عکس زن عمو پورنگ یلدا باکری و مراسم ازدواج

عمو پورنگ شایعه شده است که با یلدا باکری ازدواج نموده است عمو پورنگ در برنامه کودک بسیار محبوب می باشد عمو پورنگ با مادرش در خانه پدریش زندگی می نماید و هنوز ازدواج نموده است ولی شایعاتی به گوش می رسد که عمو پورنگ ازدواج نموده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس زن عمو پورنگ یلدا باکری و مراسم ازدواج را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

اریوش فرضــیـایی متولد ۱ مرداد ۱۳۵۲ در تهران، مجـری برنـــامـــه کودک است.

فارغ الـــتحــصـــیــل رشــتـه گرافـــیـک در مقـــطـع کارشــنـــاســی است، پدرش ترک زبان و مادرش گیـلـانی اســت، دو خواهـر و چهـار برادر دارد که یکـی از آنها فوت کرده اسـت، داریوش فرزند یکی مانده به آخـــری اســت.

مادر داریوش فرضیایی

از ۲۱ سالــگی در صدا و سیـــمـا

در سال ۱۳۷۳ وقتـی تنـــهـا ۲۱ سال داشـت وارد صدا و سیـمـا شد ! کارش را با گزارشـــگـری از رادیو آغـاز کرد و رفته رفته در کارهایی چون گل پسـر و ننـــه بلـــقـــیـس فعالیتـــش در رادیو را ادامــه داد

شهرت با نام عمو پورنـگ

در سال ۱۳۷۸ با مجــموعه بنـام تورنگ و پورنـــگ در بیـن بچه ها مشــهور شد، و پس از ان در رمـضان سال ۱۳۸۱ با برنـامه عمو پورنــگ اجــرای برنـامـــه کودک و نوجوان را عهـده دار شد و به شهـرت فراوانـــی رســـید.

شرط مادر برای ورود به عرصه هنــر

وقتی داریوش به ما گفــت: که قصـــد ورود به کار هنــری را دارد، از او خواسـتـم که کاری انجــام ندهـــد،ــکه از ایمـــان و اعـــتقـاداتش دور شود و وارد خط قرمـزهایـــی مثل رفیق بازی و اعــتیـــاد نشود.

خدا را هزار بار شکر که بعـــد از ایـن همــه سال، او درست مثل روز اولش در سلـــامــت کامل است.

داریوش فرضــیایـی و همسـرش یلـدا باکـری

ازدواج – همــسـر

ایـن عکــس در فضای مجـــازی با عنوان داریوش فرضیـایی و همــســرش یلـــدا باکــری منـــشـــر شده که صحــت ندارد و شایعـه اسـت.

داریوش فرضـیایـــی ازدواج نکـــرده و مجـــرد است.


عکس جنــجــالـــی با پدر

انــتـــشــار عکـــس او با پدرش که گمـان میشـد فوت کرده و او با جنـازه پدرش عکس انـــداختـــه جنـــجال شدید راه انـــداخت که بعدا داریوش فرضیــایـی در واکــشـــن به این خبر گفت : عکس درســـت ۴ روز قبل از فوت پدرم و به وسیلهــ‌ ی خواهــرم از من گرفته شده بود. خدا برای هیــچ فرزنـدی نخواهد که با پیـکـر بی جان والـدیـنـــش عکس بیــانـــدازد

دوست خیالی در دوران کودکـی

در دوران کودکیـ‌ـــام من به شدت بچه خیــال‌ پردازی بودم

تخـیـل من تا جایــی پیـــش رفت که برای خودم یک دوست خیــالـی پیـــدا کردم و بیــشتـر وقتــم را با ایـــن دوست می‌ـــگذراندم، برای او حرف می‌ زدم، برنـــامـــه اجـــرا میـــ‌ کردم و فیـــلـمــ‌ هایـی را که به تازگــی دیده بودم، برایش بازی میـ‌ کردم این موضوع پدر و مادرم را در مقطـــعــی نگران کرد امــا وقتی دیدنـد من و این دوست خیـالـیـــ‌ ام کاری به کار کســی نداریم دســت از ایــن نگرانی برداشـتنــد

بابـای خوبی میــ‌ شوم

گاهــی اوقات دلـــم برای بچــه نداشـــتهــ‌ ام میـــ‌ــسوزد

با خودم می‌ـــگویم شاید نتوانـــم به اندازه وقتـــی که برای دیـــگر بچه‌ ها گذاشـتم، برای بچـــه خودم بگذارم، امــا خب با ایـن حال فکـر میــ‌ کنــم پدر خوبی برای بچهــ‌ ام شوم چون من واقعـا بچــهــ‌ ها را دوست دارم.

عمو پورنگ و همسرش

عمو پورنگ و مادرش

عکس زن عمو پورنگ یلدا باکری و مراسم ازدواج

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.