عکس برهنه رئیس جمهور کرواسی در ساحل دریا

رئیس جمهور کرواسی خانم کالیندا کیتاروویچ لخت در لب دریا به آب تنی مشغول بود که که عکس هایی را از وی ثبت نموده و در فضای مجازی منتشر نمودند خانم کالیندا کیتاروویچ رئیس جمهور کرواسی هستند و همیشه با حجاب در ملاعام ظاهر می شوند حتی در کشورهای مسلمان نیز رو سری بر سر می نمایند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس برهنه رئیس جمهور کرواسی در ساحل دریا را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: اخـــیــرا تصاویر برهنه از یک زن در سواحل منتشـر شده هسـت که آن را به رئیس جمــهور کرواســـی نسبــت میــ‌ـــدهنـد و در خبـرگـــزاری ها حسـابــی منــتشر شده هست.رئیس جمــهور کرواسی «کالیــنـــدا کیتاروویچ» چند روز آینـــده به ایران سفــر میــ‌ـــکند ایـــن زن 47 سالــه که بیـــنــظـیــر ترین مقام کشور کرواســی می باشـــد به ایـــران خواهد امد.

گرچه وی سال قبل نیــز به ایـران سفــر کرد و با مقامات ایران دیدارهای گوناگونی انجام داد.کالیندا کیتـــاروویچ که تصویر هاي نیــمه لخـت او در شبکــه هاي مجــازی بسـیار ازدحام به پا کرده بود یکـبار دیـــگـر خبـر اول رســـانه هاي کشورمون قرار گرفــتـــه هست.

در کشورهای اروپایی بیشتر زنان در کنار سواحل دریا با پوشش زننده و نیمه عریان ظاهر می‌شوند که این فرمایش در این کشورها عادی می‌باشد و زنان اروپایی از این که عکس هاي نیمه عریان آن ها منتشر می‌شود غمگین نخواهند شد چرا که فرهنگ حاک بر کشورهای اروپایی درمورد چنین اقداماتی خلاف رسم نیست.

بعد از انتشار خبر سفر رئیس جمهور کرواسی به شهر تهران عکس هاي نیمه لخت این چهره سیاسی در شبکه هاي مجازی به سرعت دست به دست شد اما این عکس هاي فقط تشابه چهره یک مدل امریکایی با بانو رئیس جمهور کرواسی هست.

تصویر هاي زن نیمه لخت اي که در شبکه هاي مجازی دست به دست می‌چرخد مربوط به یک مدل آمریکایی می باشد که فقط چهره اش شبیه بانو رئیس جمهور هست.

مدل امریکایی که شبیه رئیس جمهوری کرواسی هست.

عکس برهنه رئیس جمهور کرواسی در ساحل دریا

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.