عکس دختر و زن لخت و کاملا بدون لباس در خیابانهای شهر !

عکس دختر و زن لخت

عکس دختر و زن لخت و کاملا بدون لباس در خیابانهای شهر !

لخت شدن زنان خارجی در خیابان هاي شهر بوئنوس آیرس واقع درآرژانتین دوربین خبرنگاران را وارد صحنه کرد. عکسهای عریان شدن زنان جلوی دوربین برای نشان دادن اعتراض در کشور آمریکای جنوبی را در سایت می‌بینید.

به گزارش دانستن دختران و زنانی که کاملا لخت و عریان در خیابان حاظر شدند باعث شد عکاسان و خبرنگاران زیادی به این موضوع حساس شوند .

رسانه های جمعی بوینس آیرس آرژانتین عکس های بسیاری منتشر کردند از دختران و زنان معترض که بدون لباس و کاملا لخت و عریان در معابر شهر تردد میکردند و باعث تعجب و اعتراض برخی دیگر از مردم شد .

این زنان و دختران معترض عضو کمپین  urbanudismo  هستند که معترض هستند به لباس پوشیدن ! و درواقع میخواهند که انجمن فرم لخت زنان در جامعه منتشر و تایید شود .

این روزها مردم آرژانتین و دیگر شهرهای اروپا نگران آیند هاین وضعیت هستند . بعضی میگویند بعد از آزادی های جنسی و ازدواج با همجنس در زنان (لزبین ) و مردان (گی ) و حتی مواردی که با حیوانات هم ازدواج و آمیزش جنسی میکنند دیگر امیدی به ارزشهای انسانی نیست .

برخی از مردم با این روش مشکلی ندارند و معتقدند لخت و عریان شدن زنان در مکان های عمومی ربطی به فساد جنسی و ابتذال و صنعت سکس ندارد ،

البته بسیاری از جوانان از این کمپین ها حمایت میکنند و از دیدن یا انجام دادن این کار لذت ببرند .

در نهایت پلیس حضور یافت و با جمع کردن تعدادی از این زنان لخت که البته به رابطه جنسی و سکس در فضایی باز ختم شده بود باعث آرامش بیشتر معابر شهر شد .

تعداد دیگری از زنان متاهل و مردان متاهل نظرشان این است که باید جامعه را به حداقل هایی از اخلاق مجبور کرد و درواقع وضعیت کنونی به نوعی تجاوز به حق بخشی از انسانها است  .

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.