عکس بهنوش طباطبایی در حال انجام حرکت ژیمناستیک

بهنوش طباطبایی در حال حاضر 37 سال دارد ولی بدنش مانند افراد نوجوان انعطاف پذیر می باشد و به راحتی می تواند حرکات ژیمناستیکی را انجام  نماید او به تازگی عکس زیبایی را از خود در فضای مجازی منتشر نموده است که در حال انجام حرکت ژیمناستیک خیلی سخت می باشد و این نشان می دهد که او ورزشکار می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس بهنوش طباطبایی در حال انجام حرکت ژیمناستیک را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: بهنوش طباطـبایـی بازیــگر معـروف ایـــرانـــی متولد ۲۷ اردیــبهشـــت ۱۳۶۰ می باشـــد . او همـــســر سابـــق مهــدی پاکـــدل بازیگــر سیـنما و تلویزیون ایرانـــی است . بهــنوش طبـاطـبـــایــی بازیـــگر معـــروف با انتـشـــار عکــســی دیـدنـــی از انــعــطـاف بدنـی اش خبـر تولد ۳۷ سالـگـی اش را در اینـسـتاگرامش منـتشر کرد که با تبـــریــک و تمجـیــد کاربران همراه شد.عکــس های جدید بهـنوش طبـــاطـــبـــایــی را در ادامه می بیــنــید
تولد بهـنوش طبــاطـــبـــایـی بازیـــگر

بهـنوش طبــاطبایــی بازیــگر کشورمــان ۳۷ ساله شد.

بهنوش طبــاطبایـی متولد ۲۷ اردیـبهـشت ۱۳۶۰ می باشــد.

ایـــن بازیگـــر با انـتـشار عکســی از انعطاف بدنی اش, صفحه شخصــی خود را در روز تولد بروز کرده است.

بهنوش طبـــاطــبـایـی با انتشار عکس زیــر نوشت:

با هر طلوع جهــان متولد میـشود

تولد هدیه عزیــز خداوند به انـــسـان هاســت

بایـد حافـظ جسم و جان بود…

عکـس جدیــد بهنوش طبـاطـــبـــایـــی

انعــطـاف بدن بهنوش طبــاطــبایـی

دربــاره طلاق بنوش طبـــاطـبـایـی و مهدی پاکدل بیــشـــتـر بدانیـــد:

طلــاق بهنوش طبــاطــبــایـی بازیگر پر سابـــقه کشورمــان از همـــسرش مهـدی پاکدل نهــایـــتـــا رنـــگ واقـــعـــیت به خود گرفــت. پاک شدن عکــس های مشـترک و دو نفره ایـن زوج در صفحـــات ایــنستاگــرام شان باعث ایجاد شک و شبــهه هایی در مورد ایـــن دو نفــر شده بود. اما در فضای رسـانـه ای که کوچکــتریــن حرکات و اتــفاقـــات از چشــمـــان تیــزبـــیـن مجلــات خانوادگـــی و جوان پسنـــد دور نمـی مانـد کافی بود تا حضور بهـــنوش طبــاطـبــایـی بدون حلقه ازدواج در رونمایی فیـــلـم سیانور باعـــث شود بگو مگوهای غیر رسمـی اوج بگـــیــرد و ایـن دو هنــرمند بی حاشــیه به تیـــتر اخـــبار داغ رسانه ها تبـدیـــل شوند.


بهـنوش طباطـبـایی بازیـــگر معــروف

س از بالــاگـــرفـتـن تب ایـــن خبـر در رسانه ها یکــی از خبـــرنگاران در تماس تلفـنی با بهـنوش طبـاطـــبــایـــی، جواب او را در مورد این خبـــر جویا شد. این بازیـــگر پرکار سیــنمــا که هم اکنون فیلـــم سیـــنمــایی سیــانور را بر روی پرده دارد در جواب گفت : “ایـــن خبــر را نه تایید می کنم و نه تکذیـب، به این دلـــیـل که فرهـــنگ سازی شود و در زنـــدگــی خصوصی افراد سرک نکـشیــم !”


بهــنوش طباطـبـایـی در حال تمــریــن پیـــانو با سامــان احـتشامی

با گذشت زمــان و مطالبــه روزنـامـه ها و مجــلــات نهـایـــتـــا ایــن بهنوش طبـــاطبــایـی بود که ۶ آبـان و به صورت غیــر مسـتــقیمــخـبر طلـاق و جدایی اش از مهـدی پاکـدل را تأــییـــد کرد.

او در صفـحه اینـســتاگـــرام خود نوشت: همیــشه دوست دارم فقـــط شادی هایـم را با شمــا دوستانـم تقـســیـم کنـمـغــیر از این روا نیست و از انــصاف به دور اســتـ… شادی تان مسـتدامــ… قلـــبتان پر امید… و نور خدا در زنـدگــی تان …

تنـــهـــا مصــاحـبــه ای که از زمـان اعـلـــام طلـــاق بهنوش طباطـبــایی با او به چاپ رسـیـده و منتـــشـر شده استدر مورد فیلـــم جدیدش به کاگردانـی بهروز شعیــبـی اســت امــا او هیچ صحـبتی در ایــن خصوص نکـرده است.

زندگــی مشــتــرک آقا و خانـــم هنـرپیشـــه از یک ملـــاقـات هنــری آغـــاز شده بود. ایــن دو نخسـتـیـــن بار در دفتر یک تهـیـــه کننده با هم آشــنا شدنـــد، پیـشـــنهــاد شده بود در نقش اول یک فیـلم سیـــنمـایـی ظاهــر شوند،نقـش دخــتــر و پسر جوانـی که در مسـیــر یک داستان پر پیــچ و خم عاشق هم می شوند.

عکس بهنوش طباطبایی در حال انجام حرکت ژیمناستیک

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.