عکس دختر خوشگل شهرام شکوهی در آغوشش و آخرین وضیعت جسمی

شهرام شکوهی یمی از خواننده های پاپ کشور ما نمی باشد که به تازگی از بیمارستان مرخص شده است و عکس بسیار زیبایی را از دخترش که در آغوشش می باشد منتشر نموده است شهرام شکوهی به دلیل حمله قلبی در بیمارستان بستری شده بود در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس دختر خوشگل شهرام شکوهی در آغوشش و آخرین وضیعت جسمی را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

وضعیت جسمانی شهرام شکوهی

روابط عمومی شهرام شکوهی گفت: به لطف الهی حال شهرام شکوهی بسیار خوب است، این روز‌ها از بستر خارج شده و سلامت کامل خود را به دست آورده است.

امیر اشرفی روابط عمومی شهرام شکوهی خواننده موسیقی پاپ درباره آخرین وضعیت جسمانی این خواننده گفت: به لطف الهی حال شهرام شکوهی بسیار خوب است، این روز‌ها از بستر خارج شده و سلامت کامل خود را به دست آورده است.

وی در همین راستا افزود: با سلامتی مجدد شکوهی بدون شک ما برنامه‌ها و فعالیت‌های موسیقی وی را از سر خواهیم گرفت و به دنبال برگزاری کنسرت در نقاط مختلف ایران هستیم.


کنسرت جدید شهرام شکوهی

روابط عمومی شهرام شکوهی درباره کنسرت‌های این خواننده موسیقی پاپ اظهار کرد: کنسرت شهرام شکوهی ۲۵ مرداد ماه در تالار وزارت کشور برگزار می‌شود و پس از آن در شهر‌های مختلف کنسرت خواهد داشت.

اشرفی ادامه داد: پیش از ماه محرم و صفر در شهرستان‌های مختلف از جمله کیش و ساری کنسرت‌هایی را برگزار خواهیم کرد و سایر کنسرت‌های این خواننده بعد از ماه محرم و صفر از سرگرفته خواهد شد.


شهرام شکوهی و دخترش

وی درباره انتشار اثر جدید از شهرام شکوهی توضیح داد: پنج قطعه جدید را برای اجرا در کنسرت‌ها در نظر گرفته‌ایم سه قطعه از این پنج قطعه در حال حاضر آماده شده است و دو قطعه نیز پیش از برگزاری کنسرت‌ها آماده خواهد شد تا مخاطبان در زمان اجرای کنسرت با قطعات آشنایی داشته باشند.

اشرفی خاطرنشان کرد شهرام شکوهی به دنبال انتشار آلبوم نیست و فعالیت خود را در عرصه انتشار تک قطعات ادامه خواهد داد.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.