عکس بهاره کیان افشار با آرایش صورت ملیح و شال و مانتوی ست

عکس بهاره کیان افشار

بهاره کیان افشار از اون دسته بازیگرانی هست که هم زیبا و خوشگل هست و هم بسیار خوش پوش و خوش لباس هستش  .

بهاره خانم کیان افشار در عکس زیر که به تازگی از خودش منتشر کرده بازهم نشون داده که در ست کردن لباس هم بسیار خوش سلیقه و خوش ذوق هست .

میبینید آرایش ملیح و نه غلیظ و وحشتناک زیبایی خاصی به صورتش داده . البته اینکه سن و سالش هم زیاد بالا نیست مزید بر علته :))

مدل شال زیبا و هماهنگ از نظر رنگی با مانتویی که نه تنگ و چسبون و کوتاه هست و نه شل و وارفته  .

عکس بهاره کیان افشار با آرایش صورت ملیح و شال و مانتوی ست

در ادامه یک بیوگرافی خلاصه و مختصر از بهاره کیان افشار بخونید .

بهــاره کیـــان افــشـــار در ۱۲ اردیــبهـــشت ۱۳۶۲ در تهـران متولد شد و اکــنون ۳۴ ساله اســـت و مجرد است.

از کودکـی به بازیـگری علـــاقه داشتم و وقتـی کلاس دوم دبـسـتـان بودم عضو گروه تئاتـــر مدرسـه مون بودم و از بازی در تئاتــر لذت می بردم اما خانواده ام مخــالـــف حضور من در تئاتـــر بودند و منو همیـشـــه منع میــکردند .

برای همیــن عطش بازیـــگری در من بیــشــتـر می شد و دوست داشتــم بیـشتـــر به سمـت تئاتـر پیـش برم چون وقتــی آدم را از یه چیزی منـــع کنـنــد مخــصوصا در دوران نوجوانی که همه مون خودسر و کله شق هستیــم شور و اشـــتـیـــاقش و عطـشــش برای رفـــتـــن به اون راه بیـشــتـر می شود.

پدر و مادر منـم مثــل خیــلــی از خانواده های دیــگــه دوست داشتــنـــد من پزشکـــی بخونم و پزشــک شوم برای همیـــن راضـی کردن خانواده ام کار خیـــلی سخـتـی بود و با سخـتی زیــاد بالاخـره موفق شدم و الــان جزو حامـیان اصــلی من هستــنـــد و کارهـایــم را با علاقـــه و اشـتـــیــاق خاصــی دنـبـــال میــکـنند.

من بازیـــگـری را با بازی در سریال کلاه پهـلوی به کارگردانی سیــدضــیا الدین در سال ۸۲ شروع کردم و در سال ۹۴ در سریال گاهـی به پشت سر نگاه کن یکـــی از نفش اصلـی را بازی کردم که این سریـال در ماه رمضان از شبـکــه دو سیمــا پخش شد.

بعد در سریـــال خانــگی عاشـقـــانـه نفــش درســـا را به کارگــردانــی منوچهـر هادی بازی کردم و آخـریـــن کارم سریال نوار زرد می باشــد که این روزهـا هر شب از شبـــکـــه دو سیـمـا ساعـــت ۲۱:۳۰ پخش می شود.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.