عکس بازیگر نقش حامد سریال پدر شبکه دو سینا مهراد یا سهیلی ؟

عکس بازیگر نقش حامد

عکس بازیگر نقش حامد سریال پدر شبکه دو سینا مهراد یا سهیلی ؟

سینا مهراد متولد 12 آذر 1370 در تهـران، بازیگر است. وی پسـر کارگردان مشـهور سعیـــد سهـیـــلـی اســت که نام هنــری مهراد را انتـــخــاب کرده است، برادرش ساعد سهــیــلی و یک خواهر بنـــام صبـا نیز دارد، به جز بازی دستیار کارگـردان هم می باشـــد.

 

کنار پدر تا شروع از 4 سالـگـــی

پدرش سعید سهـــیـلـی کارگردان برجستـه اي که با فیــلـــم گشــت ارشــاد مشـهور است از همان کودکی دست سینـــا را گرفـت و وارد عرصه بازیگری کرده اســـت. نخـسـتـیــن بار در 4 سالگی در فیـلم مردی شبـــیــه باران در کنار ابوالـــفــضل پورعـرب بازی کردم او سوپر استـــار دو دهـــه سیـــنمـا و تلویزیون بود که من هنوزم عاشق و مخـاطــب ایشان هستم.

از تحــصیــل تا تئاتر

در کودکی نقــش هاي کوتاهـــی به من محول شد تا ایــن که طی یک دوره چهار پنـج سالـه که درگیـر تحصـــیل بودم، اینـکار را کنــار گذاشتـم. سرانـــجـــام از 19 سالـگـــی دوباره با کار تئاتـر شروع کردم و به ست دادن در دفاتر سیــنمـایی و ایــفای نقـــش در پروژه هاي مختلــف را از سر گرفتم.

عکس و بیوگرافـی تمـــام بازیـگران سریــال پدر +عکـس های بازیـــگــران سریـال پدر

دســـتـیاری تا دیده شدن

از سری نخــسـتـــیـن فیلــم گشت ارشاد بعنوان دســتـیار کارگردان در کنـــار پدرش سعـــید سهــیـــلـــی بود که در این فیلم ساعد سهـیلی برادرش هم بازی میـــ‌کـــند.

از سایـــه بان تا پدر

نخســـتیـــن بار که چهـــره او دریـک سریال دیــده شده، سریـال سایه بان درســـال 96 بود که در نقش حمـیـــد بازی کرد از همین سریال توسط حاممـد عنـقـــا نویسنده و بهــرنگ توفیقــی «کارگردان» برای سریــال پدر انـــتـــخـــاب شد.

عکـس و بیوگرافـــی تمـام بازیگـــران سریال پدر +عکــس های بازیـگران سریال پدر

ماجــرای پخــش سریال پدر

سریال تلویزیونی پدر که ابـــتدا قرار بود ماه رمضان 1397 پخـــش شود و حتــی تیزرهای آن از تلویزیون هم پخـــش می شد، به یک باره از جدول پخـــش حذف و سریال دیــگــری جای گزین آن شد. در نهـایـــت ایـــن سریال از اواسـط تیــر 97 از شبکه دو به روی آنـــتن رفت.

اگر خدا بخواهـــد دیده میـ‌ــشوم

در چند سال گذشــته تلـاش خودم را در عرصــه بازیـــگـــری داشــته ام، اگر خدا بخواهـــد با پخش سریال پدر دیده میـــشوم و اگر خدا نخواهد هم که هیــچ …

عکـس و بیوگرافـــی تمـام بازیـــگران سریال پدر +عکــس های بازیــگران سریــال پدر

ازدواج سیـــنا مهـــراد

سینـا مهراد 27 سالـه هنوز ازدواج نکــرده و مجـــرد اســت

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.