عکس خفن ریما رامین فر و امیر جعفری در رستوران

ریما رامین فر و امیر جعفری هر دو بازیگر سینما و تلویزیون می باشند اولین فیلم ریما رامین فر عشق- نان – موتور 1000 بود در این فیلم با امیر جعفری هم بازی شده بود ریما رامین فر در سریال پایتخت 5 نیز که بسیار مخاطب داشت به ایفای نقش پرداخته بود که بسیار موفق ظاهر شد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس خفن ریما رامین فر و امیر جعفری در رستوران را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: ریمــا رامــین فر بازیگــر سیـنـما و تلویزیون و همـســـر امیــر جعـفری بازیگر معروف می باشد. اولین بازی او در سیـنـــما ,در فیلـــم نان و عشـــق و موتور ۱۰۰۰ بود. اوج کار ریـــمـا رامـــیـن فر بازی در سریـال پایـــتـخـت ساخته سیــروس مقدم می باشــد .

او تا کنون نامزد دریـــافت جایزه در جشنوراه فیلــم فجـر نیـــز شده اســت.
ریـــما رامین فر بازیــگر

تصویری از “ریمـــا رامین فر” و “امیــر جعـــفـری” را مشــاهده می کنـــید.


ریـما رامــیـن فر و امیر جعفری در رستوران

بد نیـــسـت بدانـیـد گلایـــه ریـما رامیـن فر از امـیــر جعفــری در برنامه خنــدوانه!

رامـبـــد جوان از ریـما رامـــین فر بازیگر دعوت کرد که وارد شود و بعد از تشکـر از حضورش خواســـت که ریمـا رامـیــن فر به همه بگوید ,که چه قدر تلاش و التـــماس کرده تا او به ایـنــجا بیایـد.

رامـــبد جوان از ریمــا رامـیــن فر پرسید که همسرش ، امیــر جعفری ، چه کارهــایـی را در خانه انــجام نمی دهــد که او در پاسخ,ــبه حالت طنـــز و گلـایه آمـــیـز گفت : تقریـــباً هیـــچ کاری را در خانه نمــیــ‌ـــکــند،

من نیز قبل از ازدواج مانـنـد هر فرد دیگـــری به آدم ایده آلـی که دوست داشتم فکـر میــ‌ــکـردم و همیشـه می‌ـــخواسـتـم,همســـرم دست و دلـ‌بــاز و شوخ‌ـطـبـع باشــد که امیــر هست ولی الـــان فکـــر می‌ـــکـــنــم که بایـــد,ـخیـــلی چیـزهــای دیــگـر مثل کار در خانه و… را هم می‌ـداشـت.

در ادامــه رامبد جوان به خانم رامیـن فر گفــت: یعــنـــی چه خانم! شمـــا خیـلـی لوسش کردید و خطــاب به امیـر جعـفری ,ادامــه داد خجـالـت بکــش امیـر، خوب یه ذره کارکن.

رامـــبد جوان در رابطـــه با پسـر ایـن دو هنــرمنـــد (ریما رامـــیــن فر و امــیـــر جعفری) که آییـــن نام دارد و ۸ سالـــه است,ـاز رامـیـن فر پرسیـــد چرا برای نگهــداری از آیــیـن بازیــگــری را کنـــار نمـیــ‌ــگـذاریــد؟ و وی پاســـخ داد ,که گاهی به ایـن اتـفــاق فکر می‌کـنـــم به همـــیـــن دلـــیل اســـت که کار باید خیــلی خوب باشـد,

یا اعـضــای آن بهـــ‌گونهـــ‌ای باشـــنــد که ازنـظـر روحی به من نزدیـــک باشــند تا من بتوانـم با آنــ‌ـهـا کنـار بیـــایم.


عکــس خانوادگـی ریــمــا رامین فر

شوخی جناب خان با ریما رامیـــن فر

کمی بعـــد و در ادامــه برنـامــه جناب خان به برنامـه آمـد و با همــان لهـــجـه شیرین همـیشــگی اش از معــنی نام خانـــم رامیــن فر,پرســـیـــد و گفت: ریمـا اســم شما اســت؟ یعـنی اگر شما را به این اسم صدا کننـد شمـا میـــ‌ـگوییـد بله؟!ریما رامـیـن فر در این لحــظـه به خنــده افتاد.

ریـــمـــا رامــیـن فر در ادامه برنــامـــه یک خاطره تعـریـــف کرد ، که روزی به سوپرمارکت می رود و به فروشنده سلـام می کند,اما فروشنـده‌ تا پایان خرید چشـــم از صفـحـه تلویزیون مغازه‌ـــاش که داشــتـه جناب خان را نگاه میـ‌ــکــرد برنـداشــتـه ،او ایـــن خاطــره را در خصوص محــبوبیـت جنـاب خان تعـــریـف کرد.

رامبــد جوان از خانـم رامین فر خواسـت که کاری برای شاد کردن مردم بکنـد که رامیــن فر پاسـخ داد : برای شاد کردن,چندین نفــر در کتـابخــانه یا کتـــابــ‌ـفـــروشی می نشیـــنــم و برای مردم با صدای بلنــد داســتــان می خوانـــم زیرا به نظــرم .این‌ــقــدر کم کتــاب خواندن در کشور ما خوب نیــســـت و بایـد این رفـتـار فرهـــنگـــی را بیــشــ‌ـتـر ,رعــایــت کنیـــم و گســتـرش دهیـم.

عکس خفن ریما رامین فر و امیر جعفری در رستوران

مطالب مرتبط:

عکس ریما رامین فر و همسرش امیر جعفری + بیوگرافی

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.