عکس بچه نیوشا ضیغمی و شوهرش در کنار هم

نیوشا ضیغمی یکی از بهترین بازیگران زن ایرانی یک دختر دارد که به تازگی عگس های زیبایی را از دختر و همسرش در فضای مجازی منتشر نموده است نیوشا ضیغمی یک خواهر به نام روشا دارد همسرش پولاد خان است مهریه نیوشا ضیغمی یک سکه می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس بچه نیوشا ضیغمی و شوهرش در کنار هم را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

نحوه آشــنـــایـــی و چگونگـی ازدواج نیوشا ضیـغـــمـی و همسـرش آرش پولادخان

حکایـــت آشنــایی من و آرش در نوع خودش بسیـار جالب است چون او من را قبــل از آشنایـی مان به شکل رســمـی به واسطه فیـلم هایم می شنـــاخـت و همین قضیه باعــث شد که از قبـــل، پیش فرض هایی نسبت به من داشته باشــد. در هر حال آشنایــی و ازدواج با او یکی از بهتــریــن اتـــفاق های زنــدگـی ام بود.
آرش پولادخـــان:حق با نیوشاسـت. من مدت ها قبـل از ایـنـکــه با نیوشا آشـنا شوم دوست داشتم با او ازدواج کنم و یک جورایی او را همسـر آینده خودم می دیدم امــا تنهـــا دلـــشوره ام این بود که نیوشا با تصویری که از او در کارهـایش می بینـــم فاصــلــه داشـته باشد، از طرفی دوست نداشـتـم که صرفاً به او به عنوان یک هوادار نزدیک شوم به همـین خاطــر کلی دودوتا چهـــارتـا کردم تا بالـــاخره به ایـــن نتــیجـــه رسـیـدم تا از طریــق سرمایه گذاری در فیلمــی به او نزدیک شوم که خوشبخـــتانـــه این اتـــفــاق افتاد اما نکتـه مهــم در مورد او این بود که به مراتـب از آنچـه که فکر می کردم صادق و مهــربـــان تر بود.

عکس بچه نیوشا ضیغمی و شوهرش در کنار هم

عکس بچه نیوشا ضیغمی و شوهرش در کنار هم

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.