عکس جوانی علم الهدی در سال 54

علم الهدی در دوران جوانی برای شاه و اطرافیانش مداحی می نمود به تازگی عکس های دوران جوانی علم الهدی در فضای مجازی منتشر شده است حجت‌الاسلام سیداحمد علم الهدی در زمان شاه مداح بسیار معروفی بود در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس جوانی علم الهدی در سال 54 را در سایت دانستن خواهید دید ببا ما همراه باشید.

به تازگی فیـلـمی از یک روحانـی که در منقـبت شاه و خانواده‌ـــاش دعا میـ‌ـــکــنـد توسط ضدانقـلــاب در شبکــهــ‌های اجتمـــاعی منـتشـر شد که بســـیـــاری آن را به حجـــتــ‌الــاسـلام سیداحـمــد علم الهــدی امام جمــعه و نمــاینـده ولی فقــیه در مشـــهد نسـبت دادنــد.

* واقعــیـت*

واقــعـــیــت ایـن است که ایـــن فیلم برای نخــسـتــیـــن بار در 26 دی ماه سال گذشـتـــه در شبـــکـه ماهوارهـــ‌ای من و تو پخـش شد و در آن جا هم هیـچ ادعایــی مبــنـی بر سخــنــرانـی حجـتــ‌الاســـلـــام علــم الهـــدی در آن مراسم نشـــد اما کانـال های تلگرامــی ضدانـقـلـاب امروز صحبــت‌هـای این سخــنران را به حجـت‌الــاسـلام علــم الهدی منــسوب کردنـــد.

همــچنین مقایــســه چهره فرد مورد نظر با چهره سیـــداحمد علــم الهـــدی در سال 1354 این شایعـــه را به راحـــتـــی رد میــ‌کند.

عکس جوانی علم الهدی در سال 54

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.