عکس رونالدو و زنش در استخر لاکچری ولایشان مشغول شنا و تفریح در ایتالیا

عکس رونالدو و زنش در استخر

شما میتونید به بخش اخبار سلیبرتیها سایت دانستن مراجعه کنید و جدیدترین اخبار ورزشی را ببینید .

عکس رونالدو و زنش در استخر مشغول شنا و تفریح در ایتالیا

او در سال ۲۰۰۹ با انـتــقال ۸۵ میـلیون پوندیــ‌ـاش (۹۴ میلـــیون یورو، ۱۳۱٫۶ میـلـــیون دلار) از منچـستر یونایتد به رئال مادرید، به گرانـــ‌ـتـریــن بازیـــکـن تاریخ فوتبـــال جهـــان تبدیل شد. رکوردی که بر اسـاس گزارشـ‌ـهــای منــتشرشده، با انـتقـــال ۱۰۰ میـلــیون یورویی گرت بیل از تاتــنهام به رئال مادریـد در سال ۲۰۱۳، شکـــســتـــه شد.

با حقوق سالـیانـه ۲۱ میـلیون یورو پس از لیونل مســـی و نِـــیـــمــار، دارای بالاتـریــن درآمــد بین بازیکــنـــان فوتبال جهــان است و رقم قیدشـده در قرارداد وی برای جدایـی از رئال مادریــد، ۱ میلـــیـارد یورو اسـت.

در حال حاضـر، برخـی وی را بهــتـریـن بازیکـــن فوتبال در جهـــان و یکــی از بهـــتــریــن بازیـــکنان تاریـخ فوتبال میـ‌ـدانند.

او فوتبالش را در نوجوانـی در تیـــم آنــدوریــنـهــا آغـــاز کرد. بعد از دو سال به ناسیونال پیوست و پس از آن، به باشـگـــاه اسپورتــینـگ لیـــسبون ملـحـــق شد. او در ایــن تیـم، نظــر الـکــس فرگوسن سرمـــربی وقت منچســـتر یونایتـــد را به خود جلــب کرد و در سال ۲۰۰۳ با قراردادی به ارزش ۱۳٫۲۴ میـــلیون پوند (۱۶ میلــیون یورو) به منچــســتـر یونایـــتــد پیوست. او نخــســتـــین جامش در منچــســـتــر یونایتـــد را با قهرمـانـــی در جام حذفی سال ۲۰۰۴ به دست آورد.

پدر رونالـــدو، به دلــیل بیمـاری کبـــد ناشی از اعــتـیاد به الـکـــل، در سپــتــامـبر ۲۰۰۵ و زمــانی که رونالــدو ۲۰ سال داشـــت، درگذشـت.

رونالدو اعـــلام کرده که الـــکل نمــیــ‌ــنوشد و خبـــر روزنامـه دیـلـــی میـــرر مبـــنـــی بر مصرف زیـــاد الــکل در هنـگام بهــبودی مصـدومیــتــش در ژوئیه ۲۰۰۸، افـــتـــرا بودهـ‌اســت.

در اکــتــبر ۲۰۰۵، یک ماه پس از مرگ پدرش، رونالـــدو به اتـــهـــام تجــاوز جنـســی به زنـــی در هتـلــی در لندن بازداشت شد و با قید وثیقـــه آزاد شد.[۲۰۹] رونالــدو ایـــن اتهـام را تکـذیـــب کرد و در نوامــبـر ۲۰۰۵، او در اسکـــاتلندیــارد به دلیل «ناکــافــی بودن مدارک» از این اتـهــام تبــرئه شد. رونالـــدو در بیانـــیـــهــ‌ای اعلام کرد: «من همیـــشه قویاً بر بیـ‌ـــگـــنـــاهـی‌ـــام تأکـید داشـــتـهــ‌ام و خوشحـالـم که این ماجرا به پایــان رســـیــد تا بتوانـــم روی بازی کردن در منــچــستــر یونایتد تمـــرکز کنـم.»

رونالـدو در ۱۷ ژوئن ۲۰۱۰ پدر شد. پسـر او، کریـستــانو نامیـــده شد و خانواده‌ـاش، نام مســـتعار کریســـتـــیـــانیـــنو را بر روی او گذاشـــتـند.  او در ایـــالات متــحـــده به دنیا آمده و رونالدو اعلام کرد که حضانت کامـــل وی در اخـتیـــار اوست.

رونالدو هرگـز به صورت عمومی هویت مادر پسرش را فاش نکــرده است.

رونالـدو در سال ۲۰۱۰ رابطـه‌ای را با ایرینــا شایک آغاز کرد. ایـن زوج در ژانویه ۲۰۱۵ به رابـــطـــهٔ خود پایان دادند. رونالــدو در سال ۲۰۱۵ پس از قطع رابطـه با ایــریــنـا شایک رابـــطــه‌ای را با لوسیا ویالون مجــری و گزارشــگر تلویزیونی در اســپــانـــیـا آغــاز کرد.

چهــارمـــین فرزند رونالـــدو به نام آلانا مارتـــیــنا از دوست دخـترش به نام جورجـینا رودریـــگـز در نوامــبر ۲۰۱۷ زاده شد.

رونالدو یک مسـیحـــی کاتولیـــک اسـت.

او پس از سونامـــی ۲۰۰۴ در اندونزی و زنـــده پیـدا کردن پســری که پیـــراهن تیم ملـــی پرتغال را بر تن داشــت یک خانـــه برای او خریـــد. نام ایـــن پســر مارتونیز اسـت و همـ‌اکنون در تیــم اســـپورتـیـــنگ لیـــسبون بازی میـ‌کـند.

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.