عکس باربارا مور و رابطه جنسی با ترامپ

باربارا مور یکی از بازیگران و مدلینگ های سکسی در آمریکا می باشد دونالد ترامپ شش ماه با وی رابطه جنسی نامشروع داشته است دونالد ترامپ به دلیل داشتن پول زیاد با بسیاری از بازیگران پورن و سکسی رابطه جنسی داشته است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس باربارا مور و رابطه جنسی با ترامپ را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: پـــس از استورمی دنیـلـز، حال یک هنرپیــشه فیلـــم های مستهـجـن دیـــگر نیـــز رابــطه نامشــروع خود با ترامــپ را افشا کرده اســـت. باربارا مور از رابــطه شش ماهـه خود با دونالـــد ترامــپ گفــت و ایـن مسئله به زمانـــی باز میــگــشـــت که همـــسـر دوم ترامـپ باردار بود.

به نقـــل از دیلــیـ‌مـیل، یک هنـرپـیـشه پیشـــیـــن فیـــلم‌ـهای مستهجــن میـــ‌گوید که دونالد ترامـپ در سال ۱۹۹۳ هنگــامی که همـــسر دومش – مارلــا مپــلـــس – باردار بود، به وی خیانت کرده و با وی طی مدت شش ماه رابـطـــه داشـتـه اســـت.

عکس باربارا مور

ایــن هنرپــیــشــه فیـلــم‌ــهای مســـتهــجن به نام باربارا مور که همــ‌ــاکـنون ۴۹ ساله است، در سال ۱۹۹۳ با ترامـــپ دیدار کرد، آن هم در شرایـطی که به تازگــی وارد صنعــت هرزهــ‌ـنـــگـــاری شده بود.

باربـارا مور میـــ‌ـــگوید که در آن زمـان ترامپ واقـعا وی را دوست میـ‌داشت و یک فرد «جتلمـن» واقـــعـی بوده اســت. در آن دوران، باربارا مور اوقات زیادی را در تفــرجــگـــاه «مار-اَ-لاگو» و «برج ترامــپ»، با دونالد ترامـــپ می‌گــذارند.

این هنـرپـــیــشــه فیـــلـــمــ‌هــای مستهـــجن همــچــنـــین تصاویر متـعــددی را در اخــتـــیـار دیــلیـــ‌ـمــیـــل قرار داده است که ثابـت میـ‌کنـــد وی مدتـ‌ــهای مدیدی را در تفـرجــگـــاه مار-اَ-لاگو به سر برده اســـت.

وی میـــ‌ـــگوید در آن سال از ماه مارس تا سپـــتــامــبر، به مدت حدود ۶ ماه، با ترامـپ رابــطـه داشته است.

باربــار مور زمـانـی به کانون توجه رسانهــ‌هـای آمـــریــکایــی تبـــدیـل شد که نام وی در اســنـــاد حقوقی ارائه شده از سوی یک هنـرپیشــه فیلــمــ‌ـهای مستهـــجــن دیــگــر علــیـه شرکت «آمـریکـــن مدیــا اینـــک» به دادگــاهی در آمریـکــا افـــشا شد.

کاخ سفـید حاضر نشد در این باره واکـنشی نشان دهــد، امـــا یک منــبـع مطـــلـع از ماجــرا به دیــلیـــ‌ــمیل گفت که ترامــپ می‌گوید ایـــن ماجــرا تنـها یک سری اتهـامــات ساخـــتـگـی دیـگـر است.

عکس باربارا مور و رابطه جنسی با ترامپ

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.