عکس سحر قریشی و نامزدش جدیدش امید علومی و شوهر سابقش قبل شهرت

عکس سحر قریشی

عکس سحر قریشی و نامزدش جدیدش امید علومی و شوهر سابقش قبل شهرت

سحر قریشی (زادهـــٔ ۶ دی ماه ۱۳۶۶ در تهــران) مدل ، بازیگــر سینما و تلویزیون، ایــران اسـت. وی بعـــد از ایـفای نقـش یلدا در سریـال دلنوازان تلویزیون به شهــرت رســید. اولیـــن کار بازیگـــری سحر قریشـی بازی در فیـلم لج و لج بازی به کارگردانی سیـــد مهـــدی برقـعــی بود.

سحـر قریـشی تنــهـــا یک برادر دارد و رنگ های مورد علـــاقــه اش مشکی ، آبی و قرمز اســت طرفـدار دو آتــیشــه اســتـقـلـال است.

سحــر قریشـــی چند هفــته قبـل در برنــامه دیــد درشــب در پاسـخ به سوالی دربــاره نسـبتش با امید علومی گفت :من به هر حال در شرایـطــی نیـــســتم که تنــها بخواهم به زندگـــی ام ادامه بدهم ، الــبــتـه من امـــیـد را از قبل می شناختم ولی الـان درمــرحلـــه نامزدی آن هم به صورت محــرم برای آشـــنــایـی بیـــشتر با هم هســتیم.

تنها تصویری که از شوهر سابق سحر قریشی وجود دارد تصویر زیر است که البته این ازدواج برمیگردد به زمانی که وی شهرتی نداشته !

یادآوری این مطلب که بسیاری از افراد بعد از شهرت و ثروت ترجیح میدهند خودشان را فراموش کنند و شاید به کسانی که در موفقیتشان سهیم بوده اند پشت پا میزنند دردناک است  .

*چه شد که بازیگر فیـلم «رسوایی2» مســعود ده نمــکـی شدیـــد و به ایـــن فیلم و این نقش بله گفـتـــید؟

انـــتخـاب حضور در ایــن فیـــلـــم هم، مثل بقـــیه کارهــایـــی که انــتخــاب کردم کامـــلـــا حرفه ای بود، پیـــشـنهـاد را دریـافت کردم، بعـد از خوانـدن سناریو قبول کردم در فیــلـم بازی کنــم.

*بازخوردهـای کسـانـــی که فیــلم را دیــده اند و شاهـــد بازی شما در ایــن کاراکــتر بودند، چگونه بود؟

متـــأسفانـــه موفق نشـــدم در جشـنواره فیلم را ببـــیـنـم. آن روزها مشـغول بازی در پروژه سیــنمایـی بودم و وقت نکردم در برج میـــلاد یا سالـــن های دیـگـــر «رسوایـــی2» را ببـیـــنم بعـــد از اکـران عمومی هم نشــد که فیـلـــم را ببیـــنـم.

*در جشنواره فجر، منــتــقدان اســـقبـــال سردی از فیلــم داشتـند.

متــأـســفانه بســیاری از صاحـب نظرهــا، نگــاهی شخــصی به فیلم دارنــد و فیلم ها را با توجه به سازندگـــانــش می سنــجـــند. به نظرم ایـــن نوع نگاه درست نیــســـت، بایـد فیلـــم را بدون هیــچ پیش زمـــینه ای تماشـا کرد. بایــد دید مردم در مورد فیـلـم چه نظر ی دارند و نظر آن هاست که مهــم است.

*چه چیزی در فضای کاراکتـری که در ایـن فیــلم بازی کردید برایتان خاص و تازه بود که قبول کردیــد آن را بازی کنید و به تصویر بکــشـــیـــد؟

این فیــلم پر از ویژوال افـــکــت هایــی اســت که سینـمای ما اصــلا ندارد و به شدت به اینچنــیــن تجــربه هایـی نیـازمند اســت. ایـن یکی از مهـــم تریــن ویژگی های ایـــن فیـــلـم است که بسیار دوستـــش داشتم.

*اولین تجــربـــه بازی در کنــار اکــبـر عبدی چطور بود؟

اولیـن تجـــربـــه بازی کنــار بازیــگـــر دوست داشتـــنی و بزرگـی مثل اکـبــر عبـــدی افـــتـــخــاری بود که در پرونده کار من ثبـت شد. ایــن تجربــه شیــرین در کنــار بازیگری که از بچــگـــی به او علـاقه مند بودم و از دیـــدن بازی اش در سینـــما لذت می بردم، فوق الـعـاده بود.

” سحـر قریـشـی وقتی با ایــن پرسش مجـــری روبرو می شود که آیا فوتبـــال دوست نداریـد، می گوید:چرا فوتبال را دوست دارم و فوتبال نگـاه می کنم امـاعلاقـمنــد نیــسـتـم برای تماشـــای بازی به زمـیـــن فوتبال بروم. او ادامه می دهد:« دوست ندارم بروم اســـتادیوم. از اینکـه کنار تعداد زیـادی آقا قرار بگیـــرم منقـلب می شم، احـــســاس امنـــیــتـــم رو از دست می دهـم. کاملاً موافقم که اجـــازه نمـــی دهـــند خانــم به اســـتـــادیوم بروند. »

سحر قریشی در حالــی چنـــین حرف هایـی را زده که پیش تر برای تمــاشای بازی پرســپولیس – الـهلال در ابوظبـــی به اســـتـادیوم بن زایــد رفـــته بود و عکـــس های زیــادی از او در ایـــن اســتـــادیوم در فضــای مجازی قرار گرفــتـــه اســـت ”

شاید بعد از آن تجربه متوجه شده که داخل استادیوم رفتن برای خانمها درست نیست ! بهرصورت چیزی که مشخص است فضای استادیوم های فوتبال در ایران وضع چندان بهتری نسبت به خارج از کشور ندارد .

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.