عکس بهنوش طباطبایی درحال تبلیغ مانتوجلوباز و شال صورتی یک برند پوشاک

عکس بهنوش طباطبایی

عکس بهنوش طباطبایی درحال تبلیغ مانتوجلوباز و شال صورتی یک برند پوشاک

بهنوش طباطبایی در آخرین و جدیدترین عکسی از او منتشر شده ظاهرا در حال تبلیغ یک برند لباس می باشد.

شاید در یکی از مزونهای یواشکی ! پایتخت و ایونت های لوکس و لاکچری باشد اما چیزی که مشخص است مانتوی صورتی و جلوباز او در کنار شلوار سبز و شال صورتی و مدل استایلی که ایستاده و عکاس از وی عکس گرفته بسیار شبیه به تبلیغات برندهای لباس توسط بازیگران زن است .

بیوگرافی و زندگی نامه بهنوش طباطبایی (آشنایی ازدواج و طلاق )

بهنوش طباطبایی متولد بیــست و هفتـــم اردیبـهـشت ماه ۱۳۶۰ در شهر تهـــران اســـت. تحصیـــلـات اولیـه اش با شغلــش مرتـــبط نیـــســت و مهندسـی کامپــیوتر خوانـده اســت ، البــتـه دوره بازیگری را در دانشگاه هنرهای زیـبای دانـشــگـــاه تهـران به پایان رســـانده است.

عکس بهنوش طباطبایی

همـــانطور که از ظاهرش مشخـص اســت انـســان صبور و آرامی اســت. یکـــی از ویژگـــی های متــفـاوات بیوگرافـی بهـــنوش طبـــاطبایــی ایـــن اســت که اهــل مطـــالعـه است و بسـیار کم حرف اســـت. رنگ مورد علاقـه اش آبی اســـت و سفـر کردن را خیــلـی دوست دارد.

اولیــن ملـاقــات بهــنوش طبــاطبـایی با مهدی پاکدل کاری بوده اســت. هر دو برای کار به دفتــر یک تهـیـــه کننـــده رفتــه بودنــد که در همانـجا با هم آشــنــا می شوند. جالــب ایـنست که در فیـلـــم مورد نظـر تهــیه کننـد ایـن دو بایــد نقش یک زوج عاشـق را بازی می کرده انـد.

عکس بهنوش طباطبایی و همسر سابقش مهدی پاکدل

الـــبته اطــلــاعــی از ایـن که آن فیـلـم را بازی کردنــد یا خیـر در دسترس نیـست. بعد از ایـــن آشـــنایــی یکـــدیگر را برای ازدواج منـــاســـب می بیـــنـــند و با شناخـت بیشـتـــری که به دسـت می آورند در تاریـخ سیــزدهــم اســـفـــند ماه ۱۳۸۹ ازدواج می کنــند.

نــکـــتــه جالب در مورد این زوج این بوده ایت که هر دو از شهـــر اصـفهـــان وارد عرصـه بازیگـــری شده انــد و قبـــل از ازدواج هیچ کار مشــتــرکی نداشتـه انـد. الـبـــتــه متـــاسفـــانــه زندگــی این زوج دوام نیـــاورد و به جدایی ختم شد که جزئیات جدایی شان را در ادامه در همـدوره می توانــیـد مطالعـــه نماییـــد.

طلاق از مهدی پاکدل برای چه ؟

ابـتدا جدایی بهنوش طبـاطــبایی و مهـــدی پاکدل ماننــد اکـــثر هنـرمـندان به صورت شایـعــه پخش شد. در ابـتـدا هیـــچـکدام واکنــشی نشـان ندادند. امــا رفتـــه رفــته اتــفاقاتی افـــتـاد که نشان داد که متــاســـفانـــه واقعـا این زوج دوست داشـــتنـــی از هم جدا شده انـد.

اولیـن موردی که شایعه را داغ کرد ایــن بوده که بهنوش طبــاطبـــایـی در اکران فیلـم سیـــانور حلـــقه ازدواج در دسـت نداشـــت . دومیــن مورد که تقـریـــبا شک همــه را به یقـــیــن تبدیـــل کرد ایــن بود که مهدی پاکـدل و بهـنوش طبـــاطبــایی هر دو تمـــام عکـــس های مشــترکـشـــان را از اینستـاگرام پاک کردند.

عکس بهنوش طباطبایی در کنار سحر قریشی

چنــد وقت پیش بهنوش طباطبایـــی بالاخره در مورد طلاقـش صحبــت کرد. او در مصاحبـــه ای گفـت : علـــت کم کاری سال گذشــتـــه من بخاطـــر جدایــی از همـــســر سابـــقم ( مهــدی پاکــدل ) بود و به خاطــر شرایـطــی که داشـــتم تصــمـــیــم گرفتم زمـــان بیـشـــتــری را به خودم اختـــصاص دهـم.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.