عکس جنجالی مائده هژبری و امیر تتلو در استانبول

مائده هژبری که بسیاری از ایرانیان از نیروی انتظامی و پلیس فتا می خواستند که آزادش نمایند و در فضای مجازی می گفتند مائده هژبری در زندان در حال کتک خوردن می باشد یهو تتلو یک عکس از مائده هژبری در کنارش در فضای مجازی منتشر نموده و گفت قرار است مائده با من در یک کنسرت در ترکیه همکاری نماید من بخوانم و مائده برقصد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس جنجالی مائده هژبری و امیر تتلو در استانبول را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: مائده هژبری دختر رقاصه ۱۷ ساله ای است که فیلم های رقص خود را در اینستاگرام منتشر می کرد او بعد از بازدداشت شدن و پخش اعترافاتش از مستند بی راهه در تلویزیون بسیار معروف شد و جنجالی در فضای مجازی درباره این موضوع ایجاد شد . حمایت های زیادی از این دختر رقاصه می شد . امیر تتلو خواننده زیر زمینی عکسی از خود در کنار مائده منشتر کرد و نوشت که او کنار من ترکیه است ولی مائده ان را تکذیب کرد و گفت عکس قدیمی است .

مائده هژبری دختر رقاصه

مائده هژبری یا همان دختر رقاصه ۱۷ ساله اینستاگرام در حال تبدیل شدن به یک قهرمان ملی! بود که البته ظاهرا خودش کار خودش را خراب کرد.

در حالی که ابر و باد و مه و خورشید و فلک همراه با فضای مجازی در باب مظلومیت او و دستگیری اش ناله ها سر می دادند اما به ناگاه حضور مائده در کنار استاد اخلاق امیر تتلو در استانبول، طرفداران این خانم نوجوان را شوکه کرد.

خیلی ها که اسیر دست و پا بسته فضای مجازی اند فکر می کردند مائده همچنان اسیر و دربند است و برایش کمپین آزادی تدارک دیده بودند اما وقتی تصویر او را در کنار خواننده زیر زمینی که ادبیات سخیفش گریبان خیلی ها از جمله «عموم مردم ایران» را گرفته، دیدند برق از رخسارشان پرید.

گمان اولشان شباهت و یا فتوشاپ بود اما وقتی خود تتلو متنی با همان ادبیات همیشگی اش منتشر و از مائده به عنوان دخترش یاد کرد دیگر همه چیز عیان شده بود.

عکس مائده هژبری و تتلو

ظاهرا تتلو قرار است با مائده کنسرت مشترکی هم برگزار کنند-یعنی یکی بخواند و دیگری برقصد- و این موضوع با آرمان های استاد تتلو که با بی حجابی مخالف و حجاب را باعث امنیت دختران می داند کاملا مغایر است.

بنده البته اینجا از نوع برخورد صدا و سیما با مائده هژبری انتقاد کردم اما باور نمی کردم این دختر نوجوانی که می گفتند به سن قانونی هم نرسیده چگونه به این سرعت سر از استانبول و همراهی یکی مثل استاد تتلو درآورد.

یعنی کاسه ای زیر نیم کاسه است؟!

بعد از تحریر: اواخر شب گذشته در فضای مجازی متنی منتسب به توییتر مائده هژبری دست به دست می چرخید -و هنوز هم می چرخد- که بر اساس آن خانم هژبری اعلام کرده او الان در کنار تتلو نیست و این خواننده زیرزمینی از تصویر دونفره اشان که مربوط به گذشته بوده در جهت تبلیغ کنسرتش سوء استفاده کرده است. با این حال گفته می شود اکانت توییتر اعلام شده جعلی و مربوط به هژبری نیست ، در نتیجه خبر اعلام شده شب گذشته از طرف او صحت ندارد.

 

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.