عکس سحر دولتشاهى،مصطفی کیایی و همسر و بازیگران در مهمانی بهرام رادان

بهرام رادان به مناسبت پایان فیلم برداری فیلم چهارراه استانبول یک مهمانی بزرگ برگزار نمود که بسیاری از افراد معروف و بازیگران زن ایرانی در این مراسم و مهمانی شرکت نمودند چهره های محبوب سینمایی که با تیپ خفن ومدل موی بسیار زیبایی وارد این مهمانی شدند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس سحر دولتشاهى،مصطفی کیایی و همسر و بازیگران در مهمانی بهرام رادان را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: در مراســم مهمـانی چهارراه اســتـــانـبول که دیـــشـــب در هتـــل پارسیـــان آزادی برگزار شد از آتـــش نشانان پلـــاســـکو و اسدالــله یکـتا که در جدیدتــریـن فیلـــم مصـــطفـی کیــایـــی ایـــفــای نقـــش کرده تقدیر شد. اجــرای ایـــن مراسم برعهـــده بهاره کیان افــشـــار بود و بازیـــگران ایــن فیـلـم روی صحنـه رفـنـــد و مورد تشویق حاضـران قرار گرفـــتنـــد و پس از آن به تمـــاشای فیلـــم «چهــارراه اســتانـبول» نشـســتــنـد.
مهمــانـــی چهارراه اسـتانبول

بهــرام رادان، مصــطـــفی کیـایی، سحــر دولتــشاهی، بهـــاره کیـان افـشار، رعـــنا آزادی ور، سارا بهرامـی، مهــرداد صدیـــقـــیان، ماهور الوند، محسـن کیایی، ساره بیــات، مجید مظــفـــری و دخـترش نیـــکـی مظفـــری، مســعود کرامـــتـــی، ترلان پروانـــه، لادن مستوفی، لیـنـــدا کیـــانــی و… از جمـله مهـــمـــانـان این مراسـم بودنـد.
شکایت تهـیــهـــ‌کننده «چهـارراه استـــانبول» از سیـــنـمــاهــای متـــخــلــف

کارگــردان فیــلــم «چهارراه اســتـــانـبول» با اشاره به تخلف برخی سیــنمـــاهــا در اکـران فیـلــمش،گفـت:از سیـــنــمـــاهایـــی که ایــن فیـلم را برخلـاف قراردادی که دارند اکـــران نمـــی‌ــکـنـــنــد، شکـایت می‌ـکـنــم.

مصطــفی کیــایـی در گفـتـــ‌وگو با ایـــسنا، بیـــان کرد:آیــینـ‌نامــه جدید اکــران در حال اجـراست و طبق آن فیلـم‌ها شش هفته فرصــت اکــران دارنـــد،ــاما با وجود اینکه زمـــان نمــایــش فیلــم‌هــای نوروزی طبـــق آیـــیــن‌نـامـه به پایـــان رســـیـــده و فیـلـــمـ‌ـهای جدیــد به سرگـروه‌ـــها آمدنــد، اما برخی از آنــ‌ها حاضــر نیــسـتـــنـــد سانـس‌ـهـای اکــران خود را کم کنند و فقط از سرگـــروه‌ها برداشـتـــه شده‌ــاند.

او افـــزود: به جز این مسالـه یک تخــلـــف هم به سیـــنــمــاهـــا مربوط می‌ـــشود که قرارداد نمایـش دارنـــدو هارد فیـلـــم «چهــارراه استـــانبول» را هم برای اکـــران تحویل گرفــتــه‌ـانـد، اما با وجود گذشت سه چهار روز از زمـــان شروع اکـران فیــلمـــ‌ـهـــای جدید، هنوز فیـــلــم را اکـــران نکـردهـ‌انــد و نمیــ‌دانم چرا این تخـــلف صورت می‌گیـرد.

کیــایـــی از اریــکه ایــرانــیــان به عنوان یکــی از ایـــن سیــنـماهایـی یاد کرد که هنوز اکـران فیــلم چهارراه اســـتــانــبول را آغـاز نکردهــ‌انـــد و گفــت: در این مدت چنـد بار پیـگـــیـری کردیــم امـــا حتی جواب درست و روشنــی به ما ندادنــد و پس از گذشت چند روز فقــط ما را سر دوانـــدند، هرچند به غیـر از این سیــنما، در تهران و شهــرســتان‌ـها هم سیـــنــمـــاهــایـی از این دست زیــاد اســت که از اکـران خودداری میـــ‌کـــنــنــد.

ایـن کارگـردان با بیــان اینـــکـــه فیلم «چهـارراه اســـتـانــبول» در سالنـ‌ـهـــایـی که به نمــایـش درآمــده
شکـــایت مصـــطفـــی کیایــی از سیـنمـــا داران

با ظرفـیت پر اکـــران شده است، ادامـــه داد:با ایـن حال تعــداد سانــسـ‌ها در سینمـاهـــای ما کم اســـت در حالی که «چهارراه اســـتـــانبول» فیـــلــم کم مخـاطـبـی نیـسـت و این خیـــلی بد اسـت که عدهـ‌ای از سینــماداران به دلایل مختلــف و شایــد به لحـاظ روابـــط قدرتـــمـــنـــد خود فیــلـم‌های دیـــگری را که حتـی از میــان همیــن فیلم‌ـهـــای جدید هم هست، به جای فیـلــم من که قرارداد دارد، اکـران میـــ‌ـــکــنـنــد.

وی افـــزود: این مساله را به کمیتــه انــضـــباطـــی شورای صنـــفـــی نمـــایـش ارجــاع دادم و آن‌هـانــیـــز پیـــگیــری لازم را انـجام دادند امـا چون این کمیـتـه قدرت اجرایـــی ندارد،ـــبه نتیــجــه نرسیـــده است به همیــن دلیــل با پایان تعطیلـــات قصد دارم از سیـنمــاهــای متخلـــف شکـایـــت کنم.

«چهــارراه استانـبول» داســتــان دو پسـری اســـت که تولیدی ورشـکـســـتـــه‌ای در ساخــتــمـــان پلـاســکو دارندو از دست طلـبـــکــارانــشـان فراری هستــنـد و چه روزی بهتر از همـــان روز حادثـــه پلاسکو برای فرار از دسـت طلـــبــکارانــشـانـــ…

بهرام رادان، محـســن کیــایـی، سحـر دولتــشاهـــی، ماهور الوند، رعـنــا آزادی ور، مهــدی پاکدل،ـسعـــیـــد چنگـــیزیان، پوریـــا رحـیـمـــی سام، بابک بهــشـــاد، خسرو احـــمـدی، تیـنو صالــحی،ـحســین امیــدی و مسـعود کرامـتی گروه بازیــگران «چهار راه اسـتــانـــبول» را به نویســنـــدگـــی، تهیــه‌ـکـــننـــدگــی و کارگردانی مصــطفی کیایی تشکــیل می‌دهـــنــد.

تصـــاویر مراســم مهمانــی چهارراه اســتــانــبول

هدی زیــن العـــابدیـن

لیندا کیـــانی

بهرام رادان

سحــر دولتشاهى

سحـر دولتــشـــاهـى در مهــمـانی چهـارراه اســـتانــبول

بهاره کیـان افشــار – آقای مصــطفــی کیــایی و همــســر

بهــاره کیـــان افـشـار

بهرام رادان و اشوان

ترلـــان پروانه

سارا بهـــرامـی

ساره بیات

ساره بیــات و بهرام رادان

سحر دولتشـاهــى

سحـر دولتـشاهی – ستاره پســـیــانــی – رعـنا آزادیور – نسیـــم دولت شاهی

لینـــدا کیانی

ماهور الوند

مجیـد مظـفـــری و دخــتــرشـ‌ نیــکــی مظـفـری

محـمـــد علـیـزاده – محـســـن کیایی – محــســـن مسلــمان

محــمـــد علـــیزاده

مراسـم اکـران خصوصی چهارراه استانـــبول فیــلـم به میــزبانـی خانــه خلاق رادرو

ملیکا شریفـی نیا

مهـرداد صدیــقــیان

عکس سحر دولتشاهى،مصطفی کیایی و همسر و بازیگران در مهمانی بهرام رادان

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.