عکس زیبای شبنم قلی خانی در سریال آنام

شبنم قلی خانی به تازگی وارد سریال آنام در تلویزیون شده است او در سریال های بسیاری در تلویزیون نقش آفرینی نموده است که بیشتر این سریال ها پرمخاطب می باشند او با سریال مریم مقدس به اوج شهرت و محبوبیت دست یافت در ادامه تصاویر عکس زیبای شبنم قلی خانی در سریال آنام را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

بازگـــشت شبنم قلـی خانـــی به تلویزیون با یک سریال

به گزارش سایت دانستن: شبــنــم قلی خانــی بازیگــر جوانـی اسـت که با سریال مریم مقدس در تلویزیون شنــاخـــتــه شد . نقـــش یکتـا در سریـــال هشت و نیــم دقــیـــقه باعـث محبوبیـــت بیـشتـــر او در بیــن مردم شد. شبنــم قلـــی خانی بازیگر موفق تلویزیون و سینما ناگـفــتـه هایی از حضور در کاخ جشــنواره فجـــر گفـت و خبر جدیدی از حضور در سریـال تلویزیونی آنــام به کارگــردانـــی جواد افـشــار داد.

ناگـــفـــتــه های شبنـــم قلـی خانی از سریـــال جدیدش
شبنـم قلی خانـــی بازیـــگر تئاتــر و تلویزیون درخصوص حضور خود در کاخ جشـنواره بیـن الـمـلـلـی فیـلم فجـر گفت:من سال گذشتـه نیز به ایـنـــجا آمــدم. کلاً حضور در بخش جهانی فجـــر را به علــت آشـــنـایی با کارگـــردان ها و آثار بین الـمللی دوست دارم.

وی ادامـــه داد:این چنــد روز درگیر نمــایش کافـه طره بودم و امروز اولین باری است که فرصت کرده و به کاخ جشـــنواره آمده ام.

بازیـگـر سریــال “مریـم مقــدس” درخــصوص حضور نمـایش کافـه طره به کارگردانی “نوشیــن تبریزی” افـزود:کافه طره داستانی آرام، عاشقــانــه و جذاب دارد که من بازی در آن نقش و ایـن تئاتر را بســیــار دوست داشــتم و آن را قبول کردم.

شبنـــم قلی خانــی بازیــگـر موفق کشورمـان

وی دربـاره حضور دوباره خود در تلویزیون تصریح کرد:به امــیـد خدا از تیــرمـــاه امــسال برای تولیـد سریال “آنـــام” به کارگــردانـی “جواد افـــشـــار” و تهــیـه کنـــندگی “اسمــاعــیـــل عفیفه” جلوی دوربین خواهم رفت.

شبـنــم قلــی خانی دربــاره حاشـــیه های بوجود آمــده درخصوص نمایــش “کافـه طره” اذعــان کرد:بلـــه برخـی حواشـی درباره ایــن نمایـش بوجود آمــده اســـت. من اطلـاع چندانی ندارم و دربــاره آن فقط شنیـده ام که تیـــزر ایـــن تئاتر از شبـــکـه جم پخـش شده اســـت. آن طور که شنـیـدم آن شبــکه تیــزر کار ما را از َشـبکـه آپـارات برداشــتــه اســـت.

وی ایـــن اتـــفـــاق را نادرست خوانـــد و ادامـــه داد:ایـن کار یعنــی پخـش تیزر از آن شبـــکــه کامـــلـــاً اشــتــبـاه اســـت زیــرا مخاطــبان این شبکـه اصلاً تئاتری نیـستـنـد و اگـر نه بایــد بعـد از این تبــلـیـــغــات سالن ما هر شب پر میــشـد. شبــکــه جم هیچ وقت گزینه خوبی برای تبـلیـغـات نیســت و ایـــن عمــل هم خودسرانـــه و سواستـفـــاده شبـــکه جم بوده اســت.

قلــی خانـی با حمــایــت از کارگردانان زن سینمـــای ایران خاطـرنـــشــان کرد:در جشـنواره داخـــلـــی و جهــانـــی فجـر از یک نکــته بســیار خوشحال شدم و آن حمایــت از کارگــردانـان زن و حضور پر قدرت آنهـــا در جشـنواره فجـر بود. خیــلی خوشحــالـــم که به ایـن کارگــردانــان فضا داده شده تا حتـی به عنوان کار اول در جشنواره فجـــر حاضــر شوند.

عکس زیبای شبنم قلی خانی در سریال آنام

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.