عکس زهره فکور مدل تبلیغاتی یک برند بهداشتی با آرایش خیلی غلیظ

عکس زهره فکور

عکس زهره فکور مدل تبلیغاتی یک برند بهداشتی با آرایش خیلی غلیظ

بازیــگــر زن کشورمان که مدل تبـــلیغـاتی لوازم آرایــشی شده است بخاطر ارایش غلـیـظش مورد انتــقـــاد قرار گرفت . عکـــسـهـای جذاب و جدیــد خانم بازیــگر بسـیـــار مورد توجه رسـانــه ها و مردم قرار گرفته و خبـــر ساز شده است .زهره فکور صبور بازيگـــر 40 ساله کشورمان به عنوان مدل تبـليغـاتي يک توليد کننده لوازم آرايشـي انـتخــاب شده اســـت.

زهره فکور صبور، بازيگر سينـــما و تلويزيون، مدل تبــليغاتـي يک برنــد توليدکـنـــنده لوازم آرايشـي شد.اين بازيگــر در دو پسـت جداگــانـه عکـســـ‌ـــهايي از خودش با ميک‌ــآپ اين برنـــد را منـــتـشر کرد که در پســـت دوم در مورد زياد بودن حجــم آرايشش اينـ‌گونه توضيح داد:

عکس زهره فکور صبور با آرایش بسیار غلیظ برای تبلیغات برند بهداشتی

“دوستاني که نقد کردن که چرا آنقـدر ميکاپ زياده. قابـــل توضيحـه براشون، هدف برند نشون دادن محــصولات خوبشون و چگونگــي مصــرفـــش ميبـاشـــد،که حتمـــا دونه دونه محصولات رو ميزارن و طرز استفـــاده همشون رو نشون ميدن،ـاين عکــسـا فقط چنــد تا عکس بدون روتوش و اديت هستــش.”

زهره فکورصبور (متولد ۱ فروردین ۱۳۵۷ تهران) بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایرانی است. آخرین حضور زهره فکورصبور در تلویزیون با پنچری در سال ۱۳۹۶ به کارگردانی برزو نیک نژاد است.

زهره فکورصبور در نخعکس زهره فکور مدل تبلیغاتی یک برند بهداشتی با آرایش خیلی غلیظستین روز فروردین سال ۱۳۵۷ در تهران از پدری کرمانشاهی و مادری سمنان متولد شد . خانواده ی وی ۷ نفره اند و همچنین پدر وی در یکسالی اش درگذشت و مادرش وی را بزرگ کرد .

نخستین کار بازیگری وی ایفای نقش گل در تئاتر کودکی بود که زیردست یکی از دوستانش بود !!!…

اما اصل قضیه از سال ۱۳۷۷ شروع شد که به وی پیشنهاد بازی در سریال روزگار جوانی داده شد و شهرتش از آن جا به دست آمد – بعد هم نقش های تقریبا کوتاهی در سریال های معمولی و مخصوصا اپیزودیکی زیادی بازی کرد و درکل در اواخر دهه ی ۷۰ بسیار پرکار بود .

این قضیه تا اواخر سال های دهه ی ٨۰ ادامه داشت تا با بازی نقش های بلندی در سریال های کارآگاهان و مخصوصا دلنوازان بازی کرد که بسیار موجب شهرتش شدند و بعد در چند فیلم سینمایی نقش های اول و اصلی رو بازی کرد و بعد از یکی دوسال با بازی در سریال های دردسرهای عظیم دوباره کارش رو شروع کرد .

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.