عکس زن برهنه و لخت رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا

رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا دونالد ترامپ چند سال پیش با یک مدلینگ به نام ملانیا ترامپ ازدواج نمود که او بسیار سکسی و لخت بود و بیشتر عکس های لخت و برهنه اش را در مجله های مد آمریکا منتشر می شد که در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس زن برهنه و لخت رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

عـکــسهای زن لخـــت و عریان دونالـــد ترامپ (ملانـیا ترامپ)

به گزارش سایت دانستن : همسـر دونالد ترامــپ سابقـاً مدل بوده هســـت و عکــسهای مستهــجـــن و کاملا برهنه از وی موجود هست که در شان همـــسر رئیس جمهور امـــریــکا نیـســـت. ملـانـــیــا ترامـپ همـــســر دونالـد ترامـــپ رییـــس جمـهور ایالات امریـــکا هســـت که جدیــدا عکــسهای زن لخــت و برهـنــه دونالد ترامپ منتــشر شده هســـت.

عکــس لخت ملانـــیـــا ترامپ بسیــار برای این ریـــیـس جمـــهور وقت افسوس برانـگــیـز بوده و دونالد ترامـپ با مشـاهـــده ایـن عکـــســهای از زن لختـــش ابراز شرمــندگــی و ناراحـتـی کرده هست.عکس لخـت ملانیـــا ترامـــپ که سال ها پیـش بر روی مجـــله جنسی ویژه مردان «پلی بوی» منـــتشر شده بود برای کاندیـد ریاست جمهوری ایالات امریـــکا دونالــد ترامـــپ ازدحــام بزرگــی را شروع کرده هست که دونالد ترامپ از عکـســهــای لخت ملــانیا ترامپ ابــراز ناراحـتـــی نکرده هســت.

ملانـــیــا ترامـپ Melania Trump همسر دونالد ترامپ Donald Trump کاندیـد ریاســت جمــهوری در قبل عکسهای کامــلا لخــت خود را در مجـلات جنـســـی منــتـــشـــر کرده بود که انتـشار عکسهـــای مستـــهــجــن ملـانـیا ترامــپ حمــلـــاتـــی به دونالـد ترامـپ را شروع کرده هست .

ازدحــام عکس لخـت ملـــانــیــا ترامـــپ

به نقـــل از (اسـپوتنـیک): در جدیــد تریـــن رسوایــی (دونالـــد ترامـپ) –نـــامـــزد جمـهوریــخواه انتخـابـات ریاست جمـهوری کشور آمـریـــکــا- و همـسر او, روزنامه (نیویورک پســـت) کشور آمریکــا, عکـــس هایي شرمـــ‌آور را از (ملـانیا ترامـــپ) که در صورت پیـــروزی (دونالد ترامــپ), بانوی اول قصــر سفـید خواهـد شد, منـتشر کرد.

روزنامـه (نیویورک پســت) , پس از آنکـه (ملـانیـــا) به صورت کاملـاً برهــنه در یک مجلــه جنـــسـی مرتــبــط با آقایـان ظاهــر شده هسـت, اظهـــارات ترامـــپ مبنـی برایـــنـــکه همـســر اسلوونیـایـــی او به زودی, بانوی همـاننــد قصر سفـیـــد خواهد شد را به سخره گرفت.


جنجـال عکـس برهنــه ملـــانـــیــا ترامپ

(روزنامـه نیویورک پست) به عکــســهای خصوصی همـــســـر ترامپ دســـت پیــدا کرده که تا به حال منــتـــشـر نشـده هســت. (آلـیـــه دو پاسویل), عکاس ملــانـــیـــا میــ‌ـــگوید: (ملانیـــا, مدل بســـیـــار زبـــردستـی بود و از این که به صورت برهـــنه در عکـــس ظاهر شود, هیــچـگونه ابـــراز نارضــایـتـــی نکـــرد.)

به گزارش پارس ناز به نقل از روزنــامـــه آمریکــایـی نیویورک پسـت: کمپــیـــن انـتخـابـــاتـــی دونالد ترامپ, نامـزد جمهوریـــ‌ـخواه انـــتخـــابات ریـاست جمهوری ایـــالـــات امریـــکـــا در واکــنـش به انتــشـار عکـــسـ‌هــاي برهـــنه و قدیمـــی ملـــانـیــا –هـمـسـر ترامـــپـــ– در نشریــه آمریــکایـی نیویورک پسـت, از آن با عنوان (تجلی از بدن انسـان) یاد کرد و اعـــلـام کرد نامزد جمــهوری‌ــخواه بابــت انتشـــار ایــن عکـــسهــای در روزنامـــه نیویورک پسـت آشفـته و غمـگین نیست.

ملـانیا ترامـــپ لخـت و برهــنـــه

جیسون میلـــر—ـمشـــاور ترامپــ– با اشـاره به ایـن موضوع که عکـس‌ــهاي منـتـــشــرشده مربوط به 20 سال قبــل و پیـش از آشنـایی ملـانــیا و دونالد ترامپ بازمیـــ‌ـگردد, به شبــکه سیـ‌انـــ‌ـان گفـت: این عکــســ‌هـا تجــلــی هنــرمـــنـدانه از بدن انــســـان هست. چیزی شرم‌آور در مورد ایـن عکـسـ‌ها وجود ندارد. او زنی زیباســت.

وی در جواب به ایـن سئوال که آیا انـــتـشـار ایـــن عکـسهـــای موجب ناراحـتی ترامــپ شده هســـت, گفــت: نامــزد حزب جمهوریـــ‌خواه تمرکــز خود را بر امور کشوری گذاشــته هســت چیـــزی که کامـلــاً مورد نیــاز هست.

ازدحام عکــس برهنـه ملـانیا ترامپ

در ماه مارس «اسفـنـد سال 94», دونالـــد ترامپ عکــس از (هایـدی) همـــسر تد کروز و از رقـبای انتخاباتــی حزب جمهوری‌ـــخواه در حســـاب توییـتری خود منــتـشــر کرد. در اقدامی تلـــافی‌جویانـه نیـــز کمـپــیـــن انـــتـــخــاباتـی تد کروز تصویری برهنـــه از همسـر ترامــپ روی چرم میش را منتـــشـر کردند که بارها بازتوییـــت شد.

عکس زن برهنه و لخت رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.