عکس ترسناک تغییر چهره افراد شیطان پرست

افراد شیطان پرست دوست دارند چهره خود را شبیه شیطان نمایند و چند عمل جراحی بر روی چهره خود انجام می دهند که بسیار عجیب و وحشتناک می شود حلقه هایی که از لب  و بینی خود آویزان می نمایند و چندین عمل جراحی در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس ترسناک تغییر چهره افراد شیطان پرست را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: شیطـــان پس از شش هزار سال عبادت در جرگــه فرشتگان مقـــرب الــهی وارد شد، امـا تکــبـری که در وجودش همـــچون شعـله زیــر خاکــس تر بود، به هنگام سجـــده بر آدم سر برآورد و ندای «خلـــقــتنـــی من نار و خلقـتــه من طین» سر داد و فریـــاد زد:«فبعـزتـــک لأــغوینـهم اجمـعـیـــن»
رواج فرقه های شیطان پرســـتی در کشورهــای اروپایـی باعث شده که طی سال های اخیر، شاهد بوجود آمدن نوعی از سبک زنـــدگـــی در میان مردم این کشور ها باشـــیم یعــنــی «زندگـــی با زشتـــی ها»!
پیـــروان مذاهب شیـــطـان پرســتــی اغلب با خالکوبی های عجیب، بوتاکس زیـــر پوست، استــفاده از حلـقـــه و آهن آلـات در لب و صورت و آرایش مو ها با رنگ های خاص، قصـــد در بروز یک چهــره شیـــطـانی از خودشــان را دارند.

عکس ترسناک تغییر چهره افراد شیطان پرست

ایــن گروه ضمـــن برگزاری مراسمات خاصـــی، تبــلـیـغ پوشیـــدن لبـاس خاص بعنوان لبــاس مقـدس منقوش به نمـــاد گروههــای شیطــان پرســـتـی، از گردنـبـنــد (صلـــیــب شکسـتــه) انگـش تر با نقوش اســـتــخوانـی و جمجــمــه انــسـان استفــاده می کنند.

اعـضـای گروه در برگزاری مراسـم، ضمــن شرب خمـر، اقدام به رقص و پایکوبی و فحاشی نسـبت به یکـــدیگر می نمایـند. آنــان برایــن باورند که شیــطــان به جهت حکومت 666 سال قبـل از خلقــت، بر بشر برتری دارد و معـتــقدند که بایــد برخلاف دیــن اسـلـــام عمـل کرد و با انجـــام اعــمـال دلخواه، دنــیا را به هرج ومرج و آشوب بکــشـانــنـد.

آمـــار ها نشــان داده که در همـــیـــن سال ها جرم و جنایــت های مرتـــبط با ایـــن افــراد هم رنگ و بوی تازه ای به خود گرفتــه اســت. طی دو سال گذشتـه، سه درصد از کل جرائم مربوط به آزار و اذیـت جنـسی زنان، قتــل های خیابـانــی و فروش مواد مخــدر مربوط به طرفداران فرقـــه های شیطــان پرستـی بوده است.
گفــتنـی است، اعضــای گروه های شیــطان پرسـتـــی، افزون بر شرکـت در جلـسات مخـفی در هفته نیـز از طریـق سایت های اجتماعی در ارتبـاط هستند.

عکس ترسناک تغییر چهره افراد شیطان پرست

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.