عکس جنازه بنیتا و اعدام قاتل بنیتا 8 ماهه

بنیتا دختر بچه 8 ماهه توسط سارقین اتومبیل در ماشین کشتهشدند که امروز صبح قاتل بنیتای 8 ماهه در ملاعام به دار مکافات آویزان شد پدر و مادر بنیتا جنازه بنیتا را در آغوش گرفته  و از وی خداحافظی نمودند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس جنازه بنیتا و اعدام قاتل بنیتا 8 ماهه را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: حکم قصـاص قاتـل کودک هشـت ماهه به نام بنــیــتـا قلـعـــه نویی، سحرگــاه امــروز اجرا شد.

اعدام قاتــل بنیـتـا

پایـگاه اطـــلاع‌ـرسانی دادســرای عمومی و انقلـــاب تهران اعلـام کرد: محــکوم‌ علیـــه محمــد وفایی در تاریـخ ۱۳۹۶/۴/۲۹ خودروی پراید سفید رنـگ متعـــلـق به پدر بنــیتـا قلــعــهـ‌نویی را در حالــی که کودک هشت ماهــه نیـــز در صنـــدلی عقــب خودرو حضور داشـــته، به سرقت میــ‌ـبـــرد و متعــاقــبــاً خودروی حامل کودک را در خیابانــی واقع در شهــرک مشــیـریــه رها می‌کند که در نهایـــت منجــر به فوت طفـل هشـت ماهه در اثـر نرسیــدن اکــسیــژن و گرمای زیـــاد میـــ‌ـــگردد.

 

قاتل بنیتا 8 ماهه

ماجرای قتـــل بنـــیـــتــا

با دستـگـیری متـــهـم در تاریـــخ ۱۳۹۶/۵/۳ و انــجام تحـقــیقــات، وی ضمـن اقرار به سرقت خودرو، اتـهام خود در خصوص طفـــل هشـت ماهــه را نیز می‌پذیرد. ایـــن پرونده با صدور کیـفرخواست از ناحـــیــهـ‌ـی دادســـرای جنـــایی تهران، در شعبـه‌ی ۹ دادگـــاه کیـــفـــری یک تهــران مورد رسـیــدگی قرار گرفـته و منـــتـهـــی به صدور حکم قصـاص نفس محـــمـد وفایی با پرداخـــت تفـاضل دیـه زن و مرد گردیده اســت.

قاتل بنـــیـتــای هشت ماهــه , سحرگـــاه امروز اعـدام شد!

دادگاه هم‌ـچـنـین از بابـت اتـــهام سرقـت و رها نمودن طفــل، مجـــازات حبـس و شلــاق تعزیری مقرر نموده اســت. حکم صادره با رد فرجامــ‌ـــخواهی محــکوم‌ـــعـــلیــه در شعـــبــهــ‌ی ۱۵ دیوان عالــی کشور ابــرام و پس از طی مراحـــل استـیـــذان و پرداخت مابه التــفـاوت دیـه، حکـــم قصــاص سحــرگـاه روز جاری در زندان رجـایـــیـــ‌شهـر اجــرا گردید .

عکس جنازه بنیتا در آغوش پدر و مادرش 

عکس جنازه بنیتا در آغوش پدر و مادرش 

عکس جنازه بنیتا در آغوش پدر و مادرش 

عکس جنازه بنیتا در آغوش پدر و مادرش 

عکس جنازه بنیتا و اعدام قاتل بنیتا 8 ماهه

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.