عکس تصادف سردار آزمون به صورت زنجیره ای در شمال ایران

سردار آزمون امروز صبح در جاده بهشر استان مازنداران تصادف بسیار شدیدی را با ماشینش نمود که در این تصادف کمی زیر چانه اش ضربه دیده و خون همه لباسش را کثیف نمود ولی سردار اژمون بعد از تصادف یک عکسی از خودش را استوری در اینستاگرام قرار داده و اعلام نمود که حالش بسیار خوب می باشد و حتی هنگامی که تصادف نمود با هوادارانش سلفی و عکس های بسیارزیبایی را ثبت نمودند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس تصادف سردار آزمون به صورت زنجیره ای در شمال ایران را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله دانستن: سردار آزمون با خودروی شخصی خود در محور نکا بهشهر تصادف کرد، که باعث پارگی زیر چانه شد.

چــه کســی مقــصر حادثـه تصـــادف سردار آزمون بود؟

علیــرضا قدمی درباره جرئیات تصــادف سردار آزمون در گفت وگو با خبــرنگـــار ان در شهـرستـــان ساری، اظــهــار کرد:امروز سردار آزمون با خودروی شخصی خود در جاده بهـشـهــر ـ نکا تصـادف کرد.

وی با بیان ایـنــکـــه دلیل حادثـه عدم توجه به جلو بوده اســت، افـــزود:الـبــتـــه سردار آزمون مقـــصــر نبود.

رئیس پلـــیس راه مازندران تصریح کرد:ایـن حادثـه خسارتـــی و جزئی بوده که خوشبـــخـتانــه مصــدومی در بر نداشت.

قدمــی خاطـــرنــشان کرد:ایـن تصادف زنجیـره ای بوده که یکــی از خودروها متـعلق به سردار آزمون بازیکـن تیم ملـی فوتبال ایــران بود.

سخنـــگوی مرکـــز فوریت های پزشکــی مازنـــدران نیــز با اشــاره به تصاف سردار آزمون در بهشهـر گفـــت:آســـیـــب به فوتبـالــیست ملی کشورمان جدی نبوده است.

سخــنگوی مرکـز فوریت های پزشـکـــی مازنـــدران افزود:تصادف سردار آزمون بســـیـــار جدی نبوده و به بیمارستـــان هم منتــقــل نشده است.

این تصـــادف صبــح امروز در محور نکـا ـ بهشــهــر رخ داد که به دلـیل تصـــادف زنــجیــره ای در این محور او با خودروی پورشه دچار حادثـــه شد.

در این حادثــه سردار آزمون، آســـیـب جدی ندیـــد و تنـــهـا چانه وی دچـار پارگــی جزئی شد؛ بر اسـاس اسـتوری که این بازیـکـن در صفـحـــه اینســتاگرام خود منتــشـــر کرد، دامـاد خانواده آنـــهــا در حال رانـنـــدگی بوده و در زمــان حادثه سردار راننـدگی نمی کرده اســـت.

استوری سردار آزمون بعد از تصادف

عکس چهره خونین سردار آزمون در شمال

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.