عکس داور بازی استقلال و العین و ارتباطش با اماراتی ها

داور بازی استقلال و العین که اشتباهات زیادی در این بازی داشت توسط تیم استقلال از وی شکایت شد تا از اشتباهاتی که در داوری انجام داده است از فدارسیون داوری او را حذف نمایند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس داور بازی استقلال و العین و ارتباطش با اماراتی ها را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن : در یکــی از حساس ترین بازی‌های هفــتـه سوم مرحــله گروهی لیـــگ قهـرمـــانــان آسیا دو تیــم فوتبــال العــیــن و استــقــلال به مصاف هم رفــتنــد. ایــن دیــدار که در ورزشــگـاه خانـگــی العیـــن برگزار شد در نهایت برنـده نداشــت و بازی با تســاوی دو بر دو به پایـان رسیــد تا استقـــلال به صدرنشینـی خود در جدول رده بنــدی ادامـــه دهد.

نکـته عجــیب ایـن دیدار داور آن بود. کنفـــدراسیون فوتبال آســـیا داور مالزیـایی را برای قضــاوت ایـــن دیدار حساس انــتـخـاب کرده بود و او دو پتـــالتــی عجـیب برای نمـــایـنـــده امـارات گرفت.

دوربـین‌هـای امــاراتــی بارها صحنهــ‌هـــای پنالتـی‌ العین را از زوایـای مخــتـــلف نشــان دادند و هیچ کدام از ایــن دو صحنه خطای پنالتیـــ‌ نبود و داور کامـلــا اشـتـــباه کرد.

نکتـــه جالـــبـ‌ـتـــر این که رســـانهـــ‌ـــهـای اماراتی بعــد از تســاوی العین در تحلــیل های خود از اشتبــاهـات تاثـیـــرگذار داوری و دو پنـالـــتــیـــ‌ که به اشـــتـبــاه برای العین گرفـــته شد سخـنـــی به میـــان نیـاوردند.

روزنـــامـهـ‌های امـاراتـــی از البیـــان گرفــتـــه تا الإتـــحاد، دات امارات و الــإمارات الـیوم تســـاوی العـــین برابـر اســتــقـلـــال را تلخ دانـــســـتــند و بیـشتـــر آنهــا به انتقــاد از سرمـربـــی العین پرداخــتـنـــد امــا از اشــتباهــات بد داوری در ایــن دیـــدار سخـــنی به میــان نیــاورند.

روزنـامــه ها به حرکـــت تکـــنیکــی الـــشـــحات بازیـکن مصـــری العــین در نیمه نخـــســت که چند بازیـکن استقــلال را پشت سر گذاشــت بیشتـر اهـــمیـت دادند و ایــن بازیـکن را به لیونل مسی تشبـیــه کردند.

عکس داور بازی استقلال و العین و ارتباطش با اماراتی ها

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.