عکس ریحانا خواننده و رقاص مشهور با مدل لباس عجیب و غریب !

عکس ریحانا خواننده و رقاص مشهور با مدل لباس عجیب و غریب !

عکس ریحانا خواننده و رقاص مشهور با مدل لباس عجیب و غریب !

جدیدترین استایل و مدل لباس ریحانا ( مدل خواننده بازیگر رقاص مانکن امریکایی) باعث تعجب و حتی تمسخر بسیاری از طرفدارانش شده .

بعضی سوال میکنند : اولین تصوری که از دیدن عکس زیر برایتان دست می دهد چیست ؟

یک جادوگر ؟ یا چیزی شبیه به آن ؟

ریحانا و رابطه جنسی با دوست پسرش در اتوبوس + عکس های جدید رقاص معروف امریکایی

اما ریحانا کیست ؟ و چطور و از کجا مشهور شد ؟

روبیـــن ریحانا فنـــتی، مشهور به ریانـــا (به لاتـین: Rihanna) (زادهٔ ۲۰ فوریهٔ ۱۹۸۸)(۱ اسفنـــد ۱۳۶۶) خوانـــنـده، بازیگر رقاص و طراح لباس باربادوسی است. ریانا زادهـٔ شهــر سنت مایکل در باربادوس است و فعـالـــیت هنریــ‌ـــاش از زمـان آشـــنــایی وی با ایوان روجرز شروع می‌ـشود.

زمانی که این دو به واسطــه یک دوست مشتــرک، با یکـــدیگر در سال ۲۰۰۳ آشـــنا شده و شروع به ضبط آهنـگ میــ‌ــکـــنـنـــد. پیـــشـ‌نــمـــایـش آهـنگـــی که ضبــط میــ‌شود نیـز برای چنــدین استودیوی موسیــقـــی ارســـال شده که در نهــایت منجــر به عقد قرارداد ریـانـا با یکـــی از ایـــن اســتودیوها به نام دف جم میــ‌شود.

مدیر وقت ایـــن شرکـــت، جی زی بعد از مشـاهــده اجـــرای ریانا بود که تصــمـــیـــم به بستن قرارداد با وی میــ‌ـــگــیــرد. با ورود ریـــانـا به عرصـــه خوانـنـده، موفقـــیـت و محــبوبیـــت وی به شدت بالا میــ‌رود به‌ـــطوری‌کــه اولیــن آلـــبوم وی، موسیـقـی خورشید (۲۰۰۵)، و آلبوم بعـدیـــ‌ــاش، دخـتـری مثـــل من (۲۰۰۶) هردو جزء ۱۰ آلـــبوم برتـر لیست بیــلبورد ۲۰۰ جای میــ‌گــیرند. از آلــبوم اول ریـانا آهنـگ پان د ریــپـــلــای و از آلـــبوم دومش آهـنــگ اس‌ـاواس هردو جزء برتـــیـن آهـــنگ‌ــهای لیســـت ۱۰۰ آهنگ داغ بیلــبورد شدند.

با انـتشــار آلـبوم سوم ریانـا به نام دختـــر خوب بد شد در سال ۲۰۰۷ بود که ریانــا تبــدیل به چهرهــ‌ــای بینـــ‌المللــی شد. چتر یکـــی از آهنگ‌ـــهــای این آلـــبوم بود که تبدیل به یکـــی از محـبوب‌ــتریــن آهنــگ‌ــهــا شد.

آلـبوم سوم ریانا یکـــ‌بــار دیگـــر اینبــار تحـــت عنوان دخـتر خوب بد شد: ضبــط دوباره در سال ۲۰۰۸ منـتشر گردیـــد. هر دو نسخه ایـــن آلـبوم نامـزد دریــافـــت ۹ جایـــزه گرمی شده بودنـــد. در نوامـبر ۲۰۰۹ همـــ‌ــزمان با مســـائل حاشیــهـ‌ــای ریـانا با نامزد سابــقــش، کریـس براون، آلــبوم بعـدی وی تحـــت عنوان درجه آر منــتـــشر و در ادامه نیـز آلـــبوم‌های بعدی‌ـاش تحـت عناوین بلنـــد (۲۰۱۰)، تاک دت تاک (۲۰۱۱) و اولین آلبومش که توانســـت در جایگـاه نخســت بیــلـــبورد ۲۰۰ جای گیـــرد.

ریحانا از معشوقه میلیاردش جدا شد + تصاویر

یعنـــی غیـــرقـــابـــل بخشـــش منتـشر شدند. در همــیـــن سال بود که ریانــا با بازی در فیــلم کشـــتی جنـگــی فعــالـــیـت هنـــری خود را در عرصـــه سیــنـما نیـز شروع کرد.

ریــانا تاکـنون موفق به فروش بیش از ۱۵۰ میلــیون از آثـارش در سرتاســـر جهان شده که در نوع خود، در فهرست پرفروش‌ـتـریــن هنـرمــنــدان موسیــقـی رقـم بســـیــار قابل توجهـی اســت. همــچنــیــن بســیــاری از تک‌ـآهـنــگـ‌هــای ریـــانــا نیـز در زمره برتریـــن تکــ‌آهنـــگ‌ـــهـــای جهـان جای دارند.

از جمله آن‌ـــهــا می‌توان به چتـر، تعــظـــیـم کن، دیــستــربیا، تنهـا دختر، ما عشــق پیــدا کردیـم، اس و ام، نام من چیـســـت؟٬ بمان و الـــمــاسـ‌هــا اشاره کرد. همچنــیـــن در کنار فعالـــیــت تک‌ــنـــفـره، ریـانا سابـــقـــه همـکاری با هنرمـــندان مختلف دیـــگری را نیـز دارد.

در آهنگ زنــدگـــی خودت را بکـن یا حضور در دو آهـــنگ مشـهور عاشق دروغ گفـــتـن‌ـــهاتم و هیولا در کنـار امـــینـــم.

همچـــنـیـن تاکــنون ۱۴ آهنگ ریانـــا توانــســـته‌اند رتبه نخســت در لیست ۱۰۰ آهنـگ داغ بیلبورد را از آن خود کنــنـــد که با ایــن آمـــار، ریانــا جوان‌ـــتـــریـن خوانـنــده و سریــعــ‌تـــریـن رشــد را در مقـــایـسـه با سایر هنــرمـــندان در رسـیدن به ایـن مقـام داشـــت.

بیــلــبورد لقب «هنرمـند آهنـــگــ‌ــهای دیجیتـال» در دهــه ۲۰۰۰ را به وی داده و در دهه ۲۰۱۰ نیز در لیــســـت ۱۰۰ هنــرمـــند برتــر جای داشــت.

مدل مو و آرایش صورت ریحانا در سال نو میلادی

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (3)