عکس دختران بیحجاب احمد علی کیخا نماینده زابل در آمریکا !

عکس دختران بیحجاب احمد علی کیخا

عکس دختران بیحجاب احمد علی کیخا نماینده زابل در آمریکا !

به گزارش دانستن : انتشار عکس‌های فاقد حجاب دختران احمد علی کیخا نماینده زابل در مجلس شورای اسلامی که در کنار پدر خود عکس گرفته اند و توسط سارا کیخا منتشر شده است باعث انتقاداتی در فضای مجازی شده است.

در همیـن زمــینـــه صدر الســـاداتی از روحانـــیون فعـال در فضــای مجازی در صفحـه خود برای اولیـــن بار به این موضوع پرداخـت و نوشت «آقـای کیخـــا، نمــاینـــده مردم محـــروم زابل، شما که از فقر مطـلـــق مردم زابل حرف میـزنـیـــد، آیا شایســـتـه است زنـــدگیـتـــان با مردم زابـل ایـنقــدر متـــفــاوت باشـــد؟.

شایستـه اســت که مردم شمـا در ریزگرد و خشکســـالی و فقــر مطـلق باشنــد و شمــا دخـترتــان را بفـــرسـتـیـــد آمـریکا و روسیـــه در بهتـریــن امـکانات و آب و هوا با این وضع عکـــس بگذارد؟

عکس سارا کیخا و دختران بیحجاب احمد علی کیخا نماینده زابل در مجلس شورای اسلامی !

شما که قبلا هم معاون محیط زیست بودید و هرچه پیشرفت داشتید از جمهوری اسلامی و با نام اسلام، ولایت فقیه و روحانیت بوده، نمیخواهید به آرمان‌های آن احترام عملی (نه لفظی) بگذارید؟! زندگی مسئول (چه امام جمعه، چه نماینده، چه رییس جمهور) از نظر فرهنگی و اقتصادی نباید نزدیک سطح مردم باشد؟!.»

بعد از انتشار این خبر و واکنش‌ها به آن ما هم در سایت خبری تحلیلی فردا با احمد علی کیخا نماینده مردم محروم زابل تماس گرفتیم تا از صحت و سقم ماجرا مطلع شویم. کیخا در گفتگو با فردا نیوز گفت: «اصلا همچین موضوعی صحت ندارد و این عکس ساختگی است و من کاملا این موضوع را رد می‌کنم»
به گزارش آکاایران: نماینده زابل در پاسخ به این پرسش که آیا سارا کیخا دختر شما است یا نه گفت« سارار کیخا زیاد است و اینکه شخصی با صفحه سار کیخا عکسی منتتشر کرده باشد دلیل نمی شود دختر من باشد»

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.