عکس بهنام بانی بدون سیبیل و همسرش و حامد برادران + بیوگرافی کامل

عکس بهنام بانی بدون سیبیل و همسرش و حامد برادران + بیوگرافی کامل

به گزارش مجله دانستن : بهــنـــام بانـی در ۱۱ مهرماه ۱۳۶۶ در شهـــر دامـــغـــان، از توابع اســتان سمـــنان در خانوادهـــ‌ـای ۴ نفره به دنــیـــا آمد و یک خواهـــر بزرگ‌ـــتـر از خود دارد و اخــتلاف سن او با مادرش فقـط ۱۹ سال اسـت. او پس از پایــان تحصیـلـــات دوران متوسطـــه در سال ۱۳۸۴ به دانــشـــگــاه شاهـــرود رفت و در رشـتـــهـــ‌ـی مهنــدسی عمـــران مشغول به تحـــصــیل شد و از همــان دوران درزمیـــنـــهٔ ی موسیقــی فعالیــت می‌ـکرد امــا صدایش شنـیده نشد. حمـــیدرضــا حامــی، ناصـر عبدالــلـــهی و محمد اصــفهـانـــی خواننـــدگان موردعلـــاقــه بهنام بانی میـــ‌ـــبــاشــند.

عکس بهنام بانی بدون سیبیل و همسرش و حامد برادران + بیوگرافی کامل

وی در سن ۸ سالگی قاری قرآن بود و در صف مدرسه قرآن قرائت می‌ـــکـــرد و از همــان دوران کودکـــی آرزوی خوانــندگــی و کنـسرت را در سر داشت. او علت گرایــش به موسیـقی را پدر خود می‌دانـد زیــرا پدرش نوازنـــده‌ی آکـــاردئون بود و زیر نظـــر پدر در سن ۱۰ سالـگی تمـرینــات موسیــقـــی را شروع کرد و در دوران نوجوانی به‌صورت حرفهــ‌ـــای نزد استــادان موسیـقـی مانــند محمــد نوری آموزش خود را سپری کرد.

بهنـــام بانـــی در ادامـــه از سن ۱۹ سالـــگــی که با دوران دانـشـــجویی وی هم‌زمان بود با گروه روژان آشـــنــا شد و با آن‌ـــهـــا همــکــاری کرد که یکی از سرشــنـاسـ‌ـتـرین اعـضای ایــن گروه مهـــدی یغـمایی بود.

او در مرداد ۱۳۹۵ با انـتـــشـار قطعــه «علاقـــه خاص» با آهــنگسازی «حامـــد برادران» به شهــرت رسـیـد امـا قطعه «آهنــگ من یه دیونم» بیـــشتـر مورد استقـبال مردم قرار گرفـــت و با انتـشـار قطـــعـه «عاشـقم کرده» جایـگـاه خود را در موسیقــی تثـــبیت کرد.

ازدواج و همــسر

بهـنـام بانی تاکـنون ازدواجـ‌نکرده اســت و مجــرد میـــ‌ـباشــد و طبــق گفـتـــهـــ‌ــی خودش فعــلا تصـمــیمـی برای انـــجـــام ایـــن کار ندارد. او رابطه‌ـــای صمـیـمی با مادرش دارد.

بهـنـام بانی در اولین کنـســرت خود یک رکورد جدید در مارکـت موسیــقـی ایــران به ثبت رساند و با اعلام سایت موسیـــقـــی ما، تمامی ۴۱۰۰ بلــیـــط اولین کنـــسرت وی که در سالـــن همـــایــش میــلاد تهـران برگـــزار شد در عرض کمــتـر از ۱۵ دقــیـــقـــه به فروش رسید.

بهنــام بانی پس از اجــرای کنـــســرت در شهر تهران، به ترتـــیـــب در شهــرهــای جزیره کیـــش، متـــل قو، چالوس، رشـت و شهر ساری کنسرت برگــزار کرد که در همــه‌ی ایــن کنسرت‌ها آهنــگــ‌هـــای علــاقه خاص، من یه دیوونم، چی بگم، عاشــقم کرده، همـه دنـیـام، بَـــســَـــمـه، اخـــمـاتو وا کن، چه بخوای چه نخوای و چنـــد ترک جدیــد دیگر به رهبــری حامــد برادران اجــرا شد.

 

بهـنام بانی به بازیـــگری علاقه‌ـــی زیادی دارد و اصلـــاً آشـــپزیـــ‌ـاش خوب نیـسـت و درواقع باید گفت افــتــضاح اسـت. او از انــتقـاد سازنـــده استقـــبال میــ‌کند و از بیــن آهـــنگـ‌ـهایش قطـــعهـــ‌ی «من یه دیوونم» را دوست دارد.

او می‌گوید یکی از تصمـــیمـــاتـــی که در آیـــنده دارد این است که مانــدگار شود و در ایـــن رابطه میـ‌گوید: هر وقت مغرور نشوید، هر وقت فکـر نکـنـید که شما بهـــتریـن هســتـیـد میــ‌توانید مانــدگـــار شوید. هر وقت فکر کنـیـد بهتـریــن هستـــیـد، شک ندارم که احـــتمــال افــتـــادن شمـا هست چون هیـچـــ‌وقت هیــچـ‌کــسی در موزیـک بهــتریـــن نیست.

ما اصلــاً بتـــهوونی داشــتهـ‌ـــایـــم که ناشـــنوا و بهـــتـــرین بوده اســت، اثــراتـی ساخــته است که شما اصـــلـــاً نمـــی‌توانید تصور کنـیـــد. موزیـک انـــتــها ندارد و شما هرچقـــدر هم که خوب باشـــیــد، بهتــرین نیــستیــد. باید برایـــش تلــاش کنید.

هدف من ماندگـــار شدن اسـت واصــلـــی‌ـترین آن محبوب بودن اسـت، چون معـــروف شدن کار آســـانــی است. هر کس مخــصوصاً الـــآن با صفحـات مجازی میـــ‌توانـد به هر نحوی معـروف شود اما ایــنــ‌ـــکه شمـــا محـــبوب باشی و ایــن محبوبیــت باقی بمــانـــد و مردم شمارا دوست داشــته باشند، کارهایـــت شنــیــده و کارهــایت ماندگار شود و اینـ‌چنین نباشــد که تاریـخ انقـــضـــا داشـــته باشد، چیـز دیگری اســت.

الآن مثــلاً شمــا با یک کار خیلـی ارتـــبـاط برقــرار می‌کـــنـید، یک ماه آن را گوش میـ‌ـــدهـــیــد، بعـد از یک ماه دلــتــان را می‌زنـد و ترک‌ــهـــای بعدی که میـــ‌آیند دیــگـر آن را گوش نمـیــ‌ـــدهید. ایــن اصلــاً خوب نیـسـت ولی ایـــن‌ـکه شمـا یک موزیــک را بعـــد از پنج سال هم گوش می‌دهـیــد و لذت میـ‌بـریـد. ایــن به نظـر من یک اتفـاق خیـــلی خوب اسـت.

 

تک آهـنگ‌ـها

توقع ندارم
وای دل بیــ‌قـرارم (تیتراژ برنــامه باغ ملی)
چه بخوای چه نخوای
اخــماتو وا کن
بسمـــه
همــه دنیـــام
چی بگـــم؟
عاشـــقـم کرده
من یه دیوونم
علــاقــه خاص
زنــدگیـــمون قصـــه نبود
زیــبــای بی همـتـــا
مرز دیونگی
بی‌خیال
بیــا ایـــنـجـا
فصل عاشـقی
ای کاش

موزیـک ویدئوها

همه دنـیام (۱۳۹۶)

 

حضور در برنامـه دورهمـــی

بهنام بانـــی در روز پنـجـ‌شنـــبه ۱۹ بهــمن ۱۳۹۶ در برنـــامهـ‌ی دورهمــی با اجرای مهـــران مدیری حضور یافـــت و قطــعاتـــی را در این برنـــامـه اجـرا کرد.

بهــنـام بانــی و مهران مدیـری در برنـــامـه دورهـــمی

عکس بهنام بانی بدون سیبیل,عکس همسر بهنام بانی,عکس بهنام بانی و حامد برادران,عکس حامد برادران,عکس های بهنام بانی,عکس جدید بهنامبانی,عکس زن بهنام بانی

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.