عکس دختر خوشگل افغانی و ملکه زیبایی انگلستان / مدل خوش استایل

عکس دختر خوشگل افغانی و ملکه زیبایی انگلستان / مدل خوش استایل

عکس دختر خوشگل افغانی و ملکه زیبایی انگلستان / مدل خوش استایل

این دختر زیبای افغانی دو رگه است و این روزها به یک مدل زیبا و خوشگل لباس در انگلستان بدل شده . به گزارش مجله دانستن کلیپ ها و فیلم های این خانم جوان افغانی در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود و طرفداران بسیاری بابت اندام و استایل جذاب و زیبایش مورد تعریف و تمجید قرار میگیرد .

خانم حمـاسه کوهستانی یک دخــتر مدل افـغـــانــی و زیــبــاتـریـــن دختـر افغــان میـــبـاشد که در حال حاضــر با برندهای زیـــادی همـکــاری میکــند و این دختـــر زیــبای افغانــی در ایــنستــاگـرام طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده اســت.

حمـــاسـه کوهســتــانی یک دخـــتــر دو رگه انـگـلــیــسـی افــغـــانـی میبــاشد که در سال ۲۰۰۵ توانـــســـت لقـب ملکه زیبایی انــگــلــستان را از آن خود کنــد و در حال حاضـــر نیـز بعــنوان یک مدل و ایـنفـــلوئنسر فعالــیـت میکند. ایــران ناز، نگـاهــی داریــم به زندگی ایـن دخــتر مدلـیـــنگ افغــانـی و عکس های ایـــن دخــتر زیبای افغـــانـی را نیز در اختـیـــار شمــا قرار داده ایم.

حمـــاســـه کوهستــانی متولد ۱۹۸۷ مدل انــگـــلیسی و افــغانــی است. ایـن دخــتر زیـــبــا نخســتین ملـکـه زیـــبایی مســلـــمــان انــگـــلســتان میباشــد. حماســـه از تاجـــیک‌ های پارسـیــ‌ زبان افـغــانستـــان است.

حماسه در سن ۱۸سالـــگـــی و در ۳ سپـتــامــبـــر ۲۰۰۵ پس از رقابت دو روزه در الـــمپـیـــا تئاتر لیورپولگ از بیـــن ۴۰ مسابــقـه‌ دهـنــده بعنوان ملکه زیبـــایـی انــگـلســتـــان انتـخـــاب شد. حمـــاسه کوهســـتانی در هانـســلو در مدرســـه لمـپتون بعنوان دانشـ‌آموز ممـــتاز تحصیـــل کرد ودر حال حاضـر در کالج آکسبریج مشغول به تحــصیل اســت.

وی همــچـنــیـن پس از ایـن مسابقه درســال ۲۰۰۶ در مسابـقه دوشیــزه دنــیــا شرکــت کرد و به دوره نیمــهــ‌ــنهــایـی راه یافت. حمـاسـه از سوی خانــه مد آسیـــا لقب دوشیــزه مایا را گرفـــت.

عکس دختر خوشگل افغانی و ملکه زیبایی انگلستان / مدل خوش استایل

عکس دختر خوشگل افغانی بیوگرافــی و عکـــس های حمـاســـه کوهسـتانــی، دخــتر زیــبای افـغانی

حماسه کوهستــانـی در تاشـــکـنـــد ازبـــکــستــان پس از این‌ــکـه پدرش و مادرش وادار به سفـر از افـغانستان شده بودنـــد بدنـیـا آمــد. پدرش خوشحال و مادرش لیـلــا افغان‌ های آزادیــ‌ خواهی بودنـــد که پس از به قدرت رسیـــدن طالــبــان درسال ۱۹۹۶ میـلـــادی وادار به ترک افـــغــانــســـتــان شدنـــد.

وی در زمان ترک افـغـانـــستان حدود ۱۰ سال سن داشت و به گفــته خودش خاطرات تلـخی از جنگ‌ــهای داخـلی افغانسـتان که باعـــث از بیـن رفــتن بســیـــار از مردم افغانــستان شد دارد. او در حال حاضر در ساوت‌ هال لنــدن زنـــدگی میکــنـــد. به گفـــتــه او مردم وقتــی مرا میبـیـنـــنـد باور نمیـــ‌ــکنـــند که یک مســـلـمــان و اهـــل افـــغانـــستان هســـتم زیـــرا میپرسنـد پس چرا روسری بر سر ندارم.

حمــاسه کوهستانــی به شش زبان شامـل انـــگلـیــسی و روسی و زبان مادریـ‌ اش پارسـی بطور روان سخن میگوید. او به کمـک مادرش لیلـــا کوهســـتانـــی موسسه‌ای خیریه به نام “بــنیـاد روشنیــ” تاسـیــس کرد تا برای زنان و کودکان بی بضــاعــت افـغـــانـــستان کمک کنـد.

او بعــنوان فردی سبزه در پوششــی در پارچـه ابریــشمـــی کرمـی رنــگ و جامه ابریشــمی برنـده شد. او بعد ها گفت در وقت برنـــده شدن آنــ‌ــقــدر شوکه نشـــده بودم چون روی خودم اعتـــمـــاد داشـتـــم اما هنوز هم شمـا نمـیتوانــیـد تصور کنـــیـــد که همـان حالت بر شما اتـفاق بیفتـد.
عکس دختر خوشگل افغانی و ملکه زیبایی انگلستان / مدل خوش استایل

عکس دختر خوشگل افغانی بیوگرافــی و عکـــس های حمـاســـه کوهسـتانــی، دخــتر زیــبای افـغانی

بهــمــین خاطــر وقتی اعـلـام کرد که من برنـده شده‌ ام با خودم فکـــر کردم شاید اشــتــباه شنیـدهـــ‌ ام. دعـــا میکــردم اشـتـباه نکــرده باشند اما لحــظـــه‌ ای طول کشیـد تا متوجه شوم. او همــچنین گفـت که او خوشحــال است که “تاریـخ‌ ساز شده‌ اســتـــ” و ایــن‌کـــه او مشـتـــاقـــانه منـتــظـــر اســـت تا به نمایــندگی از انــگــلســـتــان در مسابقـــات دوشیزه جهان نیــز شرکـت کنـد.

وی همچـنـیـن پس از حمـایــت خانه مد آسیــا «به انـــگلـــیــسی: Asian Fashion House» بعـنوان دوشیـزه مایـا شنـــاخـتـــه شد و گزارش شده بود که پیشـــنـهـــادی برای بازی در قسـمـتـی از یکی از فیلـمـ‌ های بالـــیوود به او پیشنـهاد شده بود.

عکس دختر خوشگل افغانی و ملکه زیبایی انگلستان / مدل خوش استایل

حمــاسه در مسـابـــقـه انـتخــاب ملــکــه زیبــایی انـگلـستــان بر دخـــتر مسـلــمــان دیـگری به نام سارا منـــدلـــی که ۲۳سال داشــت پیشی گرفت. به گزارش پارس ناز سارا نیز از بختـــ‌هـــای این مسـابقـه بود، اما “شورای مســـلمــانان شهـــر لیورپول” به این دلیـل که شرکت کنـــندگــان در رقـــابت های ملـکه زیـبـــایی در مراحـــلــی باید لباس های نیـــمـه لخـت بپوشند وی را از ادامه مســابــقــه باز داشـتنـد.

خانـم کوهســتـــانی در دسـامبــر ۲۰۰۵ از در مســـابـــقـه دوشیزه جهـــان به نمـایـنـدگــی از انگـلــسـتان شرکت کــرد امـــا باوجود انتـخـــاب بعنوان یکـی از بهــتـرین ها نتوانـسـت به دور نیـــمهـ‌ نهـــایی راه پیـــدا کنـد.کوهسـتــانی در مجله نوجوان عادی در مه ۲۰۰۶ ظاهــر شد.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.