنــد.

وکیـل ترامپ به هنـــرپـــیـشـــه فیلمـــهای مســتـــهـــجن حقـ‌السکوت داده است

گفته میـــشود ترامپ یکــسال پس از ازدواج با ملــانـیا ترامــپ, همــســـر کنونیـــ‌اش, با اسـتفــانـــی کلیــفورد که معــروف به «اســـتورمـــی دانــیلز» است, دریـــک مسابـقه گلف دیدار و پس ازآن روابـــط مخــفی خودرا با او آغـــاز کرده اسـت.

در گزارش روزنـامـه والــ‌ اســتریـت‌ ژورنـال همـچـــنیـــن آمـده اســت که مایـــکل کوهن, وکیــل ترامـپ, یک ماه قبل از انتــخابـــات ریـاست جمهوری کشور آمـــریـکـا پس از مذاکره و تفاهـــم با وکیـــل کلــیـــفورد حقــ‌ السکوت 130 هزار دلــاری مورد نظر را پرداخـت کرده است.

گــفتــه می شود که آن زمــان اســتفـــانــی کلـــیفورد درنظــر داشـت در گفتـــ‌وگویی با شبـــکـه تلویزیونی «اي‌ بی‌ سی» کشور آمـــریـکـا به شرح رابطـهــ‌ـاش با ترامپ بپردازد. او امـــا بعد ها اعـلام کرد که رابـــطـهـــ‌ اي با ترامـــپ نداشــته اســـت.

والـ‌ اســـتــریتـــ‌ ژورنـال همچـنــیـن عکسـی نیـــز از این دو منــتـــشـر کرده که متعـــلـــق به سال 2006 است که کلـــیفورد در شبــکـه اجـتمـــاعـی «myspace» قرار داده بود. در گزارش وال‌ استـــریتـ‌ ژورنال آمده اســت که مشخص نیـــست آیا دونالد ترامـــپ از پرداخـــت چنــیـــن مبلـغی مطلع بوده اســت یا نه.

کــاخ سفیـد ایـــالات امریکـــا با تکـــذیـــب ایــن خبر اعــلام کرده است که این گزارش «کهنه و بازیافـتـی» اســت و پیش از انــتخابات ریـــاست جمهوری نیـــز تکـــذیـب شده اســـت.مایکـل کوهن, وکیل ترامــپ نیـز اگـــرچــه در ارتبــاط با نقـــش خود درایــن گزارش سخـــنـی نگفـــته, امــا اعـــلــام کرده که روزنــامــه آمـــریــکـــایی والـــ‌ استــریـت‌ ژورنـــال بیش از یکـــســـال اســت داستـــانی دروغین را همــان‌ گونه ادامـه می دهـد.

عکس باربارا مور بازیگر کلیپ های سکسی و ارتباطش با ترامپ

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.