عکس بازیگران زن هالیوود در جشنواره کن 2018

بازیگران زن هالیوود در جشنواره کن با آرایش و مدل لباس های شیکی حضور پیدا نمودند که بسیار مورد توجه عکاسان و خبرنگاران در جشنواره کن قزار گرفت بازیگران مشهور زن هالیوود با مدل آرایش بسیار زیبا و مدل موهای جذابی در جشنواره روی فرش قرمز قدم گذاشتند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس بازیگران زن هالیوود در جشنواره کن 2018 را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: هر ساله در ماه مه ستاره ها و افـراد خوش چهــره و لباس به جنوب فرانـســـه می روند تا در یک رســـم ۷۱سالــه به نام جشنواره فیلم کن، هنر فیــلـمـسازی را جشن بگیرند. مدل آرایــش ها در جشــنواره کن ۲۰۱۸ رادر مطلب زیــر مشـاهـده خواهیــد کرد.
مدل آرایـــش ها در جشنواره کن ۲۰۱۸

در حالـــی که در سال های گذشـتـــه بیـــشتـر شاهـــد اســـتــایل های آرایــش مو و صورت مطـمئن تر در فرش قرمزجـشنواره کن بودیـــم ولی در سال ۲۰۱۸ ستـاره ها تا حدی از نقــطـه امــن خود خارج شده و با اســـتـایل هاینمایشـی تر در آن حضور پیدا کردنـد.

جولیــن مور می داند کلـید یک اســتایـل برنده در فرش قرمز کاملا مربوط به تعـــادل است. او در ایـــن استایــلیــک رژلـب قرمـــز کلـاسـیک را با یک مدل مو ساده گره ای و یک خط چشم مشـکی ست کرده اســت.


جولیـــان مور

کریســتـــن اســـتوارت یک آرایـش چشــم دودی به شکـل چشـــم گربـــه ای کاملا بی نقــص را به نمایـش گذاشتــه است.


کریســـتن اســتوارت

پنـلوپه کروز ظاهـرا در ایـــن اسـتایــل از عبارت معروف “هـر چه کمتر بهتــر” استــفــاده کرده است. یک مدل مو یکـــطرفـه با کمـی سرمه یک آرایـــش ساده و بی نقــص ساخـــتـه است.


پنــلوپه کروز

موهای براق خاکـــســتـری- آبــی کریـــس لی فوق العاده اسـت. همچنـــین انتــخاب او از یک خط چشـم قهوه ای ملایــم بهجــای مشـــکی نیز ستودنـی اسـت.


کریـــس لی

گرچـه مدل مو بافت مدل روسی- سوئیسی زیـنا چیومیتـچوا جلوه خاصـــی دارد ولی اســـتـفاده از خط چشم در پلــکـپایین و کاربــرد سایـــه برنـــزی ویژگـــی برجـــســته آرایـــشـــی اوست.


زیـنا چیومیتـــچوا

مدل لیومی اندرسون یک مدل مو یک طرفـــه کاملــا صاف و یک خط چشـــم درامـــاتــیک به نمایش گذاشــتـه است.


لیومی انـــدرسون

پتـــرا نمکووا با مدل مو صاف شده با اتو مو و همـچـنین خط چشـــم سبز در پلــک پاییـــن اسـتـــایلــی زیـبــا ساخـتـه اسـت.


پتـرا نمــکووا

آرایش هلویی و تک رنگ تیــلـان بلوندو که با یک خط چشــم دودی همـــراه شده ، به راستـــی جلوه شیــکی دارد.


تیلان بلوندو

لوپیتـیـــا نیـانگو توانســـتــه اســتــایـــل کلـاسـیک و مدرن را همـزمان با هم اسـتفــاده کنـــد و یک استــایـل زیبا بسازد.


لوپیــتیا نیـــانــگو

نمی توان چشــم ها را از ابـــروهای پرپشــت و زیبـای ارایـا هارگـــت برداشت. آرایش چشم طلـایی همـــراه با مژهـمصنوعی های پر مانند او نیز بســـیار زیــبا هســـتنـد.


ارایا هارگـت

اگر طرفـــدار آرایش چشم دودی نیستـید ولی نمـای چشـمگیر آن را دوست داریـد، ژوزفـــیــن اســکــریور ایـده جایگزینـبه شمــا خواهد داد! وی از آرایش چشم دودی با سایه بسـیار ملایم یاســی رنـــگ اســـتــفــاده کرده اســـت.


ژوزفین اســکریور

امبــر هرد دقــیقا از همـــان تکـنــیـک جولیـــان مور استــفاده کرده و یک آرایـش کلـاسیــک متـــشکـــل از خط چشم مشـکی ورژقـرمز را با یک مدل مو جمـــع گره ای ست کرده اسـت.


امـبـر هرد

هایـلـــایت مو دلـفــیـــن وسپیـسر به خوبی با موهای مشکی او ست شده و حتی یک رژلـــب قرمـــز نیــز به آن اضافهکــرده اسـت.


دلفـــیــن وسپـــیســـر

عکس بازیگران زن هالیوود در جشنواره کن 2018

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.