عکس شیلا خداداد قبل از عمل زیبایی توسط همسرش

شیلا خداداد یکی از بهترین بازیگران در سینما و تلویزیون ایران می باشد او دارای دو فرزند به نام های سامیار و ساتین هست همسر شیلا خداداد فرزین سرکارات می باشد که در عمل زیبایی بینی اش با وی آشنا شده و با هم ازدواج نمودند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس شیلا خداداد قبل از عمل زیبایی توسط همسرش را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: شیلا خداداد بازیگر عرصـــه سینمـــا و تلوزیون در 14 آبـــان سال 59 در تهران به دنــیــا آمد و از سال 78 تا کنون در عرصه سیــنـــمـــا فعالیـت دارد. همــسر او دکتر فرزین سرکـــارات اســـت که جراح زیــبایــی اســت.

او بعـد از انـــجام عمــل بیـــنیــ‌اش با آقای سرکـــارات ازدواج کرد و هم اکنون صاحـــب 2 فرزنــد، یک پسـر و یک دختـر اســـت. شیـلا خداداد تحــصیلـیـاتش را در رشـــته شیمـــی محض دانـشـگـــاه آزاد اســلـــامـی واحـــد تهـــران شمال گذراند.

شیــلــا خداداد در کنار همـســر

شیلــا خداداد در کنــار همسر و فرزنــدش

شیــلـا خداداد و دختــرش

شیــلا خداداد (زاده ۱۴ آبــان ۱۳۵۹ در تهران) بازیــگر سیـــنـمــا و تلویزیون ایــران اســت. نگــار جواهریان قبل از عمل زیبایــی

شیـلـا خداداد بعــد از عمـل

شیـــلا خداداد دوران تحــصــیل خود را سپـری کرد و در سال ۱۳۷۵ وارد دبـــیـــرســـتان شد. در دبیــرســـتان در رشـته ریــاضــی فیزیک به تحصـــیل پرداخـت و در سال ۱۳۷۸ فارغـــ‌ الــتـــحصیل شد و به دانـشـــگـاه راه یافـت. در دانــشـــگـاه آزاد رشته شیمـی محض را برگـزید و در این رشتــه شروع به تحصیـــل کرد. زیـــباترین بازیگران مرد هالـیوود

شیلا خداداد بدون آرایش

شیلـــا خداداد در فیـلم مسافـــری از هنــد

شیـلـا خداداد به طور کامـــلـــاً اتـــفـــاقی توسط مســـعود کیـــمیـــایـــی وارد عرصه سیـــنــمــا شد و در کنار بزرگــان این رشـــته شروع به کار کرد. شیلا خداداد همـچنـــیـن در رشــتـه موسیــقـی نیــز فعـــالــیـت دارد و در چند گروه موسیـــقـی مشــغول به کار است. ورزش مورد علــاقه شیـــلــا خداداد، فوتبال و والـــیـبــال، و تیـــم مورد علــاقهـــ‌ــاش استــقــلــال اسـت. او با بازی در فیـــلـم اعتــراض به سیـنـــمـــا آمد.

عکس قدیمـــی از شیلا خداداد

قســمـتــی از گفـتگوی شیـلـا خداداد

شیـلا خداداد با همسرش

شیلـا خداداد و فرزیــن سرکـــارات چند سالـــی میــ‌شود که زنـــدگـی مشـتــرک‌ـــشـــان را با یکـدیگـــر شروع کرده و ماحـــصل ازدواج آن‌ـهــا پســرشـان «سامـیار» است. شیـــلا خداداد که به قول خودش شیـــفــته بازیگــری بوده، در زمانـــی که در اوج فعـــالــیت حرفـــه ای اش قرار داشـــت، تصمیم گرفت در ابتــدای زندگـی مشترکش از این حرفـه فاصـــله بگـیـرید و زمانش را بیشــتـــر در خانـــه و کنار همـــسـرش بگذراند.

شیلا خداداد بازیگـــر

هرچــند که می‌گوید: به دلــیـل حرفـــه همسرش او بیـشتـر اوقات در مطب، بیــمارستـان و دانـــشگاه اسـت، اما معتـقد است اگـر او هم در آن مقــطع میــ‌ـــخواسـت به بازیگـــری بپردازد و درگـیر شب کاریــ‌ـهـا می‌ـشـد، نمــی توانســـت آن طور که باید به زندگـــی مشــترکـش بپــردازد. به ویژه ایـن که دوست داشـت خیـــلـی زود مادر شود. حال که سامـــیار بزرگــ‌ـتــر شده ایـن فرصت برای شیلا به وجود آمـده تا حرفــه بازیــگری را از سر بگیـرد.شیلا خداداد می‌ــگوید برای جراحــی زیــبـایی، هیـچ وقت وسوسه نشـــدم.

شیـلا خداداد قبل عمــل زیــبایـی

شیـــلا خداداد میـــ‌ـــگوید: بعــضــی از دوستـانم به من میــ‌ــگویند، حالـــا که با یک جراح صورت ازدواج کردی، خیـالـــت به نوعی راحت است و هروقت که اراده کردی میــ‌ـــتوانی صورتت را برای تغیـیـــر به همسـرت بسـپاری، در حالـــی که اصـلـــا ایـــن طور نیـست، من به جز عمـل جراحی بینی، که آن را هم پیـــش از ازدواجــم انـــجام دادم، علــاقـــه ای به جراحــی زیبــایــی ندارم و اعـــتقاد دارم صورت طبیـــعـی به مراتـــب زیباتـر اسـت و جالــب ایــن که همسـرم هم چنـیــن دیــدگـــاهی دارد و من را برای جراحی زیـــبـایی تشویق نمـــی‌کــنـــد.

عکـــس بعد عمـل شیـــلا خداداد

عکس شیلا خداداد قبل از عمل زیبایی توسط همسرش

مطالب مرتبط: 

عکس شیلا خداداد و همسرش فرزین سرکارات + بیوگرافی شیلا خداداد

شیلا خداداد مهمان خندوانه ۹ خرداد ۹۷ | شیلا خداداد در خندوانه

عکس مهران مدیری در کنار شیلا خداداد

عکس خفن شیلا خداداد و همسرش در نمایشگاه کتاب

شیلا خداداد،مانی رهنما و افراد مشهور در کنار همسرانشان

هومن سیدی،شیلا خداداد و بازیگران معروف در عید نوروز

تصاویری از شیلا خداداد و سعید راد در اکران فیلم گاو خونی

تیپ خفن شیلا خداداد در مراسم سالگرد علی معلم + تصاویر

شیلا خداداد،هومن سیدی و عوامل فیلم مصادره در اولین اکران مردمی

بهاره کیان افشار،شیلا خداداد و مهناز افشار با تیپ های جذاب در اکران دارکوب

شیلا خداداد،سروش جمشیدی و تعدادی از بازیگران در کنار فرزندانشان

شیلا خداداد،برزو ارجمند و ستاره های ایرانی در کنار فرزندانشان

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.