عکس سحر دولتشاهی،محسن کیایی و بازیگران در جشن سریال ساخت ایران 2

جشن سریال ساخت ایران 2 با بازیگران معروف برگزار شد ساخت این سریال زیبا از بهمن ماه 96 آغاز شده است و از اردیبهشت 97 در سریال خانگی در حال پخش می باشد سحر دولتشاهی و محسن افشانی و دیگر عوامل سریال ساخت ایران 2 با تیپ های خفن در این مراسم حاضر شدند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس سحر دولتشاهی،محسن کیایی و بازیگران در جشن سریال ساخت ایران 2 را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: ایــن روزها گرفتن جشن سریال هم به یک سنـت تبــدیـــل شده مثلا یکـی از نمونه ها جشن سریال شهـــرزاد بود. جشـــن سریــال ساخت ایران ۲ هم ۱۶ اردیبهشـــت با حضور عوامل و بازیگـــران فیلــم در پردیس سیـنمـــایـی ملـت برگـــزار شد.
جشـــن سریال ساخــت ایــران

ساخت ایـــران نام مجموعه ای ویدیویی برای شبــکــه نمـــایش خانگــی اســـت.

فصــل اول تولید سال ۱۳۹۰ و به کارگردانــی محمـدحســیــن لطــیـفـــی اسـت که ابتــدا در رســانه خانـــگی و سپـس در شبکه آیـــ‌فیـــلم پخــش شد.

فصــل دوم تولیـــد سال ۱۳۹۵–۱۳۹۶ و به کارگـردانــی برزو نیـــکــ‌نـژاد است که در ادامه اسـتقبـال از فصــل اول ساختـــه شد. ایـن فصـل از اردیبــهـشت ۱۳۹۷ از رسانــه خانگـی درحــال پخـش اسـت.

از حواشـی تولیـــد این سریـال می توان به مصـدومیـت سارا بهرامـی در سریــال ساخــت ایران ۲ نام برد

سارا بهرامـی سر صحـنـــه سریال «ساخـت ایـران۲» که برای شبـــکــه نمایش خانگـــی تولیـد میـــ‌ـــشود، دچـار سانـــحه شد و آسیـب دیـــد. این بازیـگـــر در زمان تصویربـــرداری ایـن سریال دچار سانحـه شد و از ناحـــیــه پا آســـیـب دیـد. پیش بینـی میـــ‌شود بعـــد از چنـد هفتــه سارا بهـــرامی بتواند کارش را در این سریـــال از سر بگــیرد.

بهرامـــی امــســال در سی و ششــمـــیـــن جشنواره فیلـــم فجـــر سیمرغ بهترین بازیـگـر نقش اول زن را برای بازی در فیـــلــم «دارکوب» ساخـتـــه بهروز شعـیـــبی گرفــت.
جشن آغــاز ساخت سریـــال ساخـت ایـران هم در بهمن سال گذشـتــه برگزار شد

پس از موفق بودن مجموعه ساخــت ایران ١ سازنـدگان این سریال بعــد از ۶سالــتـصـمیم به ساخت سرى دوم از این مجـموعه با اضـــافــه شدن ستاره هاى سرشنــاس گرفتــنـد.بازیگران اصلـــى ایــن مجــموعه امیـن حیــایــى ، محـــمـــدرضاگـلزار هسـتند که به تازگی محــســن کیایى ،سارابـهـرامـی و سحـر دولتـشــاهـی هم به لیســت بازیـگـــران پیوست.

سحـر دولتـشـــاهـــی

سحـر دولت شاهـــی و محسن کیـایـــی

جشــن آغــاز ساخت سریال ساخـت ایران

جشن سریــال ساخت ایـــران

مهــران احــمـــدی و همســرش

روزبـــه معینـی


سارا بهرامی

شبـنــم مقـدمی و سارا بهـــرامــی

محسن افـشـــانـی و همـــســـرش


سارا بهـــرامی

محـسـن کیایــی

سارا بهرامی

امیرحــسین رسـتمــی


امـــیـن حیایی

امیـــن و دارا حیایی


دارا حیــایــی

شبـــنم مقـدمی

محـســن افــشانی و همسـرش

مهران احــمــدی و همـــســـرش


جشن ساخت ایـران


مهـــران احـــمــدی و امـیرحســین رستــمی

عکس سحر دولتشاهی،محسن کیایی و بازیگران در جشن سریال ساخت ایران 2

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.