عکس شهین تسلیمی و همسرش + بیوگرافی

شهین تسلیمی یکی از بازیگران معروف و پیشکسوت در عرصه سینما و تلویزیون می باشد شهین تسلیمی در قهر و آشتی که اولین سریالش در سال 83 بود بسیار خوش درخشید و توانست محبوب شود او بسیاری بانوی دوست داشتنی و پر انرژی در سینما می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس شهین تسلیمی و همسرش + بیوگرافی را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: شهـــیـــن تسلیمی متولد سال 1334 بازیـــگر می باشــد. اولیـــن حضور او در جلوی دوربــیــن به سریال باغ مظفر بر میـــ‌ـگـــردد و در سریال زن بابــا به شهـرت رســیــد.

چکـیــده ای از بیوگرافی شهیــن تسلــیـمی:

زمـیــنه فعــالیت: سیـــنـمـا
تولد: ۱۳۳۴ خشـــکــرود
والدین: شمس و فاطـمه
ملیـت: ایــرانـــی
پیشه: بازیـگـر
همســـر: احســان گرامــی
مدرک تحصیـلـــی: دیپلم

بیوگرافــی شهیـــن تســلیمـی:
شهــیـــن تسـلـیـــمـــی متولد سال 1334 در خشــکــرود، بازیـــگـــر سیــنـــمـــا و تلویزیون اهل ایران اســت. شهـــیـــن تســـلیــمـــی در جوانــی تئاتــر بازی می‌ـکــرده است و همـــچــنـین در رادیو هم تســـت صدا داده و قبول شده بود امــا به علت مخالـــفت خانواده هر دو را رها کرد. اولیــن حضور او در جلوی دوربیــن به سریـــال باغ مظفــر بر میـــ‌گـــردد.

الیزابـت امـــیـنــی وی را برای ایـفـای نقش در سریــالی به مهـران مدیـری معــرفـــی کرده بود. وی با بازی در سریـال «زن بابا» به کارگــردانی سعـــید آقـاخـانـی به شهرت رسید و پس از آن در سریــال‌هــای کمدی «چهارچرخ» و «خانــه اجارهـ‌ـــای» بازی کرد. این بازیــگـــر با حضور در سریال‌های «وضعــیت سفــیـد» و «ارمـــغـــان تاریـکی» نشان داد که بخوبی از پس نقشـــ‌ـهـــای جدی هم برمی آید. از دیگر کارهـــایـــش میــ‌ـتوان به فیــلــم‌ـــهای «طلــا و مس»، «آوار» و مجـموعه‌هــای «دلـــنوازان»، «حیرانی»، «باغ مظفـر»، «مادرانه» و… اشـاره کرد.

شهین تســلیـمی روحیـه کامـلا شادی دارد اکـثـــر اطرافــیـــان از حضورش انـرژی مثـــبـــتی می گیـــرنــد. خانم تسلــیــمی این روحیــه را مدیون مردم میداند و می گوید: هر وقت کنـــار مردم باشم انرژی می گیرم دوست دارم با تمام وجود انرژی خود را با اطرافیانــم تقســـیم کنـــم . البـــته از ظاهر آدمــها نمـــیشه راجـــبشون قضـــاوت کنـیم . آدمـها در تنــهـــایــی خلق و خویی دارند که در بیــن مردم بروز نمـــی دهنــد . منـــم مثل بقیــه مردم غم و غصه دارم امـا سعی میــکنـــم همــیــشـه شاد و خوشحــال باشم به قول همـکــارانم بمب انـــرژی هستــم .

 عکــس شهین تسلیـمی و اصـغــر سمســـارزاده

زندگی شهـــیــن تسـلـــیـــمــی در خارج از کشور:
خانـم تســـلیـمـــی از آن دسـتــه بازیــگران دنیـا دیـده ای می باشــد که بیـــشتـر عمـــرش را با سفـــر کردن سپـــری کرده, سالها در کشورهـای همـچون : ترکــیـه، هنـــد و کانادا برای پیشـرفت خانواده اش مکان زنــدگی خود را تغـیـــیر داده اســت.

خانـــم تسلــیمـــی به همـــراه فرزنــدانـش مجبور بود چنـــد سالــی خاک ایـــران را به مقـــصــد هنـد ترک کنــد, علـت این سفـــر یادگـــیــری زبـــان انــگـلـــیـسـی بود . بعـد از کشور هنـــد به خاطــر مکـــان تحــصـــیـل دخـتـرش مجــبور شد اقـــامت کشور ترکیه را بگیرد. چنــد سالــی در کشور ترکیــه زنــدگی کرد اما نتوانــســت طاقـت بیـــاورد و به ایــران بازگـشت .

خانم تسلیـــمـــی قبــل تر ساکــن کشور کانـــادا بودنـد به گفـــته وی : کانـــادا یکـی از زیبـاتــریــن کشورها از نظر زرق و برق می باشـد امــا بازهـــم نتوانـــسـتـم در ایـــن کشور طلاقت بیارم . هر جا که برم آخــرش برمـیـــگردم به وطنـم جایـــی که به دنیا آمدم جایی که آداب و فرهـــنــگـش را خوب بلدم .

شهـــین تسلــیـــمـی تنها زنــدگی میکـــنـــد و همــسـر خانـــم تسلــیمـی در کشور استـرالـــیـا زنـدگـــی می کنـند هر از چنـــد گاهــی به ایـران می آید, دخـتــر خانـــم تســـلـیـــمی ساکـــن ترکــیـــه است اما خانم تسلـیــمی هیــچ وقت نتوانــسته خارج از ایران زندگـــی کند .

شهـــیــن تســـلــیـــمی درباره زنـــدگــی خارج از کشور گفت: خانواده خیـــلی اســـرار می کنـــنــد خارج از ایـران زندگـــی کنــم اما من نمـی تونم, عاشـــق وطنـم هسـتـم، می خواهـم در کشور خودم باشـم . خیــلی وطن پرس و عاشـــق مردم ایــران هستـم.


شهـیــن تسلیــمـی، پورانـــدخـــت مهیــمـن و داریوش ارجمـند

فیــلم شنـــاســی شهـــیــن تسلیمـــی:
فیـــلــم های سیـــنـمــایـــی
– آذر، شهــدخـــت، پرویز و دیگـــران (۱۳۹۲)
– فصل فراموشی فریبا (۱۳۹۲)
– آدم‌ــآهــنی (۱۳۹۱)
– یکی می‌ـخواد باهـات حرف بزنــه (۱۳۹۰)
– دایره زنـــگی (۱۳۸۶)

 


 شهــیـن تســـلـــیــمــی و همــایون ارشادی

مجموعه تلویزیونی
– پنـــچری (مجـــموعه تلویزیونی) (١٣٩٦)
– پادری (۱۳۹۴–۱۳۹۵)
– کیـمیـــا (۱۳۹۴)
– دردسـرهـــای عظــیـم ۲ (۱۳۹۴)
– سر به راه (نوروز ۱۳۹۴)
– دردسرهـــای عظیـــم (۱۳۹۳)
– خوب بد زشت (۱۳۹۳)
– مادرانه (۱۳۹۲)
– دزد و پلــیــس (۱۳۹)
– چهــار چرخ (۱۳۹۰)
– ارمــغـــان تاریکـــی (۱۳۸۹)
– زن‌بـابا (۱۳۸۹)
– دلنوازان (۱۳۸۸)
– وضعـــیت سفـیــد (۱۳۸۷–۹۰)
– بزنــگــاه (۱۳۸۷)
– مرد هزارچـهره (۱۳۸۷)
– باغ مظــفر (۱۳۸۵)
– چمــدان (۱۳۷۱)
– قهر و آشتی (۱۳۸۳ یک اپـــیــزود)

عکس شهین تسلیمی و همسرش + بیوگرافی

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.