عکس دختر اصفهانی در تلگرام که فریب پسرجوان را خورده بود

عکس دختر اصفهانی در تلگرام که فریب پسرجوان را خورده بود

عکس دختر اصفهانی در تلگرام که فریب پسرجوان را خورده بود

پسری بعد از آنکه دختری جوان را با وعده ازدواج فریب داد، نقشه اخاذی از او را به مرحله اجرا درآورد، اما ازسوی کارآگاهان پلیس فتا شناسایی و دستگیر شد.
دختری جوان چندی قبل به پلیس فتای استان اصفهان رفت و علیه خواستگارش شکایت کرد.

او گفت: مدتی قبل از طریق تلگرام با پسری به‌نام بابک آشنا شدم. اوایل حرف‌های خیلی معمولی می‌زدیم اما بعد از مدتی او گفت به من علاقه‌مند شده است، من نیز احساس می‌کردم بابک را دوست دارم.

او گفت قصد دارد با من ازدواج کند و به‌زودی به خواستگاری‌ام می‌آید. از این اتفاق بسیار خوشحال بودم و خیال می‌کردم در کنار بابک بسیار خوشبخت خواهم شد. از آن به بعد رابطه‌ام با بابک بیشتر شده بود و مرتب با هم چت می‌کردیم.

چندین بار هم در منزلش با او رابطه داشتم و هربار قول ازدواجش را تکرار میکرد و در این مدت چندبار به خواسته او عکس‌ هایی از خودم برایش فرستادم تا اینکه بعد از مدتی رفتار بابک ناگهان تغییر کرد.

او دیگر آن آدم سابق نبود وقتی علت را پرسیدم نیت اصلی‌اش را فاش کرد و گفت باید عکس‌های بیشتری از خودم بفرستم و برای اینکه عکس‌های قبلی را منتشر نکند باید خواسته‌هایش را انجام بدهم. او از من باج می‌خواست و خواسته‌های دیگری نیز داشت. این رفتار او من را شوکه کرده بود. آبرویم را در خطر می‌دیدم و نمی‌دانستم باید چه کار کنم.

خودم بی‌احتیاطی کرده و باعث این اتفاق شده بودم. در نهایت تصمیم گرفتم به پلیس شکایت کنم و از مأموران کمک بخواهم.
مأموران بعد از شنیدن حرف‌های این دختر تحقیقات خود را آغاز کردند و توانستند متهم را دستگیر کنند.

او اعتراف کرد این دختر را با هدف اخاذی فریب داده و وعده ازدواج فقط دروغی برای اغفال طعمه‌اش بوده است.
سرهنگ مرتضوی، رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان اصفهان، با بیان اینکه اغفال دختران با وعده ازدواج یکی از عوامل اصلی انتشار عکس‌ های خصوصی در فضای مجازی است .

درباره این پرونده و مواد مشابه گفت: با نگاهی به پرونده‌های ارجاعی به پلیس فتا درمی‌یابیم فضای مجازی هیچ‌گاه بستر امن و مناسبی برای آشنایی و همسر گزینی نیست و این فضا مجازی است و نمی‌تواند تضمین‌کننده اطلاعات صحیحی از چهره واقعی افراد باشد.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (1)