عکس دختر مارادونا و دامادش کنار هم

مارادونایک دختر دارد که همیشه در کنارش می باشد مارادونا یکی از اسطوره های فوتبال جهان بشمار می رود او بازیکن در خط دفاع در تیم آرژانتین بود که بعضی وقت ها برای گل زنی وارد زمین فوتبال می شد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس دختر مارادونا و دامادش کنار هم  را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن : دخــتر مارادونا و دامادش سرجـیو آگـــرو که عضو تیـــم ملی آرژانتین و همــچـــنیـــن باشــگــاه آتلـــتـیکو مادریـد اســت .
دیگو آرمــانـدو مارادونا (به اسـپـانـیایی: Diego Armando Maradona) (زاده ۳۰ اکتبـــر ۱۹۶۰) فوتبــالـــیـست بازنشـــستـــهــٔ آرژانتـیـنی و مربــی کنونی فوتبـال است که بســـیاری از بازیــکنان، کارشـــنـاســـان و فوتبـــال‌دوستـان او را برتریـن بازیکن تاریـــخ ایـــن رشتـهٔ ورزشـــی میـــ‌دانــند. او در چهــار جام جهانــی بازی کرد و تیــم ملــی آرژانتـــین را با درخشـــش خود در دوره‌هـــای ۱۹۸۶ و ۱۹۹۰ بهـــ‌تـرتـیـــب به قهرمـانی و نایب‌ــقـهرمانـی رسانــد. گل اول او با دست در بازی حیثـیـــتـی مقــابل انگــلــستـــان در جام جهــانی ۱۹۸۶ به «دســـت خدا» معــروف شد و گل دومش در همـــان بازی عنوان «گل قرن» را به دسـت آورد.

کارشـناســان فوتبال و ورزشـیــ‌ـنویســان او را چنیــن توصیـــف کردهـ‌ـانـد: یک بازیـ‌سـاز خارقــ‌ــالعاده، از بهـترین دریبـــل‌ـزنـان تاریخ فوتبـال با کنتـرل توپ و پاسـ‌هـای درخـشان و ضربــات آزاد کم‌ـــنظـیــر؛ شمارهـــٔ ۱۰ واقعــی و در یک کلام: «پسـر طلایی».

مارادونا در سال ۲۰۰۲ در رأی‌گیــری اینـتـرنـتی فیـــفا به عنوان بهــترین بازیـــکـن فوتبـال سده بیـــسـتــم از سوی طرفداران فوتبـال جهان انــتـــخـــاب شد.

عکس دختر مارادونا و دامادش کنار هم

عکس دختر مارادونا و دامادش کنار هم

عکس دختر مارادونا و دامادش کنار هم

عکس دختر مارادونا و دامادش کنار هم

عکس دختر مارادونا و دامادش کنار هم

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.