عکس تجاوز به کیتی پری ستاره شیطان پرست هالیوود

کیتی پری یکی از ستاره های زیبای زن در امریکا می باشد او در کلیسا بزرگ شده است و شیطان پرست می باشد در یک خبر جدیدی که کیتی پری به خبرنگاران در مصاحبه ای که داشت گفت که وی دکتر لوک، یکی از تهیه‌کنندگان معروف موسیقی او را بیهوش کرده و به وی تجاوز نموده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس تجاوز به کیتی پری ستاره شیطان پرست هالیوود را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

ادعایی عجیب درباره تجاوز به کیتی پری

کشا، خواننده 31 ساله در ادعایی عجیب عنوان کرد که دکتر لوک، یکی از تهیه‌کنندگان معروف موسیقی به کیتی پری تجاوز کرده است.

کشا رز در سال 2014 موضوع تجاوز دکتر لوک به خودش را دادگاهی کرد که دادگاه اتهام کشا را وارد دانست ولی این خواننده بنا بر قراردادهای حرفه‌ای همچنان به همکاری خود با شرکت سونی ادامه داد.

این خواننده 31 ساله به تازگی اعلام کرده که دکتر لوک با خوراندن نوشیدنی مسموم به کیتی پری و بی‌هوش کردن پری به او هم تجاوز کرده است که البته کیتی پری همچین ادعایی را رد می‌کند.

در روزهای اخیر بسیاری از فعالان حقوق زنان در آمریکا نگرانی خود را بابت سکوت کیتی پری اعلام کرده‌اند و گفته‌اند که اگر این قضیه واقعیت دارد، پری به عنوان یک زن فمنیسم نباید سکوت کند.

از طرفی برخی می‌گویند ممکن است کشا به خاطر خاطرات بدی که از دکتر لوک به خاطر دارد، قضیه ساختگی تجاوز این تهیه‌کننده به کیتی پری را مطرح کرده باشد تا از این طریق از او انتقام بگیرد و جرمش را سنگین‌تر کند.

عکس کیتی پری و دکتر لوک و کشا

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.